Skocz do zawartości

Zdjęcie

szerokość orki

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share urszula

urszula

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 12 luty 2012 - 11:29

szerokość orki witam. Mam pytanie jak reguluje sie hydrauliczna szerokosć orki. Wiem że hydraulicznie ale do tego potrzebany jest 1 sekcja rozdzielacza.Mój wuja ma jd 6630 i unie ibis z terra potrzebuje do tego 3 pary sekcji rozdzielacza to w takim razie jak reguluje szerokosc orki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
szerokość orki Dzisiaj, 15:26
  •  

#2 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 12 luty 2012 - 12:04

szerokość orki wajcha od 3 sekcji
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#3 Share JohnDeere6330

JohnDeere6330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AF

Napisany 12 luty 2012 - 12:19

szerokość orki jestewś pewny że to szerokość orki??? ten tłok jest do osiowania pługa przed obrotem mam taki tłok przy pługu i przy moim kvernelandzie nie idzie nim regulować szerokości roboczej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7797 postów

Napisany 12 luty 2012 - 13:06

szerokość orki JA mam w KV regulowaną szerokość orki. Siłownikiem do osiowania. Każdy korpus się przestawia. Mam 4 węże 2 do obrotu i 2 do szerokości orki. Czyli dwie sekcje potrzebuje.

#5 Share Darpol

Darpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisany 12 luty 2012 - 22:13

szerokość orki Dokładnie tak jak pisze tomek73 ale to tylko KV vario ma "pamięć hydrauliczną". Do siłownika szerokości idą 3 przewody 1- do regulacji szer. 2- do liniowania i 3- wspólny zwrotny, a do ciągnika podłącza się dwie pary, obrót z liniowaniem i regulacja szerokości roboczej. W innych pługach jest podobnie tylko że pamięć jest przeważnie mechaniczna po prostu ustawia się na tłoczysku opór w postaci nakrętki i też jest 2-pary przewodów . Trzecia para służy do czegoś innego np.do regulacji pierwszej skiby , packomatu, zabezpieczenia hydr. przciwkamieniom itp. Pług bez vario, jedynie z osiowaniem działa na 2 przewodach, prostowaniem pługa steruje rozdzielacz w pługu .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share JohnDeere6330

JohnDeere6330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AF

Napisany 13 luty 2012 - 09:18

szerokość orki ale nie można ustawiać jak sie chce bezstopniowo na tym siłowniku, od tego jest śruba ograniczająca. i widze że macie inaczej w swoich pługach., bo w moim kv ed100 mam 2 wężę-1 od osiowania i obrotu a drugi od ramienia do wału cambella i te 2 wężę są podłączone pod 1 sekcje