Bartek1961

Hoduj coś innego jak krowy i świnie

Polecane posty

abuk14    1
Najbardziej opłacalna Konopia Indyjska

Zbyt mórowany ;d

Wszyscy sobie żartujemy z tych konopii, ale uzależnienie od narkotyków, jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może spotkac człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2
Wszyscy sobie żartujemy z tych konopii, ale uzależnienie od narkotyków, jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może spotkac człowieka.

 

Wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach.

W holandii jest legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Zielononózki to stara polska rasa może nie specjalnie nieśna ale bardzo dobra do domowego chowu i jak jej stworzyć warunki to sama się wyżywi i rozmnoży. Polecam do utrzymania w domu a do tego fajnie wygląda na wybiegu. Do niej parę Sasexów, jakiś kurek orientalnych i ciekawe zoo a na dodatek jajka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2227
Wszyscy sobie żartujemy z tych konopii, ale uzależnienie od narkotyków, jest jedną z najgorszych rzeczy jaka może spotkac człowieka.

Słyszałem że te konopie to nie uzależniaja :rolleyes: A podobno bardzo opłacalne to jest :(

Wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilościach.

W holandii jest legalna.

Zgadzam się z tobą-wszystko jest dla ludzi.W Indiach ludzie przez całe życie palą konopie :(

Tylko jedna sprawa-w Holandii podobno w dużych ilościach tego nie można siać,tylko dla własnego uzytku :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Dawno mnie tu nie było ale w sprawie ciekawych zwierzaków w gospodarstwie to się nic nie dzieje. Sypnijcie czymś!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Ja gołębi nie mam ale mam dużą styczność z hodowcami tych zwierząt ponieważ sprzedajemy kukurydze dla gołębi. Ci ludzie mają bzika na punkcie gołębi. Jak by policzyć ile oni zostawili kasy w naszej wiosce za tą kukurydze to by miliony wyszły (oczywiście nie mam nic przeciwko) , znajomy ma gęsi-mówi że dochód średni ale roboty mało.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

umnie w okolicy facet ma małe zoo (kucyk, świnki wietnamskie, kury różnych ras i produkcja mleka ) ja sobie myśle nad stawem na 1 ha wpuścił by amury , leszcze, szczupaki , karpie i inne za łowienie by brał opłaty może by zarobił ale to tylko marzenia ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja mam przy domową hodowle królików, ma 17 małych i 5 samic wszystki kotne i samca(jebaka);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

jak myślicie zarobił by na tych rybach opłaty za łowienie sprzedawanie na targowisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAVEL1014    0

Jeśli by było to jezioro blisko miasta to myśle że bys zarobił. My też kiedyś bralismy opłate za łowienie ryb na jeziorze. Ale ryby sie skończyły, jezioro jest za duże i sporo czasu trzeba było poświęcić na zbieranie kasy, a jak sie nie poszło po nią to ludzie nie pacili, kłósowali. Jezdziłem na takie jeziorka w okolicah Bydgoszczy i jeśli ludzie opiekowali się tym w miare to sporo kasy brali.(domki budowali, kolejne jeziorka kopali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

w weekemde by ludzie łowili to więzej czasu jest z gury by brał opłate za tyle i tyle czasu a weekend to i by miał czas pilnować jakieś altanki by zrobił to nawet na wypoczynek dobre na miejscu coś małego do smarzenia ryb a w stawie to cały czas ryby by były :huh:

ile braliście za łowienie od godziny czy od kilów ryb ile złowiono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAVEL1014    0

Bralismy 10 zł za dzień, ryby to głównie japanki ludzie łapali, chociarz wiedzieli, że są duże ryby bo było widać jak pływały, jednak nie umieli ich łapać. Przychodzili bo mówili, że tu można chociarz coś złapać zawsze, a nie tak jak w innych jeziorach 1 dużą sztukę na tydzień siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

A pszczoły się liczą.Jeśli tak to mam 170 rodzin.Zaczeło się od hobby a teraz to zawodostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Mój znajomy hoduje cwergi(takie małe kurki) i mówił mi że ładnie za nie płacą na sielankach i targach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no u mnie na wsi to jedna gosciowka hoduje kozy sprzedaje mleko niewiem do jakiejs kliniki czy szpitala i nawed niezle zyje utrzymuje sie z tego a ja slyszalem ze nie złe zyski sa z hodowli DANIELI to takie cos jak sarny podobniez jest na to zbyt , ale nikt nie ryzykuje pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Znam takich co hodują sarny i daniele na mięso. Jednak trzeba to traktować jako dodatek do innej działalności a nie zasadniczy zarobek. Poza tym taki kojec na daniele musi mieć conajmniej 10 ha i być ogrodzony wysokim płotem a to kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek1961    2

Z tymi rybami do łowienia to nie jest zły pomysł. Sporo moich znajomych łowi na takich stawach. Opłata od dnia i złowionej ryby (kilogramy) i są całkiem zadooleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja w świniarniach choduje powietrze HAHA , A tak serjo to wszystkie cielaki są w świniarniach , a nawet krowy bo się nie mieszczą bo czekają na budowe nowej obory , oczewiście zasuszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szejmuś
      Ma ktoś namiary na handlarza końmi na mięso?
      I przy okazji ile za kilogram. Ogierki, klacze, ale dorosłe nie źrebaki.
    • Przez Lupek
      Czy ktoś zajmował się tym, co o tym sądzicie?
    • Przez elektrotech
      Ciekawe czy u kogoś pracuje jeszcze koń....tak tak u mnie dziadek ma i śmiga bronami ) takie drobne prace
    • Przez burtek
      Witam serdecznie,
      w swoim nabytym nie dawno gospodarstwie posiadam 3 duże psy (dwa bernardyny i jeden owczarek niemiecki). Psiaki karmie resztkami z jedzenia, chlebem oraz kupuje im kości z mięsem z masarni. Chciałbym jeszcze kupić im karmę, aby poprawić ich wygląd. Jaką dobrą i tanią karmę polecacie dla psiaków? Jak Wy karmicie swoje psy?
    • Przez pati
      Moi rodzice chcieliby taka hodowlę założyć. Chcę wiedzieć jakie są wymagania, ceny itp. Warunki mamy dobre: własny las i nieużytki. Czy trzeba mieć jakieś pozwolenia. Czy są może do kupienia jakieś książki związane z hodowla Jeleni.
       
      Z góry dzięki za wszelkie informacje!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj