Skocz do zawartości

Zdjęcie

pronar1221a

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mario504

mario504

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:28

pronar1221a witam!!
Mam pytanie czy zakupił ktos 1221a, po 2004r i jak wam sie sprawuje ja mam małe problemy z nim rok zakupu 2007 prosze o opinie :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pronar1221a Dzisiaj, 18:16
  •  

#2 Share pronarANTYfan

pronarANTYfan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 luty 2012 - 21:20

pronar1221a Rocznik 2005.Trzy razy wymieniana pompa wody,dwa razy sprzęgło,problemy z podnośnikiem,wycieki oleju z hydrauliki,w ubiegłym roku silnik zatarty na wałku rozrządu-to tak na szybko,co przyszło do głowy.Jeszcze jakieś pytania?Co masz na myśli pisząc "małe problemy"?

#3 Share mario504

mario504

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 147 postów

Napisany 10 luty 2012 - 22:21

pronar1221a u mnie problem z podnosnikiem wycieki ze skrzyni 2 razy pekla belka od tuza uchwyt przy ciągniku od śruby rzymskiej sie rozleciał wymieniałem rozdzielacz przewód od rozdzielacza do siłowników sie przetarł no i wiadomo cały olej wyciekł najgorzej to z tą hydrauliką jakie masz problemy z podnosnikiem???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 10 luty 2012 - 22:45

pronar1221a 2009 rok na gwarancji pompa hydrauliki , tarcze hamulcowe ( wina serwisu zle ustawione hamulce )
czujnik temp poziomu paliwa i stopu , oringi w rozdzielaczu
po gwarancji oring na pompie hydraulicznej , i przerywacz kierunkowskazow
radio oraz glosniki na firmowe LG

#5 Share pronarANTYfan

pronarANTYfan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 11 luty 2012 - 00:04

pronar1221a Problem z podnośnikiem,to w zasadzie wina grzejącego się oleju.Na początku było tak,że po 4 ha podorywki nie mógł dźwignąć trzymetrowego kosa.W serwisie stwierdzili,że w układzie hydraulicznym mogą być jakieś paprochy,i coś się może blokować na zaworach w podnośniku.Płukali układ,wymieniali rozdzielacze,niby coś pomogło,ale jak się dobrze zagrzeje i tak ma problemy.Przetarte przewody też się zdarzyły-na tylne wyjście, przez pedał sprzęgła.No i pękające przewody od paliwa.Nie wiem jakie teraz dają,ale były takie niebieskie,plastikowe.Teraz mam wszystko gumowe,zbrojone i spokój.Pewnie jeszcze znalazłaby się cała masa felernych drobiazgów.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share karolasek

karolasek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 07:42

pronar1221a rok 2005 umnie nic cię nie działo tele co hamulce w 2011 i dodatkowa chłodnica bo sie grzał ale po dodanu chłodnicy wszystko w normie tem 60-70 oraz siedzenie pneumatyczne sprzedaje go na allegro za 75.000tys cena do negocjacji

Dodaj odpowiedź