Skocz do zawartości

Zdjęcie

silnik zetor 7011 cyrk na kolach

80 odpowiedzi na ten temat

#41 Share djpala

djpala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 11 luty 2012 - 21:32

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Szklanek nie mogłem pomylić bo je tylko wysunąłem do góry i opierałem o ścianę bloku tak ze dół szklanki był w swoim gnieździe tyle ze z ukosa tak wiec nie ma opcji pomylenia a wchodziły bardzo lekko nawet nie trzeba było naciskać same wpadały do samego końca na boki luzu tez nie miały tak wiec to wykluczam luzy tez sprawdzałem kilka razy i się nie zmieniają, laski tez są proste

Cos mi się wydaje ze wina leży jednak po stronie pompy wtryskowej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
silnik zetor 7011 cyrk na kolach Dzisiaj, 07:12
  •  

#42 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 luty 2012 - 21:46

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Pisałeś że przekładałeś pompę do drugiego traktora o ile się nie myle i traktor chodził, pytalem w 2 poście czy masz smarowanie z oleju silnika czy pompa ma swoje, jeżeli z silnika to wygląda na to że coś nie halo na listwie, na stole probierczym by to wyszło przy ustawianiu dawek bo by się listwa zacięła albo by jedna menzurka była pusta, o ciśnienie pompy nie pytam bo podobno sekcje masz nowe tj. końcówki rozpylaczy z resztą pisałeś że pompa na początku była bez smarowania z silnika druga z smarowaniem.... nie wiem nic już nie rozumiem, tak se dziś nawet myślałem o twoim przypadku i przyszło mi nawet do głowy że zaczynasz wymyślać trudny przypadek ... nic się niezgadza poprostu... albo rzeczywiście ktoś jak odejdziesz ci piachu w silnik sypie albo chcesz nas wypróbować sam już nie wiem...
A jeżeli masz naprawdę taki przypadek to sorki jestem po paru browarach poniosło mnie.
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#43 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 11 luty 2012 - 21:50

silnik zetor 7011 cyrk na kolach a pod co podlaczyles smarowanie pompy?
Zetor Team.

#44 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 11 luty 2012 - 21:58

silnik zetor 7011 cyrk na kolach DJPALA a mi się wydaje że walisz ścieme i tyle dzieciaku skoro wracasz teraz do pompy,sam nie wiesz co by tu jeszcze wymyślić i zaczynasz się gubić ....

Edytowany przez kozulek2, 11 luty 2012 - 22:13.

#45 Share tedizetor56

tedizetor56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 509 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,myslistwo,pilka nozna Wdizew Lódz.

Napisany 11 luty 2012 - 22:08

a mi się wydaje że walisz ścieme i tyle dzieciaku skoro wracasz teraz do pompy,sam nie wiesz co by tu jeszcze wymyślić i zaczynasz się gubić ....

najpierw mial pompe z wlasnym smarowaniem a potem nowa ze smarowaniem z silnika,chodzi mi o to czy przy tym silniku jes wyjscie na rurke od smarowania pompy.
Zetor Team.

#46 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 11 luty 2012 - 22:11

silnik zetor 7011 cyrk na kolach tedizetor56-sory to nie do Ciebie tylko do autora tematu

Edytowany przez kozulek2, 11 luty 2012 - 22:15.

#47 Share djpala

djpala

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 11 luty 2012 - 22:18

silnik zetor 7011 cyrk na kolach wyjście jest nawet 4 w kanale olejowym tam gdzie jest przykręcony czujnik ciśnienia

kolego
kozulek2

jak jesteś taki modry proszę bardzo zajeżdżaj do mnie i się sam przekonasz jak ja mam słodko walczę już z tym prawie pól roku, wiesz jak to milo mieć swój ciągnik a do roboty pożyczać od kogoś

ja już podrostu nie wiem czego się czepnac

#48 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2012 - 22:23

silnik zetor 7011 cyrk na kolach No nie w k...........j się kolego, my staramy Ci sie pomóc, ciągle różne wersje przemyślam i na razie do niczego nie doszedłem.

#49 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 luty 2012 - 22:24

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Ale jeżeli pompa jest smarowana z obiegu silnika to wszystkie syfy z silnika opilki itd. podczas docierania czy przy przytarciu idą na pompę niszcząc ją i zacinając np. listwę, trzeba o tym pamiętać i to pasuje do tego "cyrku" tak apropo, dlatego wg. mie lepsze jest smarowanie samo w sobie pompy ale trzeba go doglądać. Ale na początku pompa była smarowana niby sama w sobie i nic nie pasi...

przerzuć ten wałek rozrządu, nawet zużyty z czegoś innego np. c360 czy zetora 72xx jest to samo, czopy mogą nie pasować z drugiej strony....

Edytowany przez bobytempelton, 11 luty 2012 - 22:27.

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#50 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2012 - 22:30

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Mówisz Boby syfy, 912 tak mają i wszystko jest ok, filtr wszystko odczyści.

Jeszcze można by zrobić coś takiego przed demontażem tego wałka, sprawdzić dokładnie drutem po wyjęciu wtryskiwaczy, gdzie znajduje się tłok jak otwierają się i zamykają zawory, i przy okazji wtrysk czy następuje na każdym tłoku w odpowiednim momencie.

Już czepiam się wszystkiego, ale najmniejszym kosztem demontażu. ;)

Edytowany przez MAT912, 11 luty 2012 - 22:48.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 11 luty 2012 - 22:32

silnik zetor 7011 cyrk na kolach dawaj namiary to może pomyślę....ściemnia kolo i tyle ,zatarł grata i nie ma za co naprawić i tyle...

Edytowany przez kozulek2, 11 luty 2012 - 22:43.

#52 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 luty 2012 - 22:56

silnik zetor 7011 cyrk na kolach @mat zastanawiałem się nad tym, sam wiesz dobrze aby były inne fazy rozrządu na każdym z cylindrów wałek rozrządu musiał by się skręcić, w rzeczywistości by pękł, lub skręcił by się za tym drugim i pozostałe 2 by truchlały,
początek tłoczenia też musiało by być coś z wałkiem krzywkowym w pompie albo zacinać się powinny sekcje-ale w dwóch pompach? lub pozostaje sprzęgiełko do ustawiania pompy które samo się przestawia? możliwe
pozostałe teorie to fantazja, wszystko sprawdzone podobno

przyszlo mi jeszcze do głowy zerwanie wpustu na rozrządzie ale by był dawno stuk i po silniku... odpada

Edytowany przez bobytempelton, 11 luty 2012 - 22:58.

#53 Share Levis

Levis

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Pure performance

Napisany 11 luty 2012 - 23:15

silnik zetor 7011 cyrk na kolach @pala podaj adres, mam znajomego w bagienno-szuwarowym to jak będzie miał niedaleko to podskoczy sprawdzić czy piszesz prawdę.
Albo ktoś z forum jak będzie miał blisko to sprawdzi ten Twój cudowny przypadek.

Zima, młodzież się nudzi ;)

Edytowany przez Levis, 11 luty 2012 - 23:16.

#54 Share Radekk

Radekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 545 postów

Napisany 11 luty 2012 - 23:38

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Wszyscy staramy Ci się pomóc i zostało juz napisane wszystko szczegółowo przez znawców tematu na co należy zwrócić uwagę i posprawdzać. Co chwilę wynika ,że skręcasz i rozkręcasz silnik i próbujesz go ,wymieniłeś już wszystkie częsci prawie na nowe,wiele z nich niepotrzebnie i nadal brak efektu. Jesli naprawiasz tyle ciagników jak napisałeś wyżej i chodzą to prosty w budowie silnik zetora tym bardziej powinieneś zrobić,tyle praktyki robi swoje.

Widzę Panowie ,że tutaj nie pomoże nawet Rutkowski i Dr.House tutaj potrzebny Egzorcysta ten silnik złe duchy opętały :P
Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

#55 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2012 - 23:46

@mat zastanawiałem się nad tym, sam wiesz dobrze aby były inne fazy rozrządu na każdym z cylindrów wałek rozrządu musiał by się skręcić, w rzeczywistości by pękł, lub skręcił by się za tym drugim i pozostałe 2 by truchlały,
początek tłoczenia też musiało by być coś z wałkiem krzywkowym w pompie albo zacinać się powinny sekcje-ale w dwóch pompach? lub pozostaje sprzęgiełko do ustawiania pompy które samo się przestawia? możliwe
pozostałe teorie to fantazja, wszystko sprawdzone podobno

przyszlo mi jeszcze do głowy zerwanie wpustu na rozrządzie ale by był dawno stuk i po silniku... odpada

Wiesz Boby, tak palnąłem, bo już nie wiem czego się czepiać, ale sprawdzić nie zawadzi, cuda sie zdażają :lol: mało rozbierania a pewność by była, tylko coś z rozrządem nie ma d.....y to wygląda tak jak by wydech się otwierał w nie odpowiednim momencie a jak zatka ręką to zaczyna chodzić, być może przytarł się na wałku i go lekko skręciło, co o tym myślisz?

No wszystko powymieniał po za wałkiem.

Edytowany przez MAT912, 11 luty 2012 - 23:49.

#56 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 11 luty 2012 - 23:49

silnik zetor 7011 cyrk na kolach co myślę? jak w temacie "cyrk" tylko dowcipy mnie nie bawią :)

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 luty 2012 - 23:58

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Było kiedyś w "kombajnach" coś takiego że gościu miał kilku mechaników i nie mogli dojść dlaczego kosa nie docina i zasugerowałem mu ażeby przyjżał się mimośrodowi, bo albo ugięty albo założony nie typowy i to było to. W sumie niby nie możliwe a jednak.

#58 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 12 luty 2012 - 00:09

silnik zetor 7011 cyrk na kolach wiecie co mi wpadło do łba-pomylił klemy,i rozrusznik kręci w drugą stronę,niby szczotki są pochylone ale widziałem jak rozrusznik idzie w drugą stronę,prawie nie realne,a może?

#59 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 12 luty 2012 - 00:12

silnik zetor 7011 cyrk na kolach Ja kiedyś męczylem się z istalacją elektryczną cały dzień w jakimś germańcu i bez obciążenia przewodzi prąd, a z włącząnym odbiornikem nie... kable zmieniałem , konektorki itd, szlag mnie trafiał, a zapomniałem o błachej sprawie aluminium nie łączy się z miedzią, aluminiowe bezpieczniki były, po wymianie na miedziane porcelanowe wszysto chula, niekiedy rutyna zjada człowieka i omija pewne stopnie te podstawowe zasady...tu pewnie jest podobnie dlatego pisałem że diabel tkwi w szczegółach, jak bym mieszkał do 100km od niego pojechalbym obejrzeć ten cyrk...

wiesmak w cyrku wszystko możliwe :D

Edytowany przez bobytempelton, 12 luty 2012 - 00:13.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Roki212

Roki212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2078 postów
  • Zainteresowania:coś tam się znajdzie...

GG-3578015

Napisany 12 luty 2012 - 00:15

silnik zetor 7011 cyrk na kolach A może coś z tymi nowymi kołami rozrządu jest nie tak, niech jeszcze raz je sprawdzi czy dokładnie znaki się zgadzają. Raz dali mi takiego bubla że w nowym kole był o ząbek mniej w porównaniu do starego <_<