Skocz do zawartości

Zdjęcie

OSI Poland Foodworks.

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share LokiLokii

LokiLokii

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 19:07

OSI Poland Foodworks.

Pierwszy post i negatywna opinia? Może z konkurencji jesteś? O OSI tyle jednak złych opinií napisano na tym forum, że dziwię síe rolnikom, którzy im sprzedają.

P.S.
Co to były za krowy o średniej wadze 530kg?!!:-|

No niestety z tą konkurencją nie trafiłeś , negatywna opinia owszem nie napisze pozytywnego jak ktoś mnie oszukał .Wiesz dlaczego tak dużo rolników dalej im sprzedaje mimo złych opinii bo to jest polska mentalność, gdy się kłamie wszyscy w to wierzą a jak mówisz prawdę to nikt nie uwierzy .Ja napisałem tylko swoją opinie ale każdy ma prawo przekonać się na własnej skórze . A krówki były średnie i nie chude, nie liczyłem na grube tysiące ale to już przegięcie że na najlepszych sztukach ucięte po 80 kg. Tyle w temacie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
OSI Poland Foodworks. Dzisiaj, 11:48
  •  

#22 Share leszekb

leszekb

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 23 lipiec 2015 - 21:07

OSI Poland Foodworks.

OSI mnie też wykiwało . Po długiej przerwie w odstawie do nich dadzą na początek podpuchę ale póżniej sobie to odbijają .Nie sprzedam im nic od czasu jak byk szarolez na oko 650 kilo , ładny poszedł w P klasie !!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share bieniek_88

bieniek_88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Zainteresowania:Wędkarstwo, survival.

Napisany 23 lipiec 2015 - 21:36

OSI Poland Foodworks. Ja wiem, że to oszuści chociaż na własnej skórze o tym się nie przekonałem. Też nie rozumiem jak ludzie mogą nadal tam sprzedawać. Liczą na parę groszy więcej, bo na początku płacą nieźle. Potem rżną rolnika i wielki płacz. Oszustom mówmy stanowcze NIE!!!