Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kontrolka ładowania Belarus 820

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share DILER125

DILER125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:54

Kontrolka ładowania Belarus 820 Mam takie pytanie dlaczego cały czas świeci mi kątrolka od ładowania a na zegarze pokazuje ta jak by zadurze ładowanie miał? Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Kontrolka ładowania Belarus 820 Dzisiaj, 15:43
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 13 luty 2012 - 23:36

Kontrolka ładowania Belarus 820 Jak ma za duże bądź za małe kontrolka CI się zaświeci, a dlaczego, regulator może ciała dał, stąd ten problem bądź masz zwarcie w instalacji, najlepiej olej zegary i sprawdź jaki alternator wytwarza prąd
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 14 luty 2012 - 16:31

Kontrolka ładowania Belarus 820 u mnie w 952 też świeci ,normalna wartość ładowania jak silnik pracuje powinna wynosić 13-15 V wskaznik na zielonym ,kontrolka powinna świecić gdy ładowanie spadnie poniżej dopuszczalnego ,wartość ładowania u mnie jest na zielonym a kontrolka czasem się zapala

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 14 luty 2012 - 20:01

Kontrolka ładowania Belarus 820 Miernik w ruch i sprawdź wartość faktycznego ładowania, wyklucz złe działanie zegara bądź kontrolki
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share DILER125

DILER125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 14 luty 2012 - 21:13

Kontrolka ładowania Belarus 820 Dzięki kolego za pomoc ale już sie dowiedziałem dlaczego to morze tak być poprostu padł bezpiecznik, a dlaczego a dlatego że jak się gasi ciągnik najpierw się gasi silnik a potem rozłancza prąd i kilka razy zrobiłem odwrotnie przez przypadek i to morze być wina tego że się świeci cały czas ale dzięki za podpowiedź jak zrobię to to poinformuje was Pozdrawiam

#6 Share janek82

janek82

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team ponad wszystko oraz rolnictwo

Napisany 15 luty 2012 - 12:15

Kontrolka ładowania Belarus 820 a u mnie jest odwrotnie zawsze sie swieci kontrolka a jak sie spali bezpiecznik to gasnie lub jak sa rozladowane aku pytalem sie mechanika to powiedzial ze tak ma byc bo jest dobrze i sie tak jezdzi jest to mtz 82 z 93 r

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 15 luty 2012 - 15:17

Kontrolka ładowania Belarus 820

Mam takie pytanie dlaczego cały czas świeci mi kątrolka od ładowania a na zegarze pokazuje ta jak by zadurze ładowanie miał? Pozdrawiam

Temat o kontrolce już jest założony a w tych tematach też przewija się wątek kontrolki;
http://www.agrofoto....a-ladowania-cd/
http://www.agrofoto....instalacji-24v/
http://www.agrofoto....je-jednego-aku/
jak i warty przypomnienia ;
http://www.agrofoto....20-obrotomierz/
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Dodaj odpowiedź