Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problemy i usterki Deutz Same Lambo

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 13 luty 2012 - 20:35

Problemy i usterki Deutz Same Lambo Witam jestem użytkownikiem Deutza agrofarma 100 z roku 2008r do tej pory nic się nie działo aż to ostatniej jesieni zarzucił palenie z kluczyka tylko na ostro więc myślałem że to elektro włocznik wymieniłem i nic jak nie kręcił to nie kręci znalazłem spalony bezpiecznik duży 40-stka wymieniłem i dalej nic a teraz coś się pierd jak przekrecam kluczyk to gaśnie całą tablica i już nie wiem może ktoś miał taki problem lub wie co to może byc był bym wdzięczny za pomoc pewnie bez elektryka się nie obędzie

piszcie co boli wasze maszyny i jak z tym walczycie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problemy i usterki Deutz Same Lambo Dzisiaj, 08:11
  •  

#2 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:48

Problemy i usterki Deutz Same Lambo u nas w agrotronie czasem coś odwali i z kluczyka nie zaskakuje przez jakiś czas ale nie biorę na ostro (dwie śruby zewrzeć) tylko łagodnie od górnej śruby do małej śrubki cewki rozruchowej. Elektryk z serwisu był i nic nie znalazł. nikt nie zna czasu i przyczyny...

#3 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:31

Problemy i usterki Deutz Same Lambo ja też tak robiłem ale mi zarzucił palenie całkowicie jak się ociepli to kumpel ma mi przeglonoc instalację jest elektrykiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2082 postów

Napisany 17 luty 2012 - 20:41

Problemy i usterki Deutz Same Lambo co do braku prądu przy kręceniu kluczykiem i przygasaniu kontrolek u mnie co prawda w innym ciągniku kabel zasilający przelączniki (bo grubszy jest oddzielnie do rozrusznika) sobie zgnił czy przepalił się przy samym akumulatoże i czasem łączył i palił a czasem nie ale wykryłem przypadkiem jak go ruszyłem i całkiem odpadł bo tak to prąd zawsze był na kontrolki czy światła ale na rozrusznik już nie starczało

Edytowany przez sebe1033, 17 luty 2012 - 20:43.

#5 Share deutzfahr671

deutzfahr671

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja ,Informatyka ,Rolnictwo ,Uprawa roslin i nie tylko

Napisany 17 luty 2012 - 22:32

Problemy i usterki Deutz Same Lambo witam kolego sprawdz stacyjke czy prad wychodzi i z jakim obciażeniem moze za malo pradu idzi mi w DF 6.71 tak komputer szalal wymienilem akumulator i zapomialem o problemach wiec zawolaj elektryka od ciagnikow zeby sprawdzil miernikem moze byc niedobor pradu :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 18 luty 2012 - 08:36

Problemy i usterki Deutz Same Lambo stacyjkę sprawdzałem przekładałem do drugiego bo pasuję pali dobrze kolega elektryk mówił że to brak masy akumulator jest dobry też go sprawdzałem może byc też jak kolega sebe1033 napisał że kabel się przegrzał ale pewnie w takim miejscu że bez miernika nie znajdę bo przeglądałem kable

Dodaj odpowiedź