Zaloguj się, aby obserwować  
Marcian1234

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta

Polecane posty

Marcian1234    17

Mam zamiar kupić Fendta tak ok 100km cena ok 85-90 tyś z ładowaczem.Szukam handlarza z dobrą opinią który mógłby sprzedać lub sprowadzić ciągnik .Województwa to lubelskie,podkarpackie,mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal651    8

Dobrego fendta kupisz na pewno u korbanka :) A na poważnie to zakup używanego ciągnika to loteria, i czasem nawet u handlarza z dobrą opinią trafi się szrot... Ale do zbuczyna i w okolice można pojechać bo sprzętu trochę tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5
http://falux.lublin.pl/ ten gość na zamówienie Ci sprowadzi co będziesz chciał i dużo nie zapłacisz ;)

Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają

 

 

 

 

tylko tam są dobre ceny ale tam jest jesze + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Zależy u kogo masz ten vat, tam jest conajmniej pięciu handlarzy, i nie mówie o cenach ze strony internetowej. Zajedź, zobacz i nie gdybaj na forum. Tak jak koledzy wyżej napisali, kupno używki to loteria, z doświadczenia wiem, że w Zbuczynie sprzęt jest wart swoich pieniędzy


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to wątpię czy na zamianę przystaną ostatnio kupiłem obok Zbuczyna używkę. W okręgu tej miejscowości jest kilku handlarzy sprzętu trochę jest ale ceny moim zdaniem duże powód Euro jego cena zresztą sami narzekają że wszystko u Żabojadów i Szwabów drogie.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejscowość Ługi Rętki. TRASA A2 SIEDLCE - TERESPOL 5KM od Siedlec.

Edytowano przez masseyferguson6140

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej poszukač i ściągnąć na własną rękę.Zostanie na bank na porządny serwis po zakupie.Dawać zarobić handlarzom mi się nie widzi..Pełno wszelkiego sprzętu jest na Ukrainie ale kupno tam to jak gra w rosyjską ruletkę maszyny odnawiane jak większość jeżdzących niemieckich aut z zachod*polecam Norwegię oraz zachodnie Niemcy.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jedną sztuke na własną rekę ściagac to spory koszt. Handlarz kupuje kilka w jednym miejscu i ma spory rabat to raz, dwa to przywiezienie pojedyńczej sztuki z zachodu to droga impreza wątpie by na serwis zostało. W zbuczynie owszem oko cieszą sprzęty. Większość jest po lakierze lub przynajmniej polerce, często gesto po róznego rodaju awariach. Kupno dobrego egzemplarza za dobrą cenę to trudna sztuka i szczęście trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W opolskim jest fendt i to ładne sztuki. Trzeba trochę pojeździć. Sam to nie radził bym jeździć bo nie kupi się tak jak handlarz przyprowadzi. Chyba że będzie się obserwowało non stop ogłoszenia i jak się ukaże to od razu telefon i jazda po niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korks    5

Witam kolege widziałem ostatni dobrego fendta 716 vario. Sam sie nad nim zastanawiałem nad jego kupnem ale sa inne wydatki. maszyna stoi w firmie ROL-KO w Konojadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj