Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grzałka płynu chłodniczego Zetor

117 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 11:31

Grzałka płynu chłodniczego Zetor ;) Witam wszystkich

Czy może wie ktoś jak zamontować grzałkę do zetora 7245 ?
Proszę o kontakt na emil banan_afryka1982poczta.onet.pl lub GG 4414794

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Grzałka płynu chłodniczego Zetor Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 18:19

Grzałka płynu chłodniczego Zetor miedzy pompa paliwowa a kabina znajduje sie okragly dekielek w bloku silnika pod glowica.bierzesz srubokret albo majzel i wybijasz go[wczesniej spusc plyn] w to miejsce wkrecasz grzalke.nie wiem jaki model ale trzeba miec sprawne rece i troche cierpliwosci

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3 Share Trybik

Trybik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 18:42

Grzałka płynu chłodniczego Zetor nie ma przy tym dużo roboty,wystarczy stuknąć a grzałkę się wkłada bez żadnych problemów ;)

#4 Share aju13

aju13

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 19:16

Grzałka płynu chłodniczego Zetor fajna sprawa ta grzałka mróz -25 10 minut i traktorek pali bez problemu

#5 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 19:55

Grzałka płynu chłodniczego Zetor dzięki wam ja mam grzałkę wkładaną i ją się przykręca na śrubokręt grzałka ta jest orginalna Zetoroska z Czech z fabryki jest instrukcja ale po czesku.Myślałem że do tego montażu trzeba fachowej ręki a i jeszcze jedno jest jakieś znaczenie jek czu spiralą do góry czy na dół. Jeżeli potrzebujecie jakiś części do Zetora to mogę dać namiar mają wszystkie części do Zetorów przykład złamała mi się ramka od Halogenu w kabinie w lewym górnym roku i mieli na miejscu kosztowała 6,70 zł ...

#6 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 20:50

Grzałka płynu chłodniczego Zetor Jak możesz to daj namiary tej firmy i gdzie to jest.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#7 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 21:50

Grzałka płynu chłodniczego Zetor To jest firma Sam-Rol pod Sieradzem a numer 043 822 23 82

#8 Share farmer7745

farmer7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 379 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 22:10

Grzałka płynu chłodniczego Zetor DZIĘKI.Ja jestem z okolic PRASZKI, to odległość nie taka duża, a w przyszłości może się przydać.
ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

#9 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 22:14

Grzałka płynu chłodniczego Zetor potrzebował bym jeszcze obciążniki do przodu pod spód do zetora pod chłodnice jak ktoś ma lub wie proszę pisać

#10 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 22:33

Grzałka płynu chłodniczego Zetor grzalka do gory do dolu nie zalozysz.ten model to ciezko zalozyc trzeba doklanie na srodku dac ta rozporke i rowno skrecic.mimo uszczelki za pierwszym razem bedzie pewnie cieknac.grzalka jest zapewnie slowacka jak wiekszosc'oryginalnych'czesci do zetora.na wszelki wypadek przykrec kabelek od uziemienia [na ten maly wkret z przodu]do ramy

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 22:44

Grzałka płynu chłodniczego Zetor A Można smarować silikonem coś to daje? a ten kabelek to normalnie masę zrobić do ciągnika?

#12 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 11 styczeń 2009 - 22:55

Grzałka płynu chłodniczego Zetor Mysle ze silikon nie zaszkodzi. Ale przydalby sie silikon wysokotemperaturowy.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#13 Share mocne255

mocne255

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,mechanizacja wędkarstwo

Napisany 11 styczeń 2009 - 23:06

Grzałka płynu chłodniczego Zetor Grzałka to fajna sprawa mam zamontowaną już kilka lat, tylko jest mały problem. Przy intensywnym używaniu grzałik robią się spore wżery na tulei, na moje grzałka jest za blisko i tulej się utlenia.Możliwe że u mnie grzałka jest inaczej ugięta , ale nie ma sposobu żeby tam spojrzeć.
zetor5211 c 360 ZT303D

#14 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 12 styczeń 2009 - 07:39

Grzałka płynu chłodniczego Zetor Mi przy -20 burzył bez problemowo tylko zagotowałem i wlałem wode raz przekręcił i już ;) a po co ci ta grzałka?
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#15 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 12 styczeń 2009 - 09:10

Grzałka płynu chłodniczego Zetor No bo po co gotować wodę nosić wlewać jak ta grzałka jest po to żeby tego nie robić a po drugie ja zelewam go płynem wodę można zapomnieć spóścić i wtedy conk...

#16 Share jezynek5211

jezynek5211

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:Wszystko , co ma kola

Napisany 17 styczeń 2009 - 17:51

Grzałka płynu chłodniczego Zetor dawid nie pytaj się głupio bo chyba wiadomo że w traktorze nie montuje jej po to żeby piec plecki....
I LOVE YOU, @BICZYSS :*

#17 Share bananafryka

bananafryka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 02 luty 2009 - 17:42

Grzałka płynu chłodniczego Zetor no i zamontowałem ale nie obyło się bez problemu.... pierszy raz leciało ;) ale zrobiłem patent i jest dobrze wystarczy 20 minut pod 220V i pali jak zegarek polecam :)

#18 Share 7341Zetor

7341Zetor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 29 listopad 2010 - 21:37

Grzałka płynu chłodniczego Zetor chcę ząłorzyć grzałkę płynu i teraz wiem jak to zrobić tylko mam pytanie zakłada się ją w góre i na co jest ta mała śrubka jakby na kabelek mechanik mówił mi że na mase od ciągnika ale poco to miało by być załorzone a i jeszcze jak wybije zaślepke i załorze grzałke a przykładowo chciałbym w przyszłści usunąć ją to jak zakłada się te zaślepke

#19 Share JEDREK

JEDREK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo wkoncu młody farmer:)
    A pasja i hobby maszyny rolnicze.

Napisany 29 listopad 2010 - 23:01

Grzałka płynu chłodniczego Zetor pewnie tak samo jak robi sie w samochodach zaklada sie nowy korek tzn zaslepke wbija sie nowa w oczyszczony otwor i po sprawie. jak pracowalem na warszcztacie to jak naprawialo sie bloki w autach to tak sie robilo z tymi zaslepkami wiec tu moze byc podobnie :lol:
ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share pawel1004

pawel1004

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 30 listopad 2010 - 11:49

Grzałka płynu chłodniczego Zetor ja mam aką grzałke już kilka lat. super sprawa na mrozy 30 min. przy -15 i nie ma zadnego problemu ze startem. jedyny probllem to taki ze z czasem ta uszczelka zaczyna puszczac i sie sączy płyn co jakiis czas trzeba to poprawic tak co 3 lata . z korkem jest tak jak kolega wyzej napisal mozna to zaslepić