Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!!

24 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fifek09

fifek09

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 10 luty 2012 - 10:02

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! :)

Edytowany przez fifek09, 13 luty 2012 - 14:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Dzisiaj, 12:35
  •  

#2 Share Przemek6140

Przemek6140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:mechanika,leśnictwo,rolnictwo

Napisany 10 luty 2012 - 10:16

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! moim zdaniem to zależy od firmy która zajmuje się serwisowaniem :) ale przeważnie wszystkie firmy serwisujące spóźniają się jak nie o dzień to o dwa dni a czasami widzisz na swoim przykładzie spóźniają się nawet o 3 tygodnie musisz do nich dzwonić codziennie i w końcu przyjadą :)

#3 Share JohnDeere6330

JohnDeere6330

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, AF

Napisany 10 luty 2012 - 13:54

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! też mam złe wspomnienia. jeden dealer od nich naobiecywał dużo a jak już mi wcisnął ciągnik to sie nie pokazuje a w dodatku przeniósł sie do innej firmy a mowa o panu Macieju N. może kogoś też nacioł

#4 Share bizon1

bizon1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 10 luty 2012 - 18:50

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Miałem też podobny problem więc napisałem do centrali SDF w Jackowie i wysłałem listem poleconym reakcja była natychmiastowa ,.mechanik przyjechał z centrali.

#5 Share Glon

Glon

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:08

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! U nas miesiąc gwarancji rozwaliło się łożysko od wentylatora chłodnicy i wentylator zleciał i się połamał, w czasie orki pod rzepak. 7 dni trwało zanim ściągnęli części i naprawili.W porównaniu z Korbankami to dzień to nocy.A i jeszcze w czasie gwarancji zapowietrzyła się pompka hamulca która steruje hamulcami pneumatycznymi. Przysłali po zgłoszeniu mechanika który stwierdził że zawór padł i że zamówi i potem przyjedzie go wymienić.Dwa tygodnie i nie ma Mechanika.Przedzwoniliśmy a pni że węże od przyczepy mieliśmy podłączone i sam właściciel tak twierdził.Ostra dyskusja i przyjechał następny mechanik, podłączaliśmy następne przyczepy, przyczepy do innych traktorów i nic.W końcu nasz mechanik pokierował go od lipki i doszli że jest układ przy traktorze zapowietrzony.

#6 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 21 luty 2012 - 20:25

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Do nich trzeba dzwonić i opier.... równo B)

#7 Share kuras12

kuras12

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 19:51

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Witam ja też kupiłem deutza z euromaszu i powiem ze się wam dziwie bo ja nie mam zadnego problemu z serwisem dzwonie i za 2-3 dni są i miare naprawiają ja ma od nich 2 ciągnik i przyzna ze kiedyś były problemy z serwisem ale się chyba tam pozmieniało bo sam byłem w szoku ze serwis tak szybko reaguje przedstawiciel też się sparawdził 5/5

#8 Share Dariusz111bd

Dariusz111bd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 19:13

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Witam
Z kolei ja właśnie z powodu serwisu Euromaszu założyłem tutaj konto .
Od sierpnia mam Deutz Fahr Agrotron k420 . Serwisu właściwie nie ma. Dodzwonić się trudno. JAk się uda to nic z tego nie wynika. Od 10 dni przeszliśmy z serwisem na tryb komunikacji - listy polecone . to znaczy ja napisałęm, sewris nawet nie oddzwania.
Wszystkie swoje zastrzeżenia równolegle wysyłam do dyrektora centrali Deutza w Polsce mailem . Na razie cisza. Żadnej reakcji . Jeśli macie jakis pomyśł i podobne doświadczenia, prosze o kontakt.
Problemy zaczęły się od tego, że zimą przy 10 stopniach przestał palić ( miał 200 mtg ) . Serwis tak się nim zajął na moje zgłoszenie, ża odpalił , jak się ociepliło . Po dwóch tygodniach .
Nie wiem jak jest z innymi serwisami i innymi ciągnikami obsługiwanymi przez Euromasz Lipka . Ale swój przypadek chętnie opowiem .
Zainteresowanych moim przypadkiem zapraszam .Mój mail : reklama@krd.info.pl

#9 Share lukaschels

lukaschels

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 09 kwiecień 2012 - 13:01

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Ja od 10 dni jestem posiadaczem K 610 wersji B z przednim tuzem (który serwis ma jeszcze domontować) kupiłem go własnie w Euromaszu, zastawia mnie jak mnie potraktują, mam nadzieje że bliska odległość serwisu będzie na moją korzyść

#10 Share Pestus123

Pestus123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo

Napisany 22 kwiecień 2012 - 21:48

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Mi teraz dołożyli ładowacz, to jestem mile zaskoczony, dołożyli od siebie dwa koguty, bo miałem wymontowane, a ciągnik to jakby z fabryki wyjechał :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share miloszek

miloszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 14 luty 2013 - 21:01

Witam
Z kolei ja właśnie z powodu serwisu Euromaszu założyłem tutaj konto .
Od sierpnia mam Deutz Fahr Agrotron k420 . Serwisu właściwie nie ma. Dodzwonić się trudno. JAk się uda to nic z tego nie wynika. Od 10 dni przeszliśmy z serwisem na tryb komunikacji - listy polecone . to znaczy ja napisałęm, sewris nawet nie oddzwania.
Wszystkie swoje zastrzeżenia równolegle wysyłam do dyrektora centrali Deutza w Polsce mailem . Na razie cisza. Żadnej reakcji . Jeśli macie jakis pomyśł i podobne doświadczenia, prosze o kontakt.
Problemy zaczęły się od tego, że zimą przy 10 stopniach przestał palić ( miał 200 mtg ) . Serwis tak się nim zajął na moje zgłoszenie, ża odpalił , jak się ociepliło . Po dwóch tygodniach .
Nie wiem jak jest z innymi serwisami i innymi ciągnikami obsługiwanymi przez Euromasz Lipka . Ale swój przypadek chętnie opowiem .
Zainteresowanych moim przypadkiem zapraszam .Mój mail : reklama@krd.info.pl

jak skończyła się sprawa?

#12 Share marerek

marerek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów

Napisany 15 luty 2013 - 17:38

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Witam powiem wam tak serwis euromasza nie jest zły do mnie jak mają przyjechać to dwa dni i są

#13 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 04 listopad 2013 - 15:06

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Serwis w tej firmie to jedno wielkie bagno. Przy pierwszej usterce musiałem się na dzwonić do nich aby łaskawie ruszyli d*pska i przyjechali. Przy drugiej usterce minęło ponad 30 dni i jak dotąd nikogo nie było, a jak dzwonie do nich to ciągle mnie zbywają.
P.S. miejscowość chyba zobowiązuje!!!

Edytowany przez MDSikor, 04 listopad 2013 - 15:07.

Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#14 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 08:20

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Serwis? Jaki serwis. U mnie jak zdemontowali części tak ich już nie zobaczyłem. "Zaginęły" u nich w magazynie. Krętacze i tyle.

#15 Share tespis17

tespis17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 596 postów

Napisany 05 listopad 2013 - 12:56

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Też nie polecam tego serwisu. Bardzo długo robią ciągniki i często nie wiedzą za co się zabrać. Na pewno są lepsi nawet na AF. Po za tym ich już opisywali w TR i już troszkę mają złej opinii na koncie.

Edytowany przez tespis17, 05 listopad 2013 - 12:58.

#16 Share MDSikor

MDSikor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1116 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 listopad 2013 - 12:56

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! 43 dni tyle czekałem na zjawienie się tego serwisu i usunięcie usterki w ramach gwarancji. Czy na naprawy płatne oni też tak "szybko" przyjeżdzają?
Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

#17 Share loldek37

loldek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 06 luty 2014 - 19:52

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! To co radzicie omijać tą firmę czy nie , przedstawiciel tej firmy był u mnie z ofertą i przedstawiał wszystko w superlatywach , może dlatego aby mi sprzedać ciągnik a wtedy martw się chłopie,,,,,

#18 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 06 luty 2014 - 22:00

EUROMASZ LIPKA BRAK SERWISU!! Może się zdarzyć, że nie będą od Ciebie przypadkiem telefonu odbierać ;)

#19 Share suffeks

suffeks

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 14 sierpień 2015 - 10:30

do góry ^^^

tez mam problemy ale z innym dealerem... napiszcie gdzie serwisować ciągnik a gdzie nie, już raz zmieniałem serwis i chyba muszę drugi raz...

dzieki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yudin

yudin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 14 sierpień 2015 - 21:29

a tym razem kto nie chce naprawiac i jaki ciągnik?

Dodaj odpowiedź