goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
annasprobio    0

Najlepszy do ziemniaków będzie produkt o nazwie PBM probiominarał, czysty ekologicznie puder o silnym działaniu probiotycznym. Służy on do zaprawiania nasion oraz ochrony systemów korzeniowych i cebulek. Jest wykorzystywany również jako szczepionka doglebowa. Poprzez swoją obecność sprzyja intensywnej kolonizacji szczepów pro biotycznych, co skutkuje wypieraniem pleśni i likwidacją toksyn. Wykazuje swoje pozytywne działanie na polach  jako na przykład zaprawa do nasion soi czy ziemniaków. Niewielki koszt owocuje zaprawą organiczną (na 100 kg soi potrzeba 100 do 200 g PBM). Cena hurtowa netto wynosi 70 zł za kg. Więcej informacji pod numerem telefonu 502 591 511. Strona internetowa http://annasprobio.wix.com/sprobio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Czaad. Na stronie napisane jest że można zaprawiać nasiona, dać krowie do paszy ale służy też jako dodatek do pasty do zębów. Zayebisty preparat, a czy można też myć nim kible? Firma powstała w 2015 roku a chwali się 35 letnimi doświadczeniem, fiu fiu :)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Sporo towaru cenna zolty 10-12 igra podobnie

Edytowano przez Jeffo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Sporo towaru cenna zolty 10-12 igra podobnie

jestes? Pewnie rano bedzie 8

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Wroclaw zaladowany na maxa ,na wyjsciu 12zl.Dziekujemy kolejny raz sieradzowi za spierdolenie ceny ,mam nadzieje ze powracaja do domu z towarem tak jak to bylo wczoraj;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

po co sadza jak na to zejscia niemaja i cene psuja niedlugo po 2 zl za 15 bedzie jak tak dalej pujdzie i bedzie placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Odpier....ć się od sieradza bo z tego co widzę to poddębice siedzą cały czas w łodzi a chłopaków od nas nie ma i mnie zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Sieradz to Sieradz tamto.Ja dzisiaj wróciłem po 20godzinnej sesji na ziazdowej zacząłem od 15zł a skończyłem na 9zł.Najlepsze bylo to że cena spadła w momecie jak wjechało dwóch siedletczaków.Więc przyhamujcie panowie z wydawaniem opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

rano kraków był do 18zł nawet za ładnego ale jak mowicie że poniżej 10 już to widzę że zaczyna się robić bosko, a jaka cena na te chwile orientuje się ktoś, co do sieradza to niestety trzeba przyznać rację na rybitwach póki łódzka rejestracja się nie pojawi się z cienżarowym z przyczepa odrazu wali po cenie, nikt nie broni sprzedawać ale niech trzyma cenę jak inni, chociaż ostatniop się nie pokazują bo poszło kilka opon w autku i jest z nimi spokój, narazie w detalu jeszcze po 1,5-1,8 zł ale widać że spadnie w dół niestety, ktoś fajnie napisał sadź tyle ile mozesz sprzedać a nie tyle żebyś rozdawał za darmo ale cóż głupota nie boli a chłop jak się nie narobi to widać spać w nocy nie może. Pozdrowienia dla wszystkich. Aha jak z wydajnością u was ja kope podkiełk grunt i powiem że kiepsko, 3-4 ziemniaków ładnych i jeden dwa małe i tyle pod krzaczkiem, w porównaniu do przykrytego to różnica niebo a ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejoo7    6

PO przeliczeniu ilości u mnie wydajność dojdzie do 45t z ha, z tym że ziemniaki rosną na ziemi  w  pierwszej klasie, łęty mają takie że nikt by 5zł nie dał, nie ładne i żółtawe, sam myślałem że będzie mało w tym roku ale pod krzakami wielka niespodzianka a niektóre bulwy nawet do 1kg porosły, to nie żarty jak ktoś chce mogę dołączyć zdjęcie. Magda produkuje kwiatki rabatówke balkonówke i byliny do tego rozsady warzyw i przy tym jak się kończy handluje ziemniaczka dlatego nie dużo sadze ilosć około 4 włókniny po 12 metrów szerokie przyspieszonego aby sprzedać przy tym na targowiskach. Cena w detalu dziś 1,8zł z tym ze handluje się wszystko co pod krzakiem, jedni biorą ta drobnice inni średnie a jeszcze inni te wielkie także źle nie jest, a handluje samego denara bo smakowo najlepszy. Panowie jaka cena na Krakowie dziś?

PO przeliczeniu ilości u mnie wydajność dojdzie do 45t z ha, z tym że ziemniaki rosną na ziemi  w  pierwszej klasie, łęty mają takie że nikt by 5zł nie dał, nie ładne i żółtawe, sam myślałem że będzie mało w tym roku ale pod krzakami wielka niespodzianka a niektóre bulwy nawet do 1kg porosły, to nie żarty jak ktoś chce mogę dołączyć zdjęcie. Magda produkuje kwiatki rabatówke balkonówke i byliny do tego rozsady warzyw i przy tym jak się kończy handluje ziemniaczka dlatego nie dużo sadze ilosć około 4 włókniny po 12 metrów szerokie przyspieszonego aby sprzedać przy tym na targowiskach. Cena w detalu dziś 1,8zł z tym ze handluje się wszystko co pod krzakiem, jedni biorą ta drobnice inni średnie a jeszcze inni te wielkie także źle nie jest, a handluje samego denara bo smakowo najlepszy. Panowie jaka cena na Krakowie dziś?

tak chcem yzdjęcie kilogramowej bulwy kopanej w czerwcu.dobra poczekam do października może ci urośnie...ogólnie masz łatwo 15 ziemniaczków i woreczek jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

ja tego nie rozumie gdzie rozum po tyle sprzedawac... u nas pod krzakiem grunt denar od 3 do 5 pod krzakiem przeciez to jest paranoja po tyle sprzedawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Andrzejo kolego pisałem że niektóre bulwy podeszły do takiej wielkości oczywiście że nie wszystkie, ale to zpod przykrycia, teraz towar gruby ale wydajność słaba na targ kope około 4 rządki po 200m długości i mam 600-700kg więcej nie ma dlatego dziwią mnie ci co oddają po tyle, wychodzi na to że szybciej zbankrutują, co do Krakowa to cena 12zł za ładny towar i idzie bez problemu bo drób kupisz za 10zł ale tego sporo jest. Cena powinna się ustabilizować chociaż dziś ciężko  co mówić, zapowiadają tropiki to na pewno ziemniak odcierpi znowu w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Zjazdowa 10wolaja ale jak ktos ma slaby grunt to nawet nikt sie o cene nie pyta. Ogolnie slaby ruch


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Rybitwy 12 to historia, 9-10 zl spokojnie mozna ladny towar kupic, kupca malo towaru sporo.

 

Rybitwy maja to do siebie za teraz 9-10 a za godzinę dwie 12-14....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Przemool niby byl slaby ruch ale jak bylem ze 2h temu to podalem prawie 300 wora zoltego w niecala godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj