Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 10:20

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Mam zamiar kupić Fendta tak ok 100km cena ok 85-90 tyś z ładowaczem.Szukam handlarza z dobrą opinią który mógłby sprzedać lub sprowadzić ciągnik .Województwa to lubelskie,podkarpackie,mazowieckie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Dzisiaj, 13:57
  •  

#2 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 13 luty 2012 - 11:11

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#3 Share michal651

michal651

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 13 luty 2012 - 12:07

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Dobrego fendta kupisz na pewno u korbanka :) A na poważnie to zakup używanego ciągnika to loteria, i czasem nawet u handlarza z dobrą opinią trafi się szrot... Ale do zbuczyna i w okolice można pojechać bo sprzętu trochę tam mają.

#4 Share tomu

tomu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisany 13 luty 2012 - 13:28

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta http://falux.lublin.pl/ ten gość na zamówienie Ci sprowadzi co będziesz chciał i dużo nie zapłacisz ;)
Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

#5 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 15:15

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta

Zbuczyn polecić Ci śmiało mogę, kilku dość dobrych handlarzy tam jest i sprzęt cieszy oko, z cenami też sie nie wygłupiają

tylko tam są dobre ceny ale tam jest jesze + vat

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 13 luty 2012 - 17:05

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Zależy u kogo masz ten vat, tam jest conajmniej pięciu handlarzy, i nie mówie o cenach ze strony internetowej. Zajedź, zobacz i nie gdybaj na forum. Tak jak koledzy wyżej napisali, kupno używki to loteria, z doświadczenia wiem, że w Zbuczynie sprzęt jest wart swoich pieniędzy
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 19:22

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta ceny są super tylko ten + vat

#8 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 19:54

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta a u tych handlarzy w Zbuczynie istnieje możliwość zmiananny ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 13 luty 2012 - 20:54

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Szczerze to wątpię czy na zamianę przystaną ostatnio kupiłem obok Zbuczyna używkę. W okręgu tej miejscowości jest kilku handlarzy sprzętu trochę jest ale ceny moim zdaniem duże powód Euro jego cena zresztą sami narzekają że wszystko u Żabojadów i Szwabów drogie.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#10 Share Marcian1234

Marcian1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:32

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta obok zbuczyna to gdzie???

#11 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:44

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Miejscowość Ługi Rętki. TRASA A2 SIEDLCE - TERESPOL 5KM od Siedlec.

Edytowany przez masseyferguson6140, 13 luty 2012 - 21:45.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#12 Share raptownywaldek

raptownywaldek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów
  • Zainteresowania:spadochroniarstwo,paralotniarstwo

Napisany 30 wrzesień 2012 - 14:55

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Nie lepiej poszukač i ściągnąć na własną rękę.Zostanie na bank na porządny serwis po zakupie.Dawać zarobić handlarzom mi się nie widzi..Pełno wszelkiego sprzętu jest na Ukrainie ale kupno tam to jak gra w rosyjską ruletkę maszyny odnawiane jak większość jeżdzących niemieckich aut z zachod*polecam Norwegię oraz zachodnie Niemcy.
Pozdrawiam.

#13 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 17:51

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Jedną sztuke na własną rekę ściagac to spory koszt. Handlarz kupuje kilka w jednym miejscu i ma spory rabat to raz, dwa to przywiezienie pojedyńczej sztuki z zachodu to droga impreza wątpie by na serwis zostało. W zbuczynie owszem oko cieszą sprzęty. Większość jest po lakierze lub przynajmniej polerce, często gesto po róznego rodaju awariach. Kupno dobrego egzemplarza za dobrą cenę to trudna sztuka i szczęście trzeba mieć.

#14 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7793 postów

Napisany 30 wrzesień 2012 - 18:21

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta W opolskim jest fendt i to ładne sztuki. Trzeba trochę pojeździć. Sam to nie radził bym jeździć bo nie kupi się tak jak handlarz przyprowadzi. Chyba że będzie się obserwowało non stop ogłoszenia i jak się ukaże to od razu telefon i jazda po niego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share korks

korks

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 22 październik 2012 - 21:31

Gdzie kupić w niezłym stanie Fendta Witam kolege widziałem ostatni dobrego fendta 716 vario. Sam sie nad nim zastanawiałem nad jego kupnem ale sa inne wydatki. maszyna stoi w firmie ROL-KO w Konojadach.

Dodaj odpowiedź