Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego???

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 09:10

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Z tym podkręcaniem df a to nie jestem pewnien. 420 ma interkuler nie wiem czy 410 tez go ma?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Dzisiaj, 16:35
  •  

#42 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 31 marzec 2012 - 09:52

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? 410 Nie ma Intercoolera

Co do Zetora to faktycznie za te pieniądze można miec Proxime Plus 100 lub Power 90 ta druga już jest dośc ciekawa bo ma Rewers EH, 3 biegi pod obciążeniem (łącznie 24/24) i sprzęgło mokre sterowane przyciskiem w gałce dźwigni zmiany biegów w Plusie masz Rewers Mechaniczny i 2 biegi pod obciążeniem :)
Forterra to nie ta klasa ciągnika...

Kubota chyba ostatnio z cenami szaleje <_<

Edytowany przez MgrLukash, 31 marzec 2012 - 10:04.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Dzisiaj, 16:35
  •  

#43 Share bonio85

bonio85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 10:12

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Jak df 410 będzie się zachowywał z aresem L3 2,7m i poznaniakiem 370l? nie będzie mu przodu targało?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share poloziolo

poloziolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 21:02

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Kubota????? hahahha 88KM mechaniczne 185 brutto no chyba ich po......ło!!! dzisiaj na wsi widziałem w akcji u siebie za stodołą u dalszego sąsiada Kubote te 88KM DEutza Agrofarma 410 i NH TD5030 NH nakładał gnój Turem Stolla a Kubota miała przyczepke a Deutz 2 przyczepy i Deutz lepiej idzie niż ta cała Kubota xDDD a z częsciami to masakra jest do Tura jesty ponoc genialna ale ona jest jeszcze mniejsza gabarytowo od JX i TD. Zetor??? Szczerze to z ojcem stwierdziliśmy że to też dobry wybór tylko ojciec chce w nim ZEROOO elektryki niestety a pozatym szkoda kasy. Mamy 19ha i narazie brak maszyn jak ojciec stwierdził zanim my kupimy cięzkie maszyny do niego to on juz z 10 lat bedzie miał niestety nie no [przesada moze załape się na te pieniądze dla młodych rolników to sie cos dokupi. moja ulubiona matrka to wogole Df wiec wiecie i tak bd wolał jego tym bardziej że ludzie bardzo je chwala ale jak nam sam diler powiedział że jak tak macie to albo najprostszego albo w najprostszej wersji GS z EH rewersem. Wybór jest duzy wiadomo pewnie na żniwa bd najtanszebo wtedy nikt nie kupuje i może euro stanieje bo idą ME 2012 to żeby sie Polacy nie dorobili za bardzo to obniza pewnie ojro na 3.20 no zobaczy może kasa za byki i truskawki potem wpadnie to bd wiekszy wuybór ale jak dla mnie to DF xD ojciec twierdzi że on juz sie nie zna i ja mam wybrac tylko za rozsądną kase ale narazie sie widze edukuję i juz łapie róznice miedzy elektryką a mechaniką rewersy itd itd

Dodaj odpowiedź