Bartek1961

Hoduj coś innego jak krowy i świnie

Polecane posty

Bartek1961    2

Szynszyle - coś ciekawego. A jak duże są te hodolwe?

Konie to też ciekawa hodowla ale dzisiaj dość popularna na konie rekreacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

Jeszcze ciekawsze są ślimaki. Oglądałem filmik gdy mieliśmy zajęcia zoologii na I roku... Hodowla liczona w setkach tysięcy sztuk :rolleyes:


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Czytałam ze ślimaki są bardzo opłacalne sprzedawanie do restauracji cena nawet wysoka 40zł za/kg

 

Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

tylko na ten kilogram jest ich kilka lub kilkanaście... :rolleyes:

 

ale to zawsze jakaś alternatywa dla tych, którym znudzą się wielkogabarytowe zwierzaki :)


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
tylko na ten kilogram jest ich kilka lub kilkanaście... :rolleyes:

 

ale to zawsze jakaś alternatywa dla tych, którym znudzą się wielkogabarytowe zwierzaki :)

Kilka kilkanaście to prawie całe wiadro trzeba na kilogram :)

 

Pozdrawiam Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1rajdzik    15

gdybym to pamiętał jeszcze ten filmik, to napisałbym więcej szczegółów, ale to było w czerwcu 2006


all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

A ja sie zastanawiam nad mala hodowla psow i do tego tresura w zakresie posluszenstwa. Tylko jest maly problem,bo strasznie duzo czasu to pochlania,ale na poczatek nie za duzo ich ma byc,wiec moze z czasem tez sie wyrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3
Szynszyle - coś ciekawego. A jak duże są te hodolwe?

Konie to też ciekawa hodowla ale dzisiaj dość popularna na konie rekreacyjne.

w mojej miejscowosci sa nie duże hodowle 150-300 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Szynszyle to miłe zwierzątka i ciekawa alternatywa dla wielkich zwierząt. Ślimaki też można hodować i wcale nie jest to trudne bo się szybko mnożą. Konie są dzisiaj znowu popularne i wygląda na to że będą w cenie. Kozy też można hodować tylko u nas koza żle się kojarzy bo z biedą.

Ciekawe co jeszcze hodują członkowie Agrofoto? Czekam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Jeden gościu ze wsi gęsi trzymał chyba 2200tyś miał i ich.

 

Przez 6 lat je trzymał co roku tyle samo ale w tym roku zrezygnował nie wiem nawet czemu może za słabo płacili ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

W sąsiedniej wsi znajomy hoduje kilka owiec tak dla rekreacji bo do jego gospodarstwa

U mnie na wsi dużo ludzi hoduje kozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5
Z taka hodowlą w moich okolicach sie jeszcze nigdy nie spotkałem

Ja bym chciał u siebie rozwinąć hodowle klaczy(narazie mam jedną)ale trzeba jakoś zacząć żeby było ok 5-6klaczy,ogier i żeby być w Związku Hodowców

 

 

no i masz racje konie teraz się bardzo opłaca i hodowla jest prosta (jak są źrebaki to wystarczy tylko matke karmić a nie to co krowy). My np. mamy 2 klacze i źrebaka i interes się kręci :D


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

ja hoduje 12 lat gołębie w związku żadnym nie jestem to hobby i dla kasy też oraz zajmuje sie hodowanie rożnych kur tez jako hobby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Tomacha001

Jakie odmiany gołębi hodujesz i tych kurek, bo to jest ciekawe zającie i dla kasy i jako hobby. A może zamieść kilka zdjęć co ciekawszych odmian swoich ptaszków ( kurek i gołębi). A co do tych kurek to na tym można zarobić parę złotych tylko trzeba gdzieś blisko miasta mieszkać gdzie jest giełada zwierzaków. W okolicach Białegostoku takie kurki cieszą się sporym zainteresowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomacha001    5

czasowo nie sprzedaje bo muszę kupić sobie koguta bo mi przejechali ja zacząłem jej hodować do nie dawna te kury poczekam jak mi sie rozmnożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj