Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego???

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share gesy

gesy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Zainteresowania:takie tam...

Napisany 29 luty 2012 - 17:07

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? A za tego JD 5090M,to brutto ?.Ja mam oferte na NH td 5050 max wyposarzony za 148 brutto do negocjacii,rozważam też agrofarma 410,klima,szyberdach wyjściowa 160 brutto,zależna od kursu ojro

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Dzisiaj, 21:41
  •  

#22 Share bonio85

bonio85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 15:24

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? netto a ta oferte z tego roku masz??

#23 Share dragunov96

dragunov96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Sport,Komputery

Napisany 01 marzec 2012 - 22:40

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? za 148 brutto td to moze nie drogo a jak chcesz lepiej wyposazony to t5040 fajne traktorki i mysle do 160 brutto moze sie wyrobisz

#24 Share kony111

kony111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 08:17

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Może McCormicka? Seria C-Max : http://maszyny.roman...MAX/C100MAX.pdf. Na lubelszczyźnie sporo ich pracuje.

#25 Share gesy

gesy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 03 marzec 2012 - 13:10

netto a ta oferte z tego roku masz??

Z tego roku ze stycznia,oczywiście bez przedniego TUZ i WOM, tak myśle że ok 140,pójdzie. A t 5040 już niezamówisz tylko t 5,ale to już i cena inna

#26 Share CaseIHPOWER

CaseIHPOWER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 19:31

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Ja polecam tylko dwie marki Case i Nh :)

Polecam regulamin.

Edytowany przez robertbara, 09 marzec 2012 - 20:38.
Spam

#27 Share zychu

zychu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 09:26

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Kolego ja też szukam ciagnika wlasnie do tego same przedziału mocy, jak i również podobnej ceny czli 170-180 juz brutto .jezdzilem po dilerach ruznych marek na poczatku mialem oferte claasa axosa 80km to za niego chcieli 205tys wiedz drogo,po nim byl zaraz df agrofarm 410 GS to cena 170tys z zwykłym dachem.na M-ke miałem oferte to cena wynosiła jakięs 160tys comfort.Po obszernym szukanie mam na razie dwa , typy (Zetor forterra 95 bądż najprawdopodobniej HSX,NH t5.95 cena 180tys z pneumatyko wersja 502)

#28 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 00:00

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? forterra moze sie okazac najlepszym wyborem, sporo wiekszy gabaryt od wszystkich tu wymienionych i w tej kasie z pelnym wyposazeniem, jako glowny ciagnik najlepszy wybor, z tymi maszynami bedzie pracowal na luzie ze sporym zapasem ;)

#29 Share bonio85

bonio85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 20:03

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? A są zetory z rewersem EH???

#30 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 21:31

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? w tych super ciągnikach (bo wielu tu zwolenników zetora) to nawet blokada i przedni napęd są sterowane pneumatycznie (może w ostatnich latach się zmieniło, nie interesuję się tym gów-em) i potrafi się nie rozłoczyć blokada albo przedni napęd nie załączyć w czasie jazdy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Dzisiaj, 21:41
  •  

#31 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 22:57

A są zetory z rewersem EH???

proxima power, a od czerwca/lipca dostepna bedzie forterra hsx

w tych super ciągnikach (bo wielu tu zwolenników zetora) to nawet blokada i przedni napęd są sterowane pneumatycznie (może w ostatnich latach się zmieniło, nie interesuję się tym gów-em) i potrafi się nie rozłoczyć blokada albo przedni napęd nie załączyć w czasie jazdy.

pewnie, ze sa zwolennicy, bo to dobre maszyny, pokaz mi ciagnik 100km gabarytu forterry i z tym co oferuje za 160000 brutto. He nie interesuje sie to gowno, nie jadlem slimakow ale to gowno. Daj spokoj

#32 Share bonio85

bonio85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 12:49

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? A co myślicie o LAMBORGHINI R3 evo??

#33 Share gesy

gesy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 14 marzec 2012 - 20:15

A co myślicie o LAMBORGHINI R3 evo??

Lamborghini i Same to to samo co Deutz Fahr

#34 Share CaseIHPOWER

CaseIHPOWER

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 07:57

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Polecam case jx 95

#35 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 17 marzec 2012 - 19:56

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? polecasz maly ciagnik do pluga i zestawu uprawo-siewnego, czym to uzasadnisz?

#36 Share bonio85

bonio85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 20 marzec 2012 - 10:14

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Mam dwa typy: lamborghini R3 evo 85 lub case jx 95
parametry na plus lambo ale cena troche wysoka:-(

#37 Share poloziolo

poloziolo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 18:50

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Witam! Od pół roku poszukujemy z ojcem ciągnika 80-90 KM no 95 też moze byc ale nie chcemy narazie niewiadomo czeo tym bardziej po tym co nam powiedział diler DFa o mozliwosci podrecenia 85km 410 do 99Km po upływie gwarancji. Byłem w Case w koluszkach i Case JX 90 z pneumatyką i klima kosztuje brutto 135 tyś. i cena jeszcze do utargowania oczywiście. Byłem w Df u "JAryszek" w wyposażeniu rewers mechaniczny szyberdach podnosnik mechaniczny obciążniki przygotowanie do przedniego Tuza(co jest genialne i żadna inna firma tego nie oferuje tym bardziej że niemal mozna samemu pózniej sobie tego TUZa założyc majac stare ciegna i sprzet od np. trzydziestki ;) Df kosztował 165 brutto nie wiem musze znaleźć konkretnie tę kartke bo czegoś nie napisałem jeszcze sami wiecie jak jest z DFem i jego składaniem xd a 4 predkosci wałka jeszcze zapomniałem xD. NH 88KM 141 tysiecy w Ujezdzie ale u innych jak pytalem to anwet 128 z klima i pneumatyka. Zetor??? nie myslałem konkretnie nad nimale z tego co mówiła gosciuwa w CAse wychodzi o 2 tysaiące drozszyod Case w identycznym wyposazeniu. Farmtrac?? co sądzicie? kumlowi sie podoba ale nie znam nikogo kto to ma. To marki które są w naszym zasiegu max 160 tys. brutto niestety bo narazie nie mamy do niego sprzetu i nie mamy żadnych PROwów ani nic niestety tylko swoja gotówka. Co zaproponuecie??? NA wsi ma facet TD5030 82KM z 3.2 litra silnikiem i to no niejest to samo co silnik 4.5litra bo potrafi się grzebać z przyczepa 6ton pełną obornika na polu a dodam ze ma tura i pełno obciąników np. na kołach. Nie wiem co polecicie. Chcemy ciągnik jak najprostszy rewers koniecznie ale raczej mecahniczny bpo nie ma kasy nie ma maszyn a Tura chyba 3 sekcyjnego do c-360 załozymy bo sami dobrze wiecie jaki ma promien skretu ciągnik bez naperdu na 4 koła xD Tur tylko i wyłącznie do bel może czasem przywiueśc kiszonki ale tylko bele bo do gnoju jest Troll. Co poradzicie? Przepraszam za błędy ale klawiaturka troche szwankuje ;) Proszę o dobre Rady osobiscie jestem najbardziej przekonany do produktów SDF ale ojciec mówi ze nam kasy nie starczy no bo powiedzmy otwarcie: podobne wyposażenie a 30 tys drozszy od NH czy Case i słabszy silnik oczywiście spalanie nie ma co nawet proównywac ale nie wiem wybór jest tylko kwestia gustu itd. U chrzestenj maja Same Explorera 85 już 5 lat i sie nachwalic go nie moga dodam że wszytko jest w nim mechaniczne rewers i podniśnik. Wujo kupowął go w 2007 i brutto kosztował 135 tyś wiec widzicie jak zdrozały te ciągniki. oczywiscie juz nie pamieta ile wtedy euro kosztowało;)

#38 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 19:51

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Jezeli masz budzet 160000 brutto to zetor forterra 95, mechaniczny z 2 polbiegami i ehr. Najwiekszy gabarytowo i napewno najwiekszy uciag z wyzej wymienionych, nie sluchaj kobity w case jezeli chcesz wiedziec cene zetora tylko udezaj do dealera zetora i negocjuj, proxime 90 z rewersem i klima da sie kupic za 130000 brutto ;). Jezeli zetor Ci nie odpowiada to tez bym byl za sdf'em ;) Explorery dobre maszyny, tylko troche wygladaja na maluchy ;) w 85 jest silnik deutz takze jak najbardziej na plus

#39 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 30 marzec 2012 - 20:25

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? popytaj jeszcze o kubotę,,,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share mfmf

mfmf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 08:39

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego??? Tak, jak sie gwarancja skonczy i nie daj boze cos sie spierdzieli, nie ma sily zeby z czesciami nie bylo problemu.

kubota zasponsorowala pare progaramow w tvn i juz jest szal ;)

Dodaj odpowiedź