Zaloguj się, aby obserwować  
pilu

Case cs86 , CX 80 , Same Silver 90 opinie

Polecane posty

pilu    0

Siemanko :)

Piszę na prośbę mojego kuzyna ponieważ on nie ma internetu i nie jest zarejestroway na AF . Temat ma rozjaśnić kuzynowi opinię o kilku ciągnikach .

A więc kuzyn ma do wydania 50-65 max tyś i interesuje go ciągnik o mocy 70-90, który pociągnie 3x40 obrotową , albo 4x40 zagonowy i agregat 3,2 . Oglądaliśmy na alle... no i nie wiadomo co wybrać, ja wiedzy nie mam żadnej , a on jest spec od 360 i 330 . Co możecie polecić w tych pieniądzach ? Chodzi o w miarę proste ciągniki i niezawodne , podobają mu się te co w temacie ale na inne też jest otwarty . I prosze nie pisać , że dołoży coś i będzie miał lepszy bo nie dołoży bo nie będzie miał z czego maszyn kupić , a już nie dawno bizona kupił więc kasa się uszczupliła .

Wiem ,że takie tamty już były ale mało jest info o case czy np mniejszych renówkach w takich pieniądzach :)

 

Dodam , że ciągnik będzie pracował na 30 ha, a do pomocy ma 2x c360 i 1xc330.

Edytowano przez pilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek6140    2

Na takie gospodarstwo wystarczył by case 5120 za 50 tyś można go kupić z turem ;) Ciągnik bez problemu poradzi sobie z pługem 3x40 jak i z agregatem :) Ten ciągnik jest prosty w budowie i niezawodny a jego moc to 90 KM. Jeszcze jednym dobrym ciągnikiem był by Massey Ferguson 6140 też jest to ciągnik prosty w budowie jak i w obsłudze jego moc to 90 KM i bez problemu poradzi sobie z tymi maszynami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilu    0

Oglądaliśmy tego case tylko to już jest ciężka seria ciągników no ale zapas mocy może się przydać :) Tur nie wchodzi w grę bo ma koparko-ładowarkę ostrówka więc nie potrzebuje :) Co do MF to jakoś nie jest do nich przekonany .

Edytowano przez pilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek6140    2

To Pronara 82 SA z 2005 roku kupi za 55 tyś w dobrym stanie :)

 

Bo Case seria SX to niewypały ;)

 

To są tak naprawde wynalazki i często się psują skrzynie im siadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilu    0

To czyli co zachodnie z 1998-2001 to nie wypały ? A jelonki czy renówki ? No pronar jest zwykły prosty ciągnik to może być plus , a na pewno lepszy niż zdezelowane duże ursusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

@Przemek6140 pokaż mi serię SX, gdzie taka istnieje? Na jakiej podstawie piszesz brednie typu "niewypały, skrzynie im siadają..." Pochwal się swoją wiedzą, jakiego CS lub CX użytkowałeś, czy naprawiasz ciągniki (tylko ze szczegółami proszę), tylko nie pisz "że mojego kolegi wujek coś tam coś tam...."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek6140    2

nie ma takiego czegoś tylko się pomyliłem miałem na myśli CS

 

i się tak nie bulwersój i nie unoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Nikt tu się nie unosi, nie wiem skąd te wrażenie? Nie napisałeś dlaczego uważasz, że to " wynalazki.., niewypały itd." Powiedz na czym się opierasz?

PS. Popraw błąd "uje się nie kreskuje".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pilu    0

Zgadzam się z kolegą wyżej może jakieś konkrety ? A nikt nie użytkuje john deere czy renault w takich mocach i pieniążkach ? Co sądzicie o JD 6100 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj