Skocz do zawartości

Zdjęcie

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 12 luty 2012 - 20:53

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG WITAM nowy temat nie bylo chyba takiego a jak byl to sory:) mam nadziej ze dobrze sie rozwinie ,,,, Jakie ceny sa w waszych regionach i okolicachza usluge inseminacyjna odpowiadajac wpisujcie cene nasienia firme z ktorej jest nasienie rase usluge i dojazd i z jakiejgo regjonu Polski jestescie a w badaniu usg podobnie ,,, zapraszam dokonwersacjii

Edytowany przez kyllee, 12 luty 2012 - 21:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share Huberto89

Huberto89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 515 postów

Napisany 12 luty 2012 - 21:19

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG Za badanie usg 20zł od sztuki u weterynarza za dojazd nie wiem ile bo jak przyjeżdża do kilku gospodarstw to się rozkłada cena.
Tylko spokój może nas uratować....

#3 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 12 luty 2012 - 21:34

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG podlaskie 12 i bierze tylko za sztuki cielne u ktorych jest ciaza + dojazd i ew ustawienie

#4 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 12 luty 2012 - 22:56

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG Inseminacja:
- nasienie 39-69zł rasa NRF (69zł za nasienie w technologi spermwital)
-usługa 20zł
-dojazd 25zł (jeśli jest u rolnika w pobliżu to połowę)
- badanie cielności przez inseminatora (przy okazji inseminacji) "Bóg zapłać"

Kuj-Pom pow. Sępoleński

Edytowany przez slaw17, 12 luty 2012 - 22:57.

antyfan AF

#5 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 13 luty 2012 - 08:10

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG dojazd 25 ? to ile on km dojezdza do Ciebie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 13 luty 2012 - 09:53

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG 15km, jest świetnym inseminatorem a do stycznia dojazd był za 20zł. Poprzedni inseminator 2 lata temu brał 25zł dojazd i 25zł usługa. U nas takie ceny są niestety.
antyfan AF

#7 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 13 luty 2012 - 22:11

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG Witam, nasze gospodarstwo współpracuje z MCHiRZ Łowicz, cena nasienia z którego najczęściej korzystamy kształtuje się od 32-50zł (są również wyższe), usługa z dojazdem ok 30zł ( inseminator jest z naszej gminy wiec cena jest przystępna) w najtańszym przedziale cenowym mieszczą się HFy czarno białe , Jersey oraz najpopularniejsze rasy mięsne za Charolaise i BBB, trzeba dorzucić trochę, podobnie za HFa czerwono białego, a dalej to już wiadomo im lepszy buhaj tym cena wyższa. Badanie USG na cielność wykonywane przez weterynarza 10zł. Jestem z woj Mazowieckiego pow. Sierpc

#8 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 14 luty 2012 - 09:27

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG przysrtepna cena

#9 Share DARoROL

DARoROL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Zainteresowania:Naturalnie rolnictwo i wszystko co jest z nim związane, głównie postęp w hodowli bydła :)

Napisany 14 luty 2012 - 10:32

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG @kyllee z tego co widzę na forum i rozmawiam z okolicznymi rolnikami to nie jest u mnie tak źle z cenami inseminacji, w granicach 65zł mam już HFa RW (Klimka) nie mam obory pod oceną, więc aż w tak super genetykę póki co nie inwestuję, jedynie chciałbym spróbować NRF, ale niestety mój inseminator nie posiada mam tylko do wyboru mlecznego Simentala i Montbeliarde w granicach ok 70zł z usługą. A u Ciebie jak cenowo to wygląda? Jaka firma Cię obsługuje ? pewnie Konrad?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kyllee

kyllee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 607 postów

Napisany 14 luty 2012 - 12:36

INSEMINACJA BADANIE CIELNOSCI USG

@kyllee z tego co widzę na forum i rozmawiam z okolicznymi rolnikami to nie jest u mnie tak źle z cenami inseminacji, w granicach 65zł mam już HFa RW (Klimka) nie mam obory pod oceną, więc aż w tak super genetykę póki co nie inwestuję, jedynie chciałbym spróbować NRF, ale niestety mój inseminator nie posiada mam tylko do wyboru mlecznego Simentala i Montbeliarde w granicach ok 70zł z usługą. A u Ciebie jak cenowo to wygląda? Jaka firma Cię obsługuje ? pewnie Konrad?

ja sam inseminuje biore nasienie z 4 firm ph konrad ,hg plus,ABS,i SHIiUZ kiedys mialem jeszcze pol gen a cenowo sim ok 50-60 zl z uslugajak dojazd do 5km wliczony w cene mowie tu o sim gdzie cena nie przekraca 29 zl netto a co do nrfa proponowal bym Ci zamowic nasinie pod swoje stado jesli chcesz kilka porcjii zamow sobie do kontenera inseminatora ew jak nie chesz tak to zapytaj innego inseminatora czy ma nrfa i kilka sztuk inny moze ci zacielic o ile ma i przystepna cena