tobi0092

claas rollant 46

Polecane posty

tobi0092    0

witam..mam problem z podlączeniem podbieracza .nie wiem jak podlaczyc ten 3 przewod od podbieracza.Ciagnik jakim chce prasowac to ursus 1014..prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobi0092    0

a ile w tym urusie masz wyjść hydraulicznych pod ciśnieniem?

 

chyba 2 jesli sie nie mylę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawania    19

no to musisz do jednego założyć trójnik, kolanko i gniazdo wtedy będziesz miał 3 i podłączasz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobi0092    0
Napisano (edytowany)

ale zeby sterowac kazdym osobno to potrzebne są zawory na kazdyn przewodzie jesli sie nie myle..

Edytowano przez tobi0092

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawania    19

ja miałem tak w zetorze, jedyny problem jaki był to podczas opuszczania klapy podnosił sie podbierak, ale po opuszczeniu klapy opuszczasz podbierak i jedziesz dalej :) teraz w NH mam 8 wyjść to nie ma żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobi0092    0

zainteresowala mnie jeszcze pewna rzecz,chodzi o to ze na tym przewodzie co idzie do silownika wspomagajacego podnosnik jest zamonowany trojnik ktory prowadzi przewod do trzeciego wyjscia z ciagnika..czy da rade tym sterowac za pomoca dzwigni od podnosnika ...co o tym myślicie?...i mam jeszcze jedno pytanie jak serowac tymi dodatkowymi 2 wyjsciami hudraulicznymi?jedna dzwignia od wywrotu nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Tego wyjścia od podnośnika nie da się wykorzystać.

Jak masz tylko jedną parę wyjść to sterujesz je jedną dźwignią, 1 wyjście dźwignia do przodu, 2 wyjście dźwignia do tyłu. Jak masz 2 dodatkowe wyjścia (RBS) czyli razem 4 to po lewej stronie siedzenia jest druga dźwignia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobi0092    0

problem juz zostal rozwiązany..zastosowałem zawor trojdrozny i wszystko dziala jak nalezy...dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj