Zaloguj się, aby obserwować  
bartek1168

Tulejki do agregatu

Polecane posty

bartek1168    0

Wtam!

Ostatnio w moim agregacie postanowiłęm wymienić tuljki ponieważ miały juz duze luzy. Po zmiezeniu walka okazalo się że się wytarł i srednica zmniejszyłą si o 1 mm

Standardowe sa o 1 mm wieksze sr. wew jest 33 .Poszukuje tulejek lub hurtownie co dorabia takie o srednicy wew.32 zew. 45mm i szerokosci 50mm . Standardowe sa o 1 mm wieksze sr. wew jest 33 .Znacie kogoś kto dorabia takie tulejki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1168    0

tak masz racje ale czy tokaz dorabia tulejki? Jesli znasz jakiegos to podaj namiary bo duzo ludzi ma wlasnie taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Trochę trudno zrozumieć twój problem, ale ja to zrozumiałem tak że wałek się wytarł o 1mm i potrzebujesz mniejszą tulejkę, tylko jak włożysz tulejkę 32 na wałek 33. Trzeba naspawać wałek przetoczyć i dorobić tulejkę .Zaden problem dla ślusarza.

Edytowano przez Darpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

darpol zle rozumujesz jak wałek się wytrze to ma mniejszą średnicę z 33 zrobilo się 32 to potrzebuje mniejszy otwór w tulei

 

tylko jest jeden problem tulejkę spokojnie dorobisz ale czy rownitko wałek się wyrobił ewntualnie możesz go napawać i obtoczyc albo tylko stoczyć ale ciężko znaleźć taką wielką-długą tokarke by cały wał wlazł

 

A tokarza poszukaj po znajomych gdzieś niektórzy robią po godzinach albo bezpośrednio do zakładu jakieś w okolicy muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Zrozumiałem ale może żle napisałem , ale szkoda naszego myślenia bo trzeba więcej danych jaki to wałek i od czego bo ja myślę o małym wałku wytartym na środku a kolega sebe wali z wałem packera i tak to każdy będzie miał rację.Trochę maszyn mam i taki wałek zrobić to pikuś ale trzeba go najpierw zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1168    0

Chodzi mi o to Zeby mi ktos podal namiary na goscia lub firme co darabija tulejki na kazdy ramiar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Kupujesz w sklepie technicznym, przemysłowym, u mnie tam gdzie są materiały spawalnicze i sklep z kluczami, materiał, nie pamiętam jak się on nazywa, taki biały wałek, idziesz do jakiegokolwiek tokarza, zakładu ślusarskiego i sprawa załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam140292    12

ja miałe wytoczone tulejki z dębu na kilka wymiarów że jak się wytrze to dopasowałem sobie tylko te tulejki najpierw były kąpane w oleju przez dwa dni aby sie tak szybko nie wytarły i przed każdym sezonem wałki były czyszczone i smarowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj