Skocz do zawartości

Zdjęcie

tuz problem belarus 820

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7569 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 12:27

tuz problem belarus 820 Nie pisz bzdur Piotrze. Czas pracy na napędzie nien ma wpływu na rwanie ziemi, na głośniejsza pracę skrzyni może jedynie rozgrzany olej. Ziemie rwie przy ruszaniu na napędzie bo jest różnica w prędkości obwodowej między przodem a tyłem a to juz pochłania moc silnika bo opory toczenia zwiększone.
Jeśli rwie na wyłaczonym to albo nie wyłącza się napęd albo zbierzność jest daleko poza normą lub niesymetrycznie zdarte opony. I to też pochłania jakąś tam część mocy silnika. I co ma do duszenia silnika niepracujaca hydraulika? Sam wydatek tam silnika dusił nie będzie. Dopiero gdy zasterujesz rozdzielaczem i zmusisz do wytworzenie ciśnienia. A mechanizm różnicowy o zwiększonym tarciu wewnętrznym nie działa gdy oba koła przedniego napędu kręcom się równo. Dopiero gdy jedno zaczyna buksować zaczyna to działać z tym większą siłą im koło buksujące ma większy opór. Czyli jeśli będzie byksować na lodzie mechnizm różnicowy o zwiększonym oporze działa słabiej lub nawet wcale a w ziemi o wiele mocniej bo opór koła zaciska mocniej mechanizm blokady.
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tuz problem belarus 820 Dzisiaj, 02:06
  •  

#42 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 22 kwiecień 2012 - 16:14

tuz problem belarus 820 Głośna praca skrzyni biegów przy włączonym przednim napędzie na twardej drodze u mnie tego niema ale idzie to poznać bo ciągnik staje się sztywny do prowadzenia jak wyłączysz napęd to ciągnik się prowadzi elastycznie. ;) .

#43 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 28 kwiecień 2012 - 04:39

tuz problem belarus 820 mechanik stwierdził że pękła półośka ciekawe od czego co mogło się stać co robić żeby się znowu tak nie stało :wacko:

#44 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 11 maj 2012 - 10:51

tuz problem belarus 820 no i odebrałem z naprawy trochę trwało ;[ pękła półośka pozioma na prawą strone ta ośka miała gwint po środku no i tam scieło laserem lepiej by nieścioł ale że na gwarancji to uznali że to wada fabryczna :D teraz przyszykować się na sianokosy łukaszka będzie pomykał w rolującej :P :P

#45 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 15 maj 2012 - 04:31

tuz problem belarus 820 panowie kupiłem dolny zaczep do ukaszenki i zastanawiam się czy urzyma rolującą.ma ktoś taki zaczep tzw.hiczkok

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 16 maj 2012 - 20:47

tuz problem belarus 820 Cz to chodzi o hak?

#47 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 17 maj 2012 - 04:08

tuz problem belarus 820 znaczy zaczep polowy :) wczoraj założyłem masywny jak cały łukaszenka we dwóch zakładalismy taka blać ciężka :D

#48 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 17 maj 2012 - 07:44

tuz problem belarus 820 U mnie jest od nowości to znaczy hak jest no na takiej blaci jak to nazywasz to wszystko jest przykręcone na 6-ciu śrubach pasownych i dźwigam na nim wszystko co się da rolującą też bez problemu . Jeden szczegół dobrze dokręć śruby aby się nie luzowały :unsure: .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share wiktor27

wiktor27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 17 maj 2012 - 09:10

tuz problem belarus 820 śruby dociągłem poprzez przedłużenie ręki ale też siedzi na ośce od ramiączek pod spodem :rolleyes:

Dodaj odpowiedź