Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła rolnicza, kursy

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share asienkarolniczka

asienkarolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 luty 2012 - 22:03

Szkoła rolnicza, kursy Witam, czy ktoś orientuje się czy w woj. wielkopolskim, najlepiej okolicach gniezna lub poznania sa jakieś szkoly w trybie dziennym lub kursy rolnicze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkoła rolnicza, kursy Dzisiaj, 17:17
  •  

#2 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 07 luty 2012 - 22:06

Szkoła rolnicza, kursy Szkoła to pojęcie szerokie dosyć. Srednia- technikum..? Studia podyplomowe?

#3 Share asienkarolniczka

asienkarolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 07 luty 2012 - 22:09

Szkoła rolnicza, kursy Aby uzyskac średnie rolnicze, obojętnie jaka szkoła. Najlepiej na dość łatwej zdawalności.

#4 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 07 luty 2012 - 22:58

Szkoła rolnicza, kursy Okolice Śremu, Grzybno ale to trochę za daleko dla ciebie. Szkoła średnia-technikum oraz kursy trzyletnie zaoczne (dwa trzy razy pokażesz się w semestrze i zaoczne zdane xD) Bardzo łatwa zdawalność. Jakby co to na priv

Edytowany przez david697, 07 luty 2012 - 22:59.

#5 Share razmus22

razmus22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 08:22

Szkoła rolnicza, kursy

Okolice Śremu, Grzybno ale to trochę za daleko dla ciebie. Szkoła średnia-technikum oraz kursy trzyletnie zaoczne (dwa trzy razy pokażesz się w semestrze i zaoczne zdane xD) Bardzo łatwa zdawalność. Jakby co to na priv

czesc chcialem sie sptac w wojewodztwie kujawsko pomorskim gdze i szybko mozna uzyskac zawod rolnika,czy mosowao sa szkoly kilku letnie? bo ja nie mam jeszcze gospodarstwa ale kupoje sprzet za wlasne pieniadze a chcialbym cos skorzystac z Agencji aby kupic nowy sprzet co jest wymagane oprocz zawodu czy inaczej szkol? bym byl wdzieczny za pelna odpowiedz

#6 Share sim12

sim12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 20 czerwiec 2012 - 23:13

Szkoła rolnicza, kursy dołączam się do pytania, chciałbym się dowiedzieć , czy po technikum elektronicznym mógłbym iść do jakiejś szkoły rolniczej zaocznej , aby po niej naprawiać traktory które posiadam ( zawsze taniej niż wzywać mechanika :) ) województwo mazowieckie i świętokrzyskie , bo mieszkam w okolicach Radomia, więc nawet do świętokrzyskiego blisko ; )
EDIT : obecnie kończę 2 gimnazjum , jeśli po gimnazjum zaoczna szkoła rolnicza by była, to prosilbym o namiary , wiem ze musiałbym 2 szkoly prowadzic ale trudno , jakos sobie bym poradził : )

Edytowany przez sim12, 20 czerwiec 2012 - 23:18.

#7 Share david697

david697

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 17 październik 2012 - 18:25

Szkoła rolnicza, kursy

dołączam się do pytania, chciałbym się dowiedzieć , czy po technikum elektronicznym mógłbym iść do jakiejś szkoły rolniczej zaocznej , aby po niej naprawiać traktory które posiadam ( zawsze taniej niż wzywać mechanika :) ) województwo mazowieckie i świętokrzyskie , bo mieszkam w okolicach Radomia, więc nawet do świętokrzyskiego blisko ; )
EDIT : obecnie kończę 2 gimnazjum , jeśli po gimnazjum zaoczna szkoła rolnicza by była, to prosilbym o namiary , wiem ze musiałbym 2 szkoly prowadzic ale trudno , jakos sobie bym poradził : )

Chyba coś się tobie kolego pomyliło, jeśli masz ukończone gimnazjum to możesz pójść do JEDNEJ szkoły ponad ginmazjalnej. To nie studia

#8 Share MFpower

MFpower

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 28 październik 2012 - 10:31

Szkoła rolnicza, kursy Skończyłem zawodóke o profilu mechanik samochodowy i w nie dalekiej przyszłości będe przejmował gospodarstwo i teraz pytanie jak w najkrótrzym czasie musze uzyskać wykształcenie rolnicze i znalazłem kwalifikacyjne kursy zawodowe i zawód rolnik kurs trwa 3 semetry czy po takim czymś mógł bym przejąć gospodarstwo i uzyskać premie MR i PROW ? Gdzie w mazowieckim organizowane są takie kursy ?

#9 Share sim12

sim12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 28 listopad 2012 - 22:40

Szkoła rolnicza, kursy aha aha ok , czyli dopiero po skonczonej sredniej moge isc do jakiejs zaocznej ;) dziekuje ;)

#10 Share modelarz

modelarz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 29 listopad 2012 - 18:50

Szkoła rolnicza, kursy Witam, może orientuje się ktoś czy na dolnym śląsku są organizowane kursy na rolnika lub jakieś studia zaoczne ?? pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share adrianCeys

adrianCeys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 10 grudzień 2012 - 22:46

Szkoła rolnicza, kursy czesc pany i panie :) chcialbym sie dowiedziec czy po szkole zawodowej nie rolniczej bez sredniego a w gospodarstwie robie i teraz chcialbym gospodarstwo przejac to gdzie bym musial sie udac na jaki kurs w woj.wielkopolskim bym musial uczeszczac

#12 Share Eryko

Eryko

Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 898 postów

Napisany 20 grudzień 2012 - 13:55

Szkoła rolnicza, kursy Wie ktoś może gdzie w Poznaniu lub okolicach zrobię Kwalifikacyjny kurs zawodowy na Rolnika?

#13 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 11 styczeń 2013 - 17:55

Szkoła rolnicza, kursy Ile u was kosztuje zrobienie kursu na kombajniste bo ja spotkałem sie w mojej okolicy z dwiema cenami. Pierwsza w ZSP Chwałowice 600 zł, a druga to w szkole agrotechnicznej w Radomiu za 300 zł zaś ODR u mnie nie organizuje takich szkoleń.

Ile u was kosztuje zrobienie kursu na kombajniste bo ja spotkałem sie w mojej okolicy z dwiema cenami. Pierwsza w ZSP Chwałowice 600 zł, a druga to w szkole agrotechnicznej w Radomiu za 300 zł zaś ODR u mnie nie organizuje takich szkoleń.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 13 styczeń 2013 - 13:41

Szkoła rolnicza, kursy

Ile u was kosztuje zrobienie kursu na kombajniste bo ja spotkałem sie w mojej okolicy z dwiema cenami. Pierwsza w ZSP Chwałowice 600 zł, a druga to w szkole agrotechnicznej w Radomiu za 300 zł zaś ODR u mnie nie organizuje takich szkoleń.

w piątek byłem na szkoleniu chemizacyjnym organizowanym przez firmę Szkoltex i pani prowadząca szkolenie zachęcała do wzięcia udziału w kursie na kombajnistę, który kosztuje 500 zł. Z tego co mówiła organizują kursy w województwie lubelskim, podkarpackim i świętokrzyskim.

#15 Share Mateusz95

Mateusz95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 17 luty 2013 - 22:33

Szkoła rolnicza, kursy

View on Vimeo.

tu macie bardzo dobra szkolę do której zreszta sam uczęszczam

#16 Share shiva001

shiva001

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 marzec 2013 - 23:18

Szkoła rolnicza, kursy Polecam Wam szkołę w Brzostowie ;) Jeśli chodzi o kury to co roku jest organizowane spotkanie i można uzyskać kursy na kombajny , wózki widłowe , kosę oraz opryskiwacz za niewielką kwotę. Zależy od liczby zainteresowanych. W tym roku koszty kursów wynosiły 1000zł jeśli sie brało cały pakiet czyli kombajny, opryskiwacz, kosę, piłę oraz wózek widłowy ;)

Szkoła w Brzostowie jest kameralną szkołą w której każdy każdego zna :) Nauczyciele są do dyspozycji , nie ma problemu z zaliczaniem bądź jeśli się ma problemy w nauce też zostają po lekcjach ;) W szkole jest internat za który płaci się nie wielką sumę , najwięcej za miesiąc jest 160 zł ;)

Są też różnorakie kółka zainteresowań ;) Jeśli ktoś fascynuje się jazdą konną to nasza szkoła prowadzi kółko jeździeckie w którym można nabyć lub kształcić swoje umiejętności;)

Zapraszam do naszej szkoły :) Nie będziecie na pewno żałować swojego wyboru :))

#17 Share bartecki

bartecki

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 marzec 2013 - 20:28

Szkoła rolnicza, kursy CKU BIAŁYSTOK KURS TRWA PRAWIE ROK.POZDRO ALE TO DLA INNYCH BO CI PEWNIE ZA DALEKO HEHEH

Caps Lock

Edytowany przez MAT912, 17 marzec 2013 - 23:01.

#18 Share bartkus

bartkus

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 30 kwiecień 2013 - 09:27

Szkoła rolnicza, kursy Po tym kursie technik rolnik z cku w białym dostane MR i PROW, jeśli mam średnie w innym zawodzie? Pzdr

#19 Share Kasiowa

Kasiowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 06 wrzesień 2013 - 19:49

Szkoła rolnicza, kursy Czy ktoś orientuje się w temacie KKZ-rolnik. Najlepiej Kielce, Radom. Wiem że na tych terenach działa APEdukacja, która oferuje takie kursy, ale może ma ktoś informacje na temat innych szkół i cen?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dromik

dromik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 195 postów
  • Zainteresowania:zootechnika i wszystko co związane z rolnictwem

Napisany 07 wrzesień 2013 - 19:26

Szkoła rolnicza, kursy Chwałowice koło Radomia oferuja wiele kursów zaocznie http://www.ckuchwalowice.pl/. To jest ich stronka.