Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012

201 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Artur96

Artur96

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 luty 2012 - 19:28

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Nie daleko mnie w jednej wiosce to wszystkie płoty drewniane co były przy remizie co sobotę wyrywali.to teraz puścili na każdym płocie u dołu i u góry drut 6stke. No sztachet nie wyrywają.
Tylko ze swoimi przyjeżdzają

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Dzisiaj, 05:26
  •  

#62 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 09 luty 2012 - 19:31

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Może starczy już tego OT na temat sztachet ??
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#63 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 09 luty 2012 - 19:38

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Właśnie, u nas wsie postępowe i mają ogrodzenia metalowe, mocno spawane. :D

#64 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 luty 2012 - 19:42

Będziesz robił za miejscowego, czy przyjezdnego. Jako, że dość dobrze znam te strony i jakaś rodzina, lub znajomi by się mogli trafić, to stanę po stronie autochtonów :D

Ciebie znam więc stanę po Twojej stronie a więc pośrednio po stronie tubylców czym zapewne zaskarbię sobie dozgonną wdzięczność jakiejś miejscowej miss :D .
I dozgonną nienawiść mojej żony do owej miss :P .

#65 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 09 luty 2012 - 20:04

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 @jaro, jak cie zonka nie puści to może zadzwonim i sie wstawimy za tobą. :D .

#66 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 09 luty 2012 - 20:09

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Bogu dzięki u mnie funkcjonuje tradycyjny model rodziny więc żona ma tyle do gadania co Icek podczas okupacji :D .

#67 Share Wojtek1693

Wojtek1693

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 09 luty 2012 - 21:20

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Szkoda że tak daleko mam ponad 500 km, więc odpada :/ Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie bliżej, gdzieś pod Niemiecką granicą ;)
Zetor Power !!!

#68 Share redek

redek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów

Napisany 09 luty 2012 - 21:28

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Daleko, daleko, marudzicie... Dla mnie to największa atrakcja, na własne oczy zobaczyć, czy tam na wschodzie faktycznie białe niedźwiedzie po ulicach chodzą :D

#69 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 728 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 09 luty 2012 - 21:30

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Daleko i niedaleko , drogi na czerwiec mają być POrobione to 6-7h i jesteście na wschodzie . Trzeba się ruszyć i zobaczyć jak Koledzy w innym regionie żyją i jakie mają ziemie i klimat , a tak dalej niektórzy będą żyć w nieświadomości .
Ps. Może , żeby wstydu nie narobić to przy tej " kolacji " zrobić grupy : " zaawansowani , średniozaawansowani i początkujący " ?

#70 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 09 luty 2012 - 21:53

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Ta i moze jeszcze każdemu ilość postów na czole markerem mazgnać
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 09 luty 2012 - 22:08

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 @Mech koledze pewnie chodziło o % kto ile może

#72 Share egal

egal

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:12

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Mam obiekcje co do tego temetu, gdyz znajduje sie w dziale humor. Oj nieladnie p. mechanizator, takie rzeczy to tylko w prima aprilis...

#73 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:28

Daleko i niedaleko , drogi na czerwiec mają być POrobione to 6-7h i jesteście na wschodzie . Trzeba się ruszyć i zobaczyć jak Koledzy w innym regionie żyją i jakie mają ziemie i klimat , a tak dalej niektórzy będą żyć w nieświadomości .
Ps. Może , żeby wstydu nie narobić to przy tej " kolacji " zrobić grupy : " zaawansowani , średniozaawansowani i początkujący " ?

Zapominałeś dodać ze na czerwiec 2013 :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#74 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 09 luty 2012 - 22:29

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 a gdzie go miałem dać w Polityce ?? czy Sport ??

druga sprawa to prosiłem o to zeby nie pisac tutaj zbednych dupereli - zeby ogarnąć temat

#75 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 10 luty 2012 - 06:47

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Data zlotu jest pewna na 100% ??
Bo ja już muszę sobie urlop zaklepać i żeby ona nie uległa zmianie ;)

Jak dostanę urlop, a dowiem się po 20 lutego to skontaktuje się z Hubertem i natychmiast przeleje zaliczkę.
Wieczny kawaler ;)

#76 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 10 luty 2012 - 08:19

Bogu dzięki u mnie funkcjonuje tradycyjny model rodziny więc żona ma tyle do gadania co Icek podczas okupacji :D .

oczywiście twoja żona nie stała za tobą w momencie pisania tego postu, jak również nigdy nie wchodzi na twój profil na agrofoto lub też historię odwiedzanych stron

#77 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 10 luty 2012 - 08:43

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Zna moje poczucie humoru to raz a dwa-raczej jej to pasuje (ten tradycyjny model rodziny).

#78 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 luty 2012 - 09:14

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Data zlotu pewna na 100%
2 noce
31.05-01.06 oraz 01.06-02.06

#79 Share silva

silva

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisany 10 luty 2012 - 18:31

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 To za 2 noce wyjdzie 140? Czy źle licze?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 10 luty 2012 - 19:13

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 silva, nie płacz, kupisz worek odżywek mniej i tyle. :D