650elx

widlak montarz igieł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mtz 80 & maszt
650elx    4

Witam.Wczoraj kupiłem igły od balotów i mam pytanie jak je zamontować w maszcie od widlaka.

Edytowano przez 650elx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Mogłeś najpierw pomyśleć jak to zamontować a potem kupywać bo jest kilka rodzaji igieł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

W Grene można dostać tuleje do osadzania zębów, ten gostek też je ma, spawasz ramę z mocowaniami do masztu i do roboty.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650elx    4

a jeśli bym przewiercił dziurę w karetce widlaka i przez tą dziurę przełożył tą tulejką co mówiłeś i obspawał z jednej i drugiej strony to było by dobrze i nie obrywało się przy balocie z kiszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Jeżeli kareta ma grubość równą wysokości tulejki, to będzie ok. Jeżeli nie, to trzeba dodatkowo wzmocnić blachą, lub kształtownikiem. Sama blacha karetki, nie da takiego podparcia, bele będą wyginać osadzenia.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650elx    4

karetka ma może 1 lub 2 cm grubości.

Ma ktoś może zdjęcie jak zamontowane są takie igły przy takim maszcie.

Edytowano przez 650elx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
650elx    4

a ma ktoś może foto jak zamontowane są takie igły przy takim maszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Ja bym jednak radził pomęczyć się i zrobić mocowania na wzór wideł do palet. Łatwość późniejszego demontażu bezcenna.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta blacha jest za cięka będą igły pękały, sąsiad tak zrobił i mu w nawet w słomie pękały, wrzuce fote jak jamam przy turze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotreksz231
      Witam mam takie pytanie, otóż wymieniam uszczelniacze w obu siłownikach obrotu w cyklopie t 214 i zastanawia mnie czy po złożeniu siłowników i zamontowaniu na miejsce trzeba je jakoś odpowietrzać, chodzi mi głównie o to połączenie z tyłu które łączy oba siłowniki stalową rurką jeden z drugim, bo tak na mój rozum to nie ma tam się skąd wziąć olej bo nie ma połączenia z rozdzielaczami.
       
      Dziękuje z góry za odpowiedź.
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj