Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share piotr14226

piotr14226

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 14 luty 2012 - 18:00

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu

New HollandT6020(110km) Plus czy Zetor Forterra 125(122km) Bo ma tak jeszcze coś w polu zrobić. Będzie pracował przy transporcie, i turze pługu, agregacie uprawowo-siewnym, rozsiewaczu przy wszystkich maszynach w gospodarstwie sprzęty są do ciągników o mocy do 110-115km jeżeli ktoś zna ceny proszę o podanie

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Dzisiaj, 15:14
  •  

#2 Share BartekPL

BartekPL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 14 luty 2012 - 18:25

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Obydwa są dobre ale do zakupu new hollanda przemawia rewers elektrohydrauliczny a w zetorze jest mechaniczny. Zetor jest dość krótki ale za to zwrotny ale moze miec tez problemy w polu z cieżkimi maszynami. Jeżeli chodzi o kabiny w zetorze nie mozna narzekać ale te plastiki które strasznie trzeszczą.W NH jest podłokietnik z ehr. Jest tez przeszklone okno dachowe króre jest bardzo przydatne do pracy z turem. Na twoim miejscu kupił bym NH ale jest słabszy od zetora o 12 km ale chyba nie bedziesz tego tak odczuwać w polu lub transporcie. Udanego Zakupu
POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

#3 Share Radzio18

Radzio18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo maszyny

Napisany 14 luty 2012 - 19:15

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu ja polecam kubota najbardziej skretny i super

kubota m108 cos 220000 tys

#4 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 14 luty 2012 - 19:22

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Moim zdaniem bierz NH

#5 Share Radzio18

Radzio18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 luty 2012 - 19:23

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu kubota jest najzwiniejsza i nie musisz sie wychylac ma komfortowa kabine ze wszystko widac co sie dzieje w turze

#6 Share Pawel820

Pawel820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 14 luty 2012 - 19:24

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Też polecam NH nie jestem przekonany do tego zetora.
Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

#7 Share Radzio18

Radzio18

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 14 luty 2012 - 19:26

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu wejdz sobie na kubota i poczytasz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share rafix255

rafix255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 14 luty 2012 - 20:27

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu nawte nie ma co sie zastanawiać który. tylko i wyłącznie NEW HOLLAND!!!!!!!!!!!!!! komfort funkcje wewnatrz ergonomia itp a i przede wszystkim oszczedność w paliwie w stosunku do zetora. rewers elektrohydrauliczny do tura bajka sylweta super i w ogóle wielozadaniowy od rozsiewacza o duze przyczepy i orke:) u mnie w okolicy new hollandy ida jak paczki w tłusty czwartek hehe:) polecam NH

#9 Share jasiuhonda

jasiuhonda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 14:35

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu witam odświeżam temat bo nie chce zakładać nowego... dostaje gospodarstwo od teściów i chciał bym chodowac bydło. do tego niezbędny jest mi ciągnik z turem. w gospodarstwie są dwa ciągniki: mf 3080 i zetor 5011. Dodam tez ze gospodarstwo liczy 29hektarow ziemi ornej i 4 lak. do ktorego ciagnika lepiej zalozyc tura? czy moze lepiej sprzedać któryś z nich i kupić inny? na cala ta operacje mogę przeznaczyć 30tys zl.

#10 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 14:43

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Proponuję założyć tura na MF zwrotny traktor z przednim napędem kup tylko tura do niego i tyle.

#11 Share jasiuhonda

jasiuhonda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 14:57

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Tez tak mysle ze sie nadaje bardziej niz zetor tylko problem jest taki ze on ma rowniez ladowac obornik a mam rozrzutnik tandem i nie wiem czy zetor sobie z nim poradzi bo przepinac to troche duzo zabawy...

myslalem tez zeby sprzedac zetora i kupic cos wiekszego z turem... tylko jaki traktor nadal by sie zeby mial przedni naped dal sobie rade z turem a jednoczesnie mogl by pracowac z opryskiwaczem 1000l ciagnietym i w ziemniakach? no i do innych lekkich prac

myslalem tez zeby sprzedac zetora i kupic cos wiekszego z turem... tylko jaki traktor nadal by sie zeby mial przedni naped dal sobie rade z turem a jednoczesnie mogl by pracowac z opryskiwaczem 1000l ciagnietym i w ziemniakach? no i do innych lekkich prac

#12 Share wlkpmder

wlkpmder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 737 postów

Napisany 03 grudzień 2013 - 16:22

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu Osobiście wolał bym kupić ciągnik bez tura (czytaj ciągnik który nigdy nie pracował z turem) a potem dokupić tura ale w tej kwocie moze być ciężko :/ jak już masz MF to może tę tu masz bez tura

http://allegro.pl/ma...3732478229.html

http://allegro.pl/ma...3741556145.html

a tu z turami

http://otomoto.pl/ma...ny-A377504.html

http://otomoto.pl/ma...84-A377360.html

http://allegro.pl/ma...3758859724.html

http://otomoto.pl/ma...60-A379846.html

Oczywiście nic nie sugeruję to tylko luźne propozycję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share jasiuhonda

jasiuhonda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 grudzień 2013 - 15:13

Jaki traktor do tura wybrać i do pracy w polu najbardziej podoba mi sie ten ostatni mf 3060. tylko to 10tys wiecej niz planuje wydac... tak juz myslalem zeby dokupic trzeci traktor, tylko pytanie czy go wykorzystam w takim gospodarstwie? chcial bym sie w przyszlosci rozwinac ale nie wiem jak bardzo sie da bo u nas w regionie ciezko o ziemie...