Zaloguj się, aby obserwować  
faofar

Valtra A 92 -Łańcuchy na koła

Polecane posty

faofar    0

Witam ,czy ktoś z uzytkowników ma załozone łancuchy na kółka i gdzie je dostać, konkretniej szukam do A92

BEDE WDZICZNY ZA WSZELKIE INFO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1

Ja radze zajrzeć do jakiegoś sklepu rolniczego w pobliżu i raczej będzie u mnie ostatnio były w Łomży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

stary łańcuch rolkowy załóż np. od podajnika pochyłego bizona lub kubełków. Chyba że masz "pełną" felgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faofar    0
Napisano (edytowany)

:huh: miły kolego zajrzyj może tu http://www.goralmet.pl/lanciagniki.php :o nie jest to chyba za trudne :ph34r:

dziekuje bardzo miły kolego :):ph34r: ,łancuchy w dobrej cenie ciekawe jak z trwałoscią

te łancuchy sie nie nadaja do lasu co najwyzej mozna na nich robic kulig pozdr

Edytowano przez faofar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

Ja mam łańcuchy z goralmetu i nie nażekam wiadomo że to niesą pewag i że tylko zwykłe poprzeczki ale jak ktoś potrzebuje konkretne łańcuchy to nie kupuje za 1000 zł tylko za 10000 niemożna porównywać komarka z harlejem ;))) ja mam w zetorze gunnebo leśne i polecam wszystkim cena ok 4-5 tys. komplet na tylne koła

Edytowano przez racha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mastid
      Witam, może ktoś mi podpowie gdzie znajduje się czujnik ciśnienia oleju hydraulicznego w traktorze Valtra n101 ?? Jak go najlepiej sprawdzić czy działa??
    • Przez KOSTEK12
      Witam,czy po zatrzymaniu ciągnika rewers mechaniczny powinien delikatnie zgrzytać ,oglądałem ostatnio Valmeta 6300 i właśnie tak się dzieje,nie jest to mocny zgrzyt ale jednak wyraźnie słychać, dodam że przerzuca się bez większych oporów
    • Przez Chłystek
      Witam. Czy ktos z użytkowników nowej Valtry próbował skonfigurować telefon z wyswietlaczem w traktorze i czy wgl sie da cos takiego zrobic?
    • Przez lukasztusin123
      Witam.
      Valtra Valmet 8150, gdzie zamontowana jest pompa, która odpowiada za ciśnienie oleju w skrzyni biegów?  Czy ta sama pompa odpowiada za skrzynię biegów, oraz za całą resztę hydrauliki w traktorze? (wspomaganie, podnośnik itd.)
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj