MECHANIZATOR

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012

Polecane posty

RSM32    0

Termin trochę wisenny jak nie będzie trzeba w pole iść to może nie do Hajnówki ale do Spiczek i do Orli to ja się piszę. Okoliczni napewno kumają o co chodzi. !!!?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Hehe, zapraszamy, a do Hajnówki to już rzut beretem tylko. :D .

Ja przyjadę bo jak wam dzieciako wódy nie sprzedadzą to przyda się jeden dorosły. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Hehe, zapraszamy, a do Hajnówki to już rzut beretem tylko. :D .

Ja przyjadę bo jak wam dzieciako wódy nie sprzedadzą to przyda się jeden dorosły. :lol:

 

no jeden z dowodem by się przydał :D

 

tak jak pisałem kto jest na bank zainteresowany niech się określi do końca miesiąca żeby można było policzyć ilu was jest i to wszystko zorganizować

 

bo pisanie "jak bede miał czas to sie pojawie" to sie mija z celem - bo jak przyjdzie co do czego to 90% z was nie bedzie miało czasu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Ja powiem tak. Na pewno będę jeśli w tym czasie nie będę miał egzaminów. Niestety ten okres w takowe zwykle obfituje <_< . Aha jakby co to paru kumpli (nie zarejestrowanych na AF) można przytargać :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1283

Ze mną jak na razie dwie osoby są chętne przyjechać bo reszty ogarnąć się nie da


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Proponuje jakieś konkurencje:

1. Rzut przednią oponą od 60tki na odległość,

2. Slalom z taczkami pełnymi gnoju,

3. Remont generalny ciapka na czas,

4. Załadunek rozrzutnika widłami jednozębnymi ze złamanym trzonkiem na czas,

5. Slalom Władkiem T25 bez jednego koła,

6. Dojenie krowy na czas

7. I wiele innych :P

Ja w sumie też bym się pisał wstępnie, szczególnie pod namiot :D:D


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jakieś konkurencje:

 

6. Dojenie krowy na czas

 

 

Oby nie byka heheh ;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19
Napisano (edytowany)

Mnie pasuje jak najbardziej przynajmniej od piątkoweo popołudnia do sobotniego popytam agroforumowiczów z okolicy i może cale auto by przyjechało :) Zawsze to taniej. Czyli ile kasy szykować ogólnie z jednym noclegiem?

 

Pewnie wyjechałbym spod Lublina Autem to po drodze mógłbym kogoś zabrać.

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nocleg w pokoju 4 osobowym 70zł/osoby wraz z śniadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Wole namiot bo taniej ale moge i w chlewni spać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Wszyscy i tak pochleją i będą jak świnie wyglądać, więc nic więcej jak belka słomy nie będzie potrzebne :P

Przy dobrej pogodzie to namiot piękna sprawa ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11
Napisano (edytowany)

Ja wstępnie się pisze mam 40km.to spoko.

Tylko muszę cały samochód kumpli nazbierać

to Hubert ma takie duże podwórko ze wszystkich przyjmie?heh

Ale co tam robić tyle dni?

konkursy by się przydały

Ja taki młody nie doświadczony to po jednym wieczorze z %% to wysiądę.hehe

 

PS.Będzie jakaś trawa do koszenia?Bo mogę spróbować pokaz skombinować

Edytowano przez Artur96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trawa będzie :) ale do palenia :) heheheh

 

 

Zapisy rezerwacja na noclego do końca lutego, czyli 1 marzec ostatecznie muszę mieć listę wraz z wpłaconymi zaliczkami.

Póki co jedynie @MECHANIZATRO wpłacił...czekamy na resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

No właśnie ludziska kto zainteresiony na powaznie niech pisze do nas po dane i wpłaca


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Kurczę jak nic nie wypadnie (już to widzę :( )-to pojechałbym choćby z tego powodu żebyś nie musiał się jako jedyny tak staro czuć :D

 

więc pewnie byłbym drugi (z racji odległości), ale na dzisiaj to też widzę, odmłodniał bym może? i nie potrzebuję wygód, więc nie wpłacam na dzisiaj - czy przewidujecie możliwość starania się o "dziką kartę" w przypadku sprzyjajacych okoliczności tak w maju?


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Koledzy , podajcie więcej szczegółów co do programu zlotu , np.miejsce Hajnówka ,ale kontretnie gdzie bo ten nocleg to chyba z 10 km w las i jak się spotka wieczorem żubry to w sobotę do południa nikt na drogę bez immunitetu nie wyjedzie , tramwaj by się przydał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

więc pewnie byłbym drugi (z racji odległości), ale na dzisiaj to też widzę, odmłodniał bym może? i nie potrzebuję wygód, więc nie wpłacam na dzisiaj - czy przewidujecie możliwość starania się o "dziką kartę" w przypadku sprzyjajacych okoliczności tak w maju?

 

 

Oczywiscie. Zaliczki wymagane są tylko dla osób które chcą na miejscu przenocować.

 

fezoi@ miejscowość to ,,BUDY'' kilka km na wschód od Hajnówki.

 

1. dzień 31maj przyjazd, spotkanie integracyjne, ognisko, jakiś bimberek regionalny, może jakaś kapela swojska dla klimatu

 

2. dzień 1 czerwiec wycieczka po okolicznych gospodarstwach wielkoobszarowych, prywatnych jak i przedsiebiorstwach, rozmowy z właścicielami na temat technik gospodarowania, agrotechniki, żywienia i chowu zwierząt (trzoda, krowy oraz indyki) wieczorem jak zostanie czas konkursy

 

3. dzień 2 czerwiec póki co do ustalenia, możliwa kontynuajca zwiedzanai gospodarstw, jak się uda można by ,,zapolować'' na stado 40 żubrów które do czerwca lubi się kręcić po okolicznych polach. Wieczorem typowo wschodnia zabawo-sztachoteka w jednej z pobliskich wsi. Wiadomo...jakiś bimbere, wódeczka, piwa... PS. Dla odważnych konkurs ,,kto wyrwie najładniejszą Białorusinke''

 

4. dzień 3 czerwiec wywody, rozwody, bóle głowy, lamentowanie, narzekanie, podziwianie, zachwalanie i inne towarzyszące syndromowi dnia następnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Co do konkretnych szczegółów to musimy najpierw zobaczyć skalę zjawiska i się przygotowac odpowiednio bo inaczej się trzeba będzie zaszykowac wiadomo jak przyjedzie 10 ludzi to wystarczy grill i skrzynka wódki - a jak przyjedzie 10 autobusów to już moze być za mało


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19
Napisano (edytowany)

O kurcze ciekawie tam jak widze na mapie. Ale nie moge znaleźć tego gospodarstwa Twojego. Bo nie moge znleźć czerwonych dachów tam.

 

 

To w końcu na co ta zaliczka?

Edytowano przez silva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowoberezowo wioska na zachod od hajnówki..jakies 4km....

 

Zaliczka na nocleg w Sioło Budy pensjonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj