Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012

201 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 06 luty 2012 - 12:10

Witam szanowne grono

Kto z was zagląda od czasu do czasu na czat ten wie że organizowany jest

PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT UŻYTKOWNIKÓW AGROFOTO.PL

MIEJSCE - Hajnówka
TERMIN - 31 Maja do 2 czerwca 2012

Przewidujemy - kilka spotkań z dealerami - odwiedziny kilku większych gospodarstw z okolicy - kilka konkursów - zabawę integracyjną

Dla przyjezdnych z daleka możliwy nocleg http://siolobudy.pl/oferta/10.html

zarówno termin jak i lokalizacja NIE PODLEGA NEGOCJACJOM

W tym temacie nie komentujemy ani nie wstawiamy zbędnych tekstów - temat zakładamy w celu zorientowania się ile osób jest tak na prawdę chętnych do udziału

swój udział zgłaszają tylko i wyłącznie osoby na prawdę zainteresowane tematem

jeśli macie jakieś ciekawe sugestie lub wskazówki to czekamy

PS - jest to inicjatywa oddolna użytkowników czatu więc nie zawracajcie nią głowy administracji

^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Dzisiaj, 00:01
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2012 - 14:26

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 No więc niech będę pierwszy :)
Gospodarstwo do zwiedzania również udostepniam, a jak ktoś zechce prysnąc kilkaset hektarów za free również się nie pogniewam.

#3 Share Dziedzio92

Dziedzio92

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 279 postów

Napisany 06 luty 2012 - 15:06

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Hubert ja moge zaoferowac pomoc na gospodarstwie w tym dniu :P ale glowne jakas praca ciagnikiem :rolleyes: .
Ja sie pisze na impreze , w najblizszym czasie zrealizuje przelew zaliczkowy na te spodkanie. Wiadomo z jakich marek beda ci dealerzy ? , ja bym proponowal nowego dealera LINDNERA http://www.hydro-masz.pl/ moze by jeden ciagnik na pokaz przywiezli :] i musowo ktos z LG
Dodany obrazek

#4 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2204 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 06 luty 2012 - 15:14

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Marka zaproście jako dealera Pioneera i Yary :D

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2012 - 15:32

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 hahahah.... nie zgodzi się mickas@ :)

Dziedzina... LG KWS moze JD, Fendt, NH, PROCAM POLSKA

#6 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 06 luty 2012 - 16:15

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 O właśnie przypomniało mi się - z racji tego ze impreza trwa trzy dni to nocleg dla tyhc co chcą byc cały czas trzeba zgłosić do konca lutego - i przesłac hubertowi zaliczke na rezerwacje
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2012 - 16:38

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Dane do przelewu do nabycia u mnie na PRIV bądz u MECHANIZATORA@

#8 Share Petekw

Petekw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo głównie i troche komputery.

Napisany 06 luty 2012 - 17:23

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Dlaczego to jest gdzieś pod ruska granica??? Ludzie. Normalnie to jestem pierwszy chętny. Ale 500km ode mnie czyli wielkopolska to już pszesada. Także podejżeweam że wielu mnie poprze że lokalizacja coś kiepsko wybrana.
Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2012 - 17:24

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Akurat z Wielkopolski będzie najliczniejsza ekipa :) za rok będziemy jechać pod szwabską granicę, a jak się spodoba to kto wie? Może co roku będzie ruska granica :)

#10 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 06 luty 2012 - 17:58

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Petekw - nie narzekaj - Hubert jako pierwszy zadeklarował że pomoże w organizacji i dlatego jest w jego okolicy - Ja też jestem z Wlkp i jade - a razem ze mną jeszcze 6 osób - zreszta napisałem TERMIN I LOKALIZACJA NIE PODLEGA NEGOCJACJI - jak wam naprawdę bęzdzie zależało to przyjedziecie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share uglibugli

uglibugli

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 06 luty 2012 - 18:02

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 A co do cennika kwater to ma to być tak jak na stronie ??? bo trochę drogo mi się to widzi może mieszczuchów i dużych gospodarzy stać ale dla uboższych osób może być problem zapłacić 360 zł za sam nocleg plus jedzenie bo samym śniadaniem chyba nie wyżyjesz i zrobi się 500 zł od osoby plus dojazd to drogo mi się to widzi ale może ja biedny jestem i dlatego ;)

#12 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 06 luty 2012 - 18:06

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Wstępnie sie pisze bo to raptem 120 km ode mnie, postaram sie zebrać jeszcze cztery osoby ode mnie, żeby grono się zwiększyło, no i zawsze dojazd sie podzieli na pare osób;) @uglibugli ze strony Huberta to jest jedynie deklarowany nocleg, masz czas przecież samodzielnie coś znaleść;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#13 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 06 luty 2012 - 18:32

A co do cennika kwater to ma to być tak jak na stronie ??? bo trochę drogo mi się to widzi może mieszczuchów i dużych gospodarzy stać ale dla uboższych osób może być problem zapłacić 360 zł za sam nocleg plus jedzenie bo samym śniadaniem chyba nie wyżyjesz i zrobi się 500 zł od osoby plus dojazd to drogo mi się to widzi ale może ja biedny jestem i dlatego ;)

Hubert duże podworko ma, pewnie z pół hektara odstąpi na pole namiotowe

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#14 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 06 luty 2012 - 18:54

Hubert duże podworko ma, pewnie z pół hektara odstąpi na pole namiotowe

Pierwszy pokos będzie dostępny i z 2 zbieraczki(przyczepy) siana dla mniej zamożnych ^^ Dobry termin, tylko czy nie będę za stary :lol: , tak w porównaniu.

#15 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów

Napisany 06 luty 2012 - 18:55

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Kto jest na bank zainteresowany i wie że przyjedzie to to jak chce nocleg w tym wskazanym miejscu to trzeba zaliczke wpłacić - jutro Hubert poda jakieś konkrety ile ten nocleg by kosztował i czy jest do tego wyzywienie - jeśli nie ma to ile by kosztowało :) dają tam dobrze zjeść i obsługa miła i fajna :)

#16 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 06 luty 2012 - 19:20

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Co prawda troche dalej dojazd ale dużo tanszy nocleg:
http://www.podswierkami.softas.pl
Miejsce godne polecenia

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#17 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 06 luty 2012 - 19:29

Pierwszy pokos będzie dostępny i z 2 zbieraczki(przyczepy) siana dla mniej zamożnych ^^ Dobry termin, tylko czy nie będę za stary :lol: , tak w porównaniu.

Kurczę jak nic nie wypadnie (już to widzę :( )-to pojechałbym choćby z tego powodu żebyś nie musiał się jako jedyny tak staro czuć :D

#18 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 06 luty 2012 - 19:56

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 Chłopaki wszyscy jestesmy ludzmi o podobnym zainteresowaniu,pracy ... wiek tu nie gra roli

#19 Share samczyk1991

samczyk1991

Technik mechanik

• Members
  • PipPipPip
  • 1058 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,a w szczególności jej mechanizacja.

Napisany 06 luty 2012 - 20:11

Ja się piszę na 99%, bo pracuje w piekarni i różnie to bywa. Jutro idę do kierowniczki zaklepać tydzień urlopu :)
Ja mieszkam w Warszawie, koszta będą duże bo pewnie pół wypłaty będę musiał wydać ale co tam. Mam nadzieje, że będzie zajeb... :)

Wieczny kawaler ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Grzesiek10314

Grzesiek10314

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze(ogólnie mechanizacja rolnictwa), produkcja roślinna

Napisany 06 luty 2012 - 20:26

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012 czytam i patrzę że jakoś ciekawie się zapowiada, ja do Hajnówki mam 25km więc raczej na 100% będę(chyba że coś naprawdę pilnego wypadnie, ale postaram się żeby nie wypadło).