Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozładunek maszyn

37 odpowiedzi na ten temat

#21 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 09 luty 2012 - 17:38

Rozładunek maszyn @Artur96 dopóki tylko kupujesz to wszędzie sa mili ale jak już coś na gwarancji trzeba zrobic to uwierz mi że jest inaczej.!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozładunek maszyn Dzisiaj, 23:32
  •  

#22 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 luty 2012 - 19:47

Rozładunek maszyn Mozę masz racje wszystko się z czasem wyjaśni

#23 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 09 luty 2012 - 19:57

Rozładunek maszyn Tak jak było w którymś z postów, na każdej maszynie lub w instrukcji jest wskazane gdzie zaczepić podczas rozładunku. Albo, flachę postawisz, to je ściągnę, jedna więcej czy mniej, nie robi różnicy.

Edytowany przez agromatik, 09 luty 2012 - 19:58.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#24 Share ziomalek0

ziomalek0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:46

Rozładunek maszyn ale kolego założyłes smieszny temat. Udzwig 600 kg to kazdy widlak ma heheh. a jak boisz sie uszkodzenia to zwołaj 6 saisdów i ci rękami sciagna bez uszkodzenia. Albo owin te maszyny w pierzyne to napewno sie nic nie stanie. pozdrawiam

#25 Share mateusz1995

mateusz1995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 luty 2012 - 08:14

Rozładunek maszyn Albo powiedz dilerowi żeby w foli bąbelkowej przywieźli. Tak większość paczek pakują.

#26 Share g2osc

g2osc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 21:03

Rozładunek maszyn Ja jak jadę na rozładunek to mówię pajacowi albo sobie to zdejmie albo wracam z jego towarem do domu a on niech płaci za transport ja to przywiozłem jest całe odpinam pasy, więc na tym moja robota się kończy. Zazwyczaj myślenie jak to zabrać z paki nie zajmuje mu dłużej niż 5 min:D:D:D:D
Tak na marginesie co za przewoźnik bierze się za rozładunki?
Pozdro

#27 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1345 postów

Napisany 16 marzec 2012 - 10:15

Rozładunek maszyn Przy takim podejściu, to nie wjechał byś na moje podwórko nawet za pierwszym razem. Albo tańczysz jak Tobie zagrają, albo jazda z tego interesu.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#28 Share Marecki2922

Marecki2922

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 339 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 20:23

Rozładunek maszyn

Ja jak jadę na rozładunek to mówię pajacowi albo sobie to zdejmie albo wracam z jego towarem do domu a on niech płaci za transport ja to przywiozłem jest całe odpinam pasy, więc na tym moja robota się kończy. Zazwyczaj myślenie jak to zabrać z paki nie zajmuje mu dłużej niż 5 min:D:D:D:D
Tak na marginesie co za przewoźnik bierze się za rozładunki?
Pozdro

Widać że nie tylko dilerzy to gbury i chamy
Niejedną maszynę kupiłem i z takim kierowcą się nie spotkałem ,
ja bym ci dał pajaca ;[

Sprzedam siewnik do kukurydzy Kuhn Maxima czterorzędowy z 2013 r jestem pierwszym właścicielem , stan idealny zasiał około 400 ha 

#29 Share g2osc

g2osc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 21:48

Rozładunek maszyn Całe szczęście, że nie nasza firma nie wozi maszyn. A tak szczerze, raz chciałem być dobry pomóc (tak jak zawsze to robiłem) a gość myślał, że jestem jednym z jego pracowników i poleciała w moją stronę cała wiązanka słów na k... bo firma przysłała mu zły towar i na mnie się wyżywa. Powiedziałem mu grzecznie, że się chyba z hu.. na łby pozamieniał i takie teksty to niech zachowa do siebie. Od tej pory taki h... jak komin batorego. Wielu kumpli robi to samo bo już jak który ma trochę więcej kasy i traktor na kredyt to myśli, że jest bogiem. Z chęcią to się jeździ do takiego który nie ma nic. Poszukajcie sobie w necie co należy do obowiązków przewoźnika. Na pewno nie rozładunek towaru
A odniosłem się do wypowiedzi założyciela postu już widać kombinuje kogo by uwalić w razie wtopy i umyć łapy. Właśnie takich ludzi nie trawie.
Oczywiście nie wszyscy są tacy.
I myśl cobie co chcesz.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 22:25

Rozładunek maszyn są ludzie i taborety-po jednej i drugiej stronie.
byłem kierowcą-konwojentem,jestem rolnikiem-chlebuś ciężki jest w obu profesjach-a na idiotę wszędzie można trafić,na to nie ma reguły.

#31 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 14:12

Rozładunek maszyn @g2osc.Beż urazy ale widać ze się jeszcze nie spotkałeś z kimś kto by ci dał ochszan.Jak byś przyjechał w moje okolice i byś sobie pojechał do domu i gospodarz by musiał płacić za transport to jestem pewien ze sam kolega by za to zapłacił.Bardzo nie lubię cwaniaków
Mi jak chłopaki przywożą maszyny to prawie zawsze we dwóch i pomagają mi to rozładować.
Wiadomo są różni ludzie jak to napisał @wiesmag
pozdro

#32 Share egal

egal

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 20:11

Rozładunek maszyn Oczywiscie, ze tak. Diler zawsze zapewnia rozladunek- odpowiada za sprzet w czasie przewozu i rozladunku- do momentu podpisania protokolu przekazania sprzet jest jego.

#33 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 10:13

Rozładunek maszyn W zeszłym tygodniu przywieźli mi kombajn do porzeczek.
Przywieźli go pod plandeką ciężarówką.
Mieli HDS, złapali delikatnie za miejsca podnoszenia i delikatnie zdjęli na podwórko.
Żadnych problemów nie było. Transport oczywiście dostawcy.

#34 Share Ursus11

Ursus11

Użytkownik

• Members
  • PipPipPip
  • 829 postów

Napisany 19 marzec 2012 - 11:32

Rozładunek maszyn Ja tam problemów z rozładunkiem nie mam. Diler zapewnia w gratisie transport z HDS. U mnie nawet Traktorem kierowca Tira zjeżdżał.

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 marzec 2012 - 19:18

Rozładunek maszyn Skoro w umowie diler nie wskazał co musisz przygotować to znaczy że jedynie miejsce na te maszyny. Gdyby chciał jakiś sprzęt do rozładunku to musiałby to wpisać do umowy. To że laweta z maszynami jest w gospodarstwie nie oznacza, że maszyny są w gospodarstwie. Od gospodarstwa dzieli je właśnie ta laweta. Do rozładunku diler może wynająć właściciela maszyn. Usługa ta może być wykonana bezpłatnie. Dla dmuchania na zimne można napisać umowę zdjęcia maszyn z zastrzeżeniem, że wykonawca usługi dołoży staranności, będzie postępował zgodnie z wskazówkami zleceniodawcy, jednak nie odpowiada za szkody powstałe podczas rozładunku.

#36 Share pawewar

pawewar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 20:48

Rozładunek maszyn No i wreszcie ktoś normalnie odpowiedział normalnymi konkretami.Dzięki za podpowiedź @DużyGrzegorz(chociaż już nie skorzystam bo maszyny przyszły prawie miesiąc temu) ale ta sama umowa została zawarta co powiedziałeś o niej.
Innym odpowiadającym powiem tylko tak "brak umiejętności czytania ze zrozumieniem"
@g2osc wiesz umycie łapek a wiedza jak postępować w razie wypadku , a się zdarzają , to co innego.
@Ziomalek0 sam jesteś śmieszny, a tur 1 to nie WIDLAK!
@jan2130 fajny off top takie nabijanie postów.
@kpiotr usiądź z mamą i tatą i sam pomyśl co piszesz a najlepiej im to pokaż.
@Artur96 ściągali kombajn do porzeczek HDS-em nagle poszedł zawór bezpieczeństwa i maszyna poszła w mak. Operował kierowca który miał przeszkolenie do operowania HDS-em i co, wykręcił się że to właściciel wybrał HDS-a więc to nie była jego wina i żadnego odszkodowania nie dostał.
Odpisałbym jeszcze innym ale mi się już nie chce.
Pozdrawiam
P.S.
Raportowałbym kilku za obelgi ale jednak mam dobre serce.
Temat do zamknięcia.

#37 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 17:56

Rozładunek maszyn Oj panie kolego bardzo dziękujemy z całego serca ze nas nie zaraportujesz!!
A o czym tu rozmawiać temat nie potrzebny i temu takie komentarz.
PS.niedawno otworzyłeś bezsensowny temat, a już teraz chcesz go zamykać?coś tu chyba jest nie tak

Edytowany przez Artur96, 21 marzec 2012 - 17:59.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#38 Share pawewar

pawewar

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 19:27

Rozładunek maszyn Bezsensowny temat? No nie wiem kto tu pisze bez sensu.Pytam o prawo umowa jak nie wpaść w niepotrzebne kłopoty, ale jak zwyle piszecie "co toz a widlak co nie podnosi 600kg?" albo "owiń te maszyny w pierzynę" i wiele innych.dy zaczyna sie niepotrzebna dyskusja
P.S
Tematy się zamyka gdy temat się wyczerpie lub autor o to poprosi, ja nie mam więcej pytań, więc powtarzam temat do zamknięcia.I nic nie ma w tym dziwnego.

Dodaj odpowiedź