Bartek1961

Hoduj coś innego jak krowy i świnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek1961    2

Przykłądy hodowli innych gatunków zwierząt jak świnie i krowy. Opiszcie kto z Was hoduje inne gatunki i ciekawostki z tym związane.

Dobrze by było dodać czy robicie to dla kasy czy jako hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Ja ostatnio odwiedziłem fermę nutrii. Właściciel ma 800 matek i bardzo sobie chwali tą produkcję. Ma zbyt na skóry i mięso i zupełnie dobrze z tego żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver    0

A co innego może się opłacać w polsce chodować poza krowami ( pisze o stabilnej produkcji a nie co sie opłaca przez rok czy 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja się zastanawiam nad danielami. :P Obecnie tylko drób dla własnych potrzeb. :D Trzeba jakoś zagospodarować nieużytki. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Ja się zastanawiam nad danielami. :P Obecnie tylko drób dla własnych potrzeb. :D Trzeba jakoś zagospodarować nieużytki. :D

Tak nieużytki tak tłumacz dopłat paszowych się chce! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

ja kilka lat temu prowadzilem hodowle strusi lecz zkonczylo sie to tylko na zapale -pozniej one sie porozbijaly i trzeba bylo je ,,dorznąć" po nich zostaly nam tylko zdjecia, pióra (takie ladne:P) no i damskie buty ze strusiej skóry :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
ja kilka lat temu prowadzilem hodowle strusi lecz zkonczylo sie to tylko na zapale -pozniej one sie porozbijaly i trzeba bylo je ,,dorznąć" po nich zostaly nam tylko zdjecia, pióra (takie ladne:P) no i damskie buty ze strusiej skóry :P

Mój znajomy ma dwa młode strusie zapłacił za jednego 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

hoduje a właściwie zaczynam hodowle koni. jest to moje hobby więc na wielki interes nie licze ale zawsze jest to jakieś zabezpuieczenie finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

I co nikt nie hoduje jakiś niecodziennych zwierząt? Może np: gołębie, ddżownice albo jakięś norki lub karpie.

Widzę tu duże możliwości na mały biznes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
I co nikt nie hoduje jakiś niecodziennych zwierząt? Może np: gołębie, ddżownice albo jakięś norki lub karpie.

Widzę tu duże możliwości na mały biznes!

Gołębie to mój sąsiad a u nas na dachu siedzą jak do odstrzału

Niedaleko mnie w Siemieniu(może ktoś wie gdzie to jest) są gospodarstwa rybackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

No coś się ruszyło Choć wolę gołębie hodowane przez kogoś z AF niż przez sasiada. A może macie smieszne doświadczenia ze zwierzakami sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

my mamy troche gołębi ale to nasze hobby


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja słyszałem, że hodowla kóz wraca do łask.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałem, że hodowla kóz wraca do łask.

 

Coraz głośniej robi się o tym! :)

Czy wiecie może, czy ktoś skupuje kozie mleko i ile za nie płaci? ile za kozie mięso???

 

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniek    1

Ja mam 2 kozy (hobby) , ale przez nie tylko kłopoty. Bo to coś zjedzą, to psa po bodą......... :D


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

a ja mam swoje dwa króliki (narazie hobby) :) :) :D


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
we wsi są 2 hodowle szynszylów. hodowane są na skóry.

Z taka hodowlą w moich okolicach sie jeszcze nigdy nie spotkałem

Ja bym chciał u siebie rozwinąć hodowle klaczy(narazie mam jedną)ale trzeba jakoś zacząć żeby było ok 5-6klaczy,ogier i żeby być w Związku Hodowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj