Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podatek dochodowy w rolnictwie

363 odpowiedzi na ten temat

#161 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 16 luty 2012 - 17:26

Podatek dochodowy w rolnictwie farmer akurat ja osobiście chciałem pokazać tymi ciagnikami i terenówkami ......wyznacznik dobrobytu także i rolników bo nie tylko przedsiebiorcy wożą się dobrymi furami po za tym jest to normalna kolej rzeczy jeśli ktoś robi dobrze to co lubi i ma z tego dobre pieniądze to kupuje co chce........( a takie gadanie my rolnicy jestesmy biedny bo zawsze bylismy wydaje sie już na obecne czasy byc bez sensu), bo co tzn byc rolnikiem jak dla mnie jesteśmy takimi samymi przedsiebiorcami jak każdy inny zajmujący się produkcją nie zależnie od branży........ i dziwisz sie , że miasto sie burzy jak my mamy 3 razy mniej obłożen podatkowych niz oni ??
a dlaczego miało by nie byc na równych zasadach dla wszystkich ????
farmermf a co sąsiedzi obrzucili jajkami picupa w nocy bo oni nie mają ?? :D mi jak ciagnik kupiłem to pod sklepem cała gromada powiedziała, że i tak niema co sie chwalic bo za unijne kupiony :P na zazdrość nic nie poradzisz

Edytowany przez 1piotr1, 16 luty 2012 - 17:28.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podatek dochodowy w rolnictwie Dzisiaj, 17:14
  •  

#162 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 16 luty 2012 - 17:48

Podatek dochodowy w rolnictwie Piotr, a składka zdrowotna jest na równych zasadach dla wszystkich? A po co Sawicki sie drapie w głowe od jakiego to pułapu ha dochodowy zrobic by za wiele elektoratu nie stracić i ilu,,małych'' dostanie naliczanie na ryczałt bo po co ich księgowa obciążać, jeszcze nie pójdą głosować.Dla czego duży po 14r musi spełniac wymogi crosu by dostać dopłaty a mały dostanie ryczałt i dalej głupa pod sklepem bedzie walał?

#163 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 17:58

Podatek dochodowy w rolnictwie Farmer-chciałeś być ten "duży" czy zmuszono Cię ? :D -pamiętaj że wyznacznikiem wielkości są przywileje.
Po prostu pan Sawicki był uprzejmy zapoznać Cię z paroma z nich :D .

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 16 luty 2012 - 18:31

Podatek dochodowy w rolnictwie Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 12:30.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#165 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 16 luty 2012 - 18:40

Podatek dochodowy w rolnictwie w tej kwesti przynaje ci racje, założyłem poprostu, że zrobią coś z głowa, żeby znormalizować tą całą sytuację i podział wieś miasto, możliwe że będzie tak jak piszesz zrobią nastepny wytwór do niczego nie podobny jak ze składkami i dalej będzie taki sam burdel jak jest od lat....... może trzabybyło alfonsa zmienic co by ten burdel w koncu uporządkował :D
ale zdania i tak nie zmienie, że od dużych majętnych rolników państwo grosza powinno skubnąć, jak i mniejszych dochodowych tal samo jak od każdego innego przedsiębiorcy........ jeden przykład, czemu NIemcy są bogaci i mają dobra gospodarkę prosta zasada dużo zarabiają i dużo wydają a Polak by całe życie tylko oszczędzał i udawał głupa, że jest biedny
dziś byłem i ksiegowej to z tego co mi mówiła skadka ubezpieczeniowa w ZUS wynosi 980zł na miesiąc a my ile płacimy ?? oczywiście wiadome, jest ,że takie składni zabiły by rolnictwo i jakas ingerencja państwa powinna być tzn dotowanie no ale jaka to jest różnica ..... :mellow:

Edytowany przez 1piotr1, 16 luty 2012 - 18:41.

#166 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:05

Podatek dochodowy w rolnictwie

Farmer-chciałeś być ten "duży" czy zmuszono Cię ? :D -pamiętaj że wyznacznikiem wielkości są przywileje.
Po prostu pan Sawicki był uprzejmy zapoznać Cię z paroma z nich :D .

Dobre. :D . Gnębią tego farmera z każdej strony. :D
Mieli mnie do PSLa zapisać bo im ludu brakowało, a teraz to takiego wała. :D .
Właśnie @piotr cie uświadomiłem, że żaden rząd nie zrobił ustawy która by w mniejszym lub większym stopniu nie była zj**.na. :o

#167 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:15

Podatek dochodowy w rolnictwie Farmer-już to gdzieś pisałem ale (specjalnie dla Ciebie :D ) powtórzę się-jeżeli tylko założysz że nasz rząd nie działa dla dobra naszego Narodu a wręcz przeciwnie to wszystko zaczyna robić się cudownie jasne.
I nie piszcie mi (ewentualnie ) że jestem jakimś oszołomem-trochę już świata widziałem-ba poganiałem trochę po urzędach (bynajmniej nie polskich ) i różnicę widać gołym okiem-podajcie mi jakies działania rządu które wskazywałyby na to że kieruje się polską racją stanu (może wystąpienie R.Sikorskiego czy oferta pożyczki dla Grecji ? :D )

#168 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:24

Podatek dochodowy w rolnictwie @jaro, czytając między wierszami ...., wiesz lepiej byśmy się nie dowiedzieli jakby to było jakby rządził ..... :D Z resztą to się zgadzam, jak bym ja swym interesem tak zarządzał jak oni Wszyscy tym burdelem, to byłoby jak jest. :D

#169 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:32

Podatek dochodowy w rolnictwie Farmer !-Ty nie czytaj między wierszami-ty czytaj ! :D
Swoją drogą ja aż takim fanem swego imiennika nie jestem-ale co takiego było złego w tamtych rządach ?-że do paru przekrętów z rana ABW zapukało albo że Polska trochę walczyła o swoją pozycję w Europie ?

#170 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:38

Podatek dochodowy w rolnictwie No, pewno byśmy stali w eszelonach na granicy, przecie to taki przyjaciel tych SŁOWIAN :lol: .

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:42

Podatek dochodowy w rolnictwie Hmm-mógłbyś napisać tak przystępniej ?-bo jak ta żaba-nie kumam :D .

#172 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:46

Podatek dochodowy w rolnictwie @jaro wiesz kto mieszka w Kaliningradzie, nasz mały wielki wodzu ich nie bardzo lubi.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#173 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 19:54

Podatek dochodowy w rolnictwie Jak znasz historię to chyba się nie dziwisz ?

#174 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:09

Podatek dochodowy w rolnictwie Historię przed, czy po smoleńsku? :D

#175 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:10

Podatek dochodowy w rolnictwie Ostatnie tysiąc lat...

#176 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:20

Podatek dochodowy w rolnictwie Wiesz, nie koniecznie chciał bym się stać częścią tej historii. Rozważni ludzie nie drażnią niedźwiedzia. W tym kierunku nie jeden patrzył i nawet lazł, niestety żadnemu nie dane było wyjść z całymi gaciami, Nam w ostatecznym rozrachunku, też na dobre to nie wyszło.

#177 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:28

Podatek dochodowy w rolnictwie Właśnie-kiedyś pozwoliliśmy żeby z misia wyrósł niedźwiedź-potem niedźwiedź okrzepł a my osłabliśmy.Od tego czasu niedźwiedź cały czas próbuje wsadzić łapę do naszego ula...
A kurna trzeba było jak w tej piosence : "misio bajki nie zaczyna w mordę misia skur...yna"-i mielibyśmy spokój (przynajmniej z jednym z sąsiadów ).
Powiem krótko-polityka uległości wobec naszego sąsiada nic nie daje-pokaż mi pozytywne skutki takiego zachowania-słucham.

#178 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 16 luty 2012 - 20:50

Podatek dochodowy w rolnictwie Tak zgadzam się że polityka uległości na Miszkę nie działa i ja nie mówiłem o tym. W tym przypadku, z uśmiechem na twarzy i z antałkiem spirytusu trzeba miśka wydoić. Trzeba brać przykład z japońców, których gospodarka pod okupacją USA spokojnie i statecznie urosła w potęgę. Z szabelką i na kucyku to my sobie możemy.... Zakręcą nam kurek, piecyk nam zaśnie i d*pa blada, a nasz zamorski sojusznik nawet palcem w bucie nie ruszy, bo szkoda mu będzie skarpetki. Tu trzeba z głowa, dać pętko kiełbaski, a zabrać jelenia, ale w taki sposób, by mis myślał że go sam oddał.

#179 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 16 luty 2012 - 21:16

Podatek dochodowy w rolnictwie Zakręcą nam kurek..-no właśnie taki Pawlak (wiadomo przecież że nie sam tylko działając w zgodzie i porozumieniu :D ) zapewnił nam blisko trzydzieści lat niepewności-zakręcą czy nie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1348 postów

Napisany 16 luty 2012 - 21:29

Podatek dochodowy w rolnictwie Nie bój się, przy tej umowie na pewno tego nie zrobią, takiej kasy jaką płacą polaczki nie zostawia się. Dobra trzeba wracać do tematu, bo w modzie obudzimy niedźwiadka :wacko:.

Edytowany przez agromatik, 16 luty 2012 - 21:29.