Skocz do zawartości

Zdjęcie

Linie elektroenergetyczne

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rolnikskrzyp

rolnikskrzyp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 07 luty 2012 - 15:45

Linie elektroenergetyczne Mam pytanie odnosnie lini enegretycznych. Dostałem inforamcje ze za linie ktore przechodza przez moje pole nalezy mi sie odszkodawanie. Czy ktos juz dostal takie cos? Byl u mnie jakis gosciu z urzedu i wyliczyl mi ze nalezy sie 70tys. zł ale 25% z tego bierze on za prowadzenie sprawy. Prosze o szybko odpowiedz ;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Linie elektroenergetyczne Dzisiaj, 19:59
  •  

#2 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 07 luty 2012 - 16:45

Linie elektroenergetyczne Nie wiem czy to możliwe bo kiedyś Twoi poprzednicy wydali zgodę na stawianie słupów itp. Jakimiś paragrafami zarzucił czy tak sobie tylko to powiedział??

Ja w minionym roku miałem możliwość likwidacji wszystkich słupów na polach. Koleś robił przyłącze od transformatora a ja podpisałem z energetyką umowę, że mogą kopać w moim gruncie w zamian za to, że zlikwidują linię naziemną i zrobią w ziemi. Zgodzili się, ja jestem zadowolony, ten koleś co robił przyłącze i energetyka, że mogła ryć u mnie w polu.
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share sonofwood

sonofwood

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 07 luty 2012 - 16:47

Linie elektroenergetyczne

Mam pytanie odnosnie lini enegretycznych. Dostałem inforamcje ze za linie ktore przechodza przez moje pole nalezy mi sie odszkodawanie. Czy ktos juz dostal takie cos? Byl u mnie jakis gosciu z urzedu i wyliczyl mi ze nalezy sie 70tys. zł ale 25% z tego bierze on za prowadzenie sprawy. Prosze o szybko odpowiedz ;]

Nie byl z urzedu. Cwaniak. Sa firmy ktore sie tym zajmuja. Sprawa ze slupami w roznych regionach wyglada roznie. Poszukaj w sieci.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2012 - 17:04

Linie elektroenergetyczne http://www.agrofoto....__fromsearch__1
http://www.agrofoto....__fromsearch__1