Skocz do zawartości

Zdjęcie

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25

215 odpowiedzi na ten temat

#61 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 26 luty 2008 - 15:07

może i orze ale ziemie to musicie mieć piaszczyste i na głębokość 10 cm, chyba ze na jedną skibę :rolleyes: <_< :) nawet 60-tki mają problemy z takim pługiem w ciężkiej ziemi. :)

i to nie wiem czy na glinie pociagnie 1x40 hehe :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Dzisiaj, 15:24
  •  

#62 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 20:30

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Jeżeli będzie to pług obracany o lekkiej konstrukcji i szerokości normalnej jak zwykły 2-skibowy to czemu nie mój to idzie z normalnym pługiem pod góry na dwójce na głęboko. Jak będę orał to wrzuce film. T-45 to by 3x35 obracanych by nie poczuł. 45KM przodek....
Mój Wladimirec podbija świat

#63 Share kamilo124

kamilo124

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 12:15

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 ja swoim wladimiecem ciągam 3 i opryskiwacz zawiszany 400l

#64 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 13:21

Jeżeli będzie to pług obracany o lekkiej konstrukcji i szerokości normalnej jak zwykły 2-skibowy to czemu nie mój to idzie z normalnym pługiem pod góry na dwójce na głęboko. Jak będę orał to wrzuce film. T-45 to by 3x35 obracanych by nie poczuł. 45KM przodek....

nie no ludzie co wy gadacie-3x35 obrotowy i by nie poczul? normalnie kabaret czlowieku co ty myslisz ze 45km to jest taka super moc? on by go nawet nie podniosl a jak juz to w polu by na pewno nie pociagna-co ci da ten przodek, tylko to ze nie bedzie sie kopal ale mocy nie doda-na taki plug trzeba co najmniej 60km. zastanow sie co piszesz <_<

ja swoim wladimiecem ciągam 3 i opryskiwacz zawiszany 400l

co 3?? plugi? skiby? przyczepy?

#65 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 13:51

nie no ludzie co wy gadacie-3x35 obrotowy i by nie poczul? normalnie kabaret czlowieku co ty myslisz ze 45km to jest taka super moc? on by go nawet nie podniosl a jak juz to w polu by na pewno nie pociagna-co ci da ten przodek, tylko to ze nie bedzie sie kopal ale mocy nie doda-na taki plug trzeba co najmniej 60km. zastanow sie co piszesz <_<

co 3?? plugi? skiby? przyczepy?

sory nie znam się na wymiarach ale chodziło mi o normalny 3-skibowy taki do C-360 bo C-4011 taki ciągnie na głęboko a co do podnoszenia T-45 ma udżwig 1200kg i zawsze troche mu przodek pomoże

#66 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 13:51

ja swoim wladimiecem ciągam 3 i opryskiwacz zawiszany 400l

nie wierze w to moze podorywki bo np 3x30 to by wladek zrobil tylko rysy na polu a jak by glebiej weszly w ziemie to by nie ruszyl i wezcie juz tu bajek nie opowiadajcie bo sam mam wladka i wiem jakie on ma mozliwosci..

#67 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 14:09

nie wierze w to moze podorywki bo np 3x30 to by wladek zrobil tylko rysy na polu a jak by glebiej weszly w ziemie to by nie ruszyl i wezcie juz tu bajek nie opowiadajcie bo sam mam wladka i wiem jakie on ma mozliwosci..

Ja to mam piachy i ciągam 3-skibowy od C-360 typu ,,Łoś" i świetnie sobie radzi a inny ciągnie swoim 5-skibowy podorywkowy. A widziałeś na AF zdjęcie z podorywki T-25 z 3-skibowym np: http://www.agrofoto....image38023.html

#68 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 14:25

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Co z tego że na zdjęciu ma 3 skiby? Ten pług bieże 3x25 czyli razem 75cm. Zwykła 2 skibówka zabiera 70cm. Na piachu i płytko jakoś tym upitoli orke ale orka a orka to jest różnica a tym napemno pożądnej orki nie zrobi.

#69 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 15:55

Ja to mam piachy i ciągam 3-skibowy od C-360 typu ,,Łoś" i świetnie sobie radzi a inny ciągnie swoim 5-skibowy podorywkowy. A widziałeś na AF zdjęcie z podorywki T-25 z 3-skibowym np: http://www.agrofoto....image38023.html

ale my tu mowiamy o duzych plugach myslisz ze ja nie wiem ze t-25 pociagnie 3 podorywki bo tak mozna nazwac te twoje plugi <_<

#70 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 16:03

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 A ja mówie o 5skib podorywkowy i 3 skiby normalne ale na podorywke do T-25 . Mam pytanie jakim biegiem orzecie na głęboko z pługiem 3skibowym C-360ps

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 16:09

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 ja nie orze 3 tylko 2 skibowym <_<

#72 Share Waldekps2

Waldekps2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 357 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 16:33

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Ja c-360 nie orze 3 skibowym na głęboko bo mam takie pola że by niedał rady, chyba że na jedynce a co dopiero ruski. Na piachu też oram dwuskibowym c-360 ale jeżdże 3 biegiem. Pługiem 3 skibowym bym musiał pewnie na 2 biegu jeździć więc praktycznie czasowo to na jedno wyjdzie. Władimircem orałem jak nie miałem c-360 i wiem swoje. Na piachu ok ale na lepszej ziemi to męka straszna. Dodam że mam pług 2x35. U nas t-25 orają tylko ci co nie mają innego ciągnika. Jak ktoś ma tylko cokolwiek innego to władek pługa nie widzi. Podorywke może i robią niektórzy t-25 pługiem 5 skibowym ale już widze to pole jak tam jest zrobione <_< . Ja pewnie drapakiem lepiej rżysko rozwalam <_< :lol:

#73 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 16:57

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 a ja nie mówie że ja oram ruskiem z 3skibowym na głęboko tylko na podorywke. A czajicie że u nas wszyscy C-360 z 3-skibowy popylają na 3 szosowej bo są takie lekkie ziemie a jeden to 4-skibowym próbował na 2 szło ale szkoda ciągnika. Więc jak sześćdziesiątka może na 3 szosowej na głęboko to czemu rusek nie może PODORYWAĆ 3-skibowym. <_< <_<

#74 Share pablo21

pablo21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1763 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 17:27

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Jak na podorywkw to może być.
U mnie sąsiad i paru innych we wsi ciągają na "głęboko" pługi 3x30 T-25 ale ta ich orka to raczej jest na ok 15cm, widziałem pole jednego z nich po tej orce i powiem tyle moja podorywka lepiej wygląda.

#75 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 24 marzec 2008 - 17:57

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 na głęboko nie jeden się odważył 3-skibowym ruskiem orać, to jedynie pociągnął na 1 i to z wielkiej piaszczystej górki <_< :lol: <_<

#76 Share Terror

Terror

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 10 maj 2008 - 17:25

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Ja mam do mojego władka pług obracany 2*30. Pole dość pochyłe I ziemia Tak gliniasta że dziadek sam se cegły na stodołe z niej robił. Na 20 cm idzie bez problemu. Głębiej też daje rade ale to już go trza pomęczyć troche. i wbrew pozorom idzie lżej niz grudziądzka 2.Bo takim zagonowym to przy 15cm sie kopał

#77 Share mlody12

mlody12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 10 maj 2008 - 19:47

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 U babic jest rusek i c360 i ora sie który wolny bez różnicy jak jest mokro to c360 idize do orki a tak to jak i jeden i drugi ora 2 skibowym tyle że do ruska sie skreca na max zeby najmniej zabierał i idzie jak burza ;)

#78 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 10 maj 2008 - 22:09

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Ja powiem tyle co ja wiem z mojej roboty i nie wciskam żadnego kitu. Na głęboko ciągne 2 skibowy a na podorywke 3 skibowy i nie drapie sie nie dusi na glinie przydymi troche a gliny mam dużo a jak jest sucho na glinie to pług przydusze w ziemie i idzie, piąteczki brony zawsze i wszędzie, i takie inne czasami kultywator. Nigdy mnie ten ciągnik nie zawiódł. aha i mam obciązniki od C-328 po 3 sztuki na kole

#79 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 maj 2008 - 23:20

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 Władek śmiga z bronkami piątkami, ja robie na trójce szosowej i jest glancuś :) , pozatym dobry do wszystkiego :) oprócz maszyn na WOM przez to sprzęgło :) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 18 maj 2008 - 08:54

Maszyny i Inny sprzęt do Władimirca t-25 oj czy ja wiem czy wszystkie maszyny nie pasuja na wom przede weszystkim kosiarka i prasa ale np oprsyskiwacz rozsiewacz nawozów lub glebogryzarka to wladek sobie z nimi radzi w miare swoich mozliwosci :):):) pozdrawiam