Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tulejki do agregatu

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bartek1168

bartek1168

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 12 luty 2012 - 22:11

Tulejki do agregatu Wtam!
Ostatnio w moim agregacie postanowiłęm wymienić tuljki ponieważ miały juz duze luzy. Po zmiezeniu walka okazalo się że się wytarł i srednica zmniejszyłą si o 1 mm
Standardowe sa o 1 mm wieksze sr. wew jest 33 .Poszukuje tulejek lub hurtownie co dorabia takie o srednicy wew.32 zew. 45mm i szerokosci 50mm . Standardowe sa o 1 mm wieksze sr. wew jest 33 .Znacie kogoś kto dorabia takie tulejki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tulejki do agregatu Dzisiaj, 19:39
  •  

#2 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 13 luty 2012 - 08:55

Tulejki do agregatu Kolego a od czego jest TOKARZ

#3 Share bartek1168

bartek1168

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 luty 2012 - 14:53

Tulejki do agregatu tak masz racje ale czy tokaz dorabia tulejki? Jesli znasz jakiegos to podaj namiary bo duzo ludzi ma wlasnie taki problem...

#4 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 13 luty 2012 - 19:47

Tulejki do agregatu Trochę trudno zrozumieć twój problem, ale ja to zrozumiałem tak że wałek się wytarł o 1mm i potrzebujesz mniejszą tulejkę, tylko jak włożysz tulejkę 32 na wałek 33. Trzeba naspawać wałek przetoczyć i dorobić tulejkę .Zaden problem dla ślusarza.

Edytowany przez Darpol, 13 luty 2012 - 19:48.

#5 Share sebe1033

sebe1033

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2077 postów

Napisany 13 luty 2012 - 19:55

Tulejki do agregatu darpol zle rozumujesz jak wałek się wytrze to ma mniejszą średnicę z 33 zrobilo się 32 to potrzebuje mniejszy otwór w tulei

tylko jest jeden problem tulejkę spokojnie dorobisz ale czy rownitko wałek się wyrobił ewntualnie możesz go napawać i obtoczyc albo tylko stoczyć ale ciężko znaleźć taką wielką-długą tokarke by cały wał wlazł

A tokarza poszukaj po znajomych gdzieś niektórzy robią po godzinach albo bezpośrednio do zakładu jakieś w okolicy muszą być

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 13 luty 2012 - 20:05

Tulejki do agregatu Zrozumiałem ale może żle napisałem , ale szkoda naszego myślenia bo trzeba więcej danych jaki to wałek i od czego bo ja myślę o małym wałku wytartym na środku a kolega sebe wali z wałem packera i tak to każdy będzie miał rację.Trochę maszyn mam i taki wałek zrobić to pikuś ale trzeba go najpierw zobaczyć.

#7 Share bartek1168

bartek1168

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 13 luty 2012 - 21:34

Tulejki do agregatu Chodzi mi o to Zeby mi ktos podal namiary na goscia lub firme co darabija tulejki na kazdy ramiar !

#8 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7790 postów

Napisany 14 luty 2012 - 08:23

Tulejki do agregatu Kupujesz w sklepie technicznym, przemysłowym, u mnie tam gdzie są materiały spawalnicze i sklep z kluczami, materiał, nie pamiętam jak się on nazywa, taki biały wałek, idziesz do jakiegokolwiek tokarza, zakładu ślusarskiego i sprawa załatwiona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share adam140292

adam140292

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 26 luty 2012 - 13:03

Tulejki do agregatu ja miałe wytoczone tulejki z dębu na kilka wymiarów że jak się wytrze to dopasowałem sobie tylko te tulejki najpierw były kąpane w oleju przez dwa dni aby sie tak szybko nie wytarły i przed każdym sezonem wałki były czyszczone i smarowane