MATIS

Jakie macie kombajny

Polecane posty

harus    0

2 x Class Lexion 600(2007) i 3 bizony(88,89,89) z-56 ;) na 700 ha ;)

 

5 ha to moze zetniesz a usługi bizonem to muszisz podpisać z zuk-iem na zime ... wiesz podbieraczami do gardzieli i rura do rowu <lol2>

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta + posty pod rzad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Mogłbys wstawic foty tych Lexionow bo cos nie chce mi sie wierzyc. Nie zebym Ci nie ufał ale Lexionow 600 za wiele w polsce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasiek84    2

NH CS 660 wcześniej były 3 Bizony ZO56 ale nie wyrabiały i wypracowane były strasznie się psuły, ale nie było co się dziwić, rocznik 80 i wieczna praca na dużych pagórkowatych obszarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

fortschritt E517 i bizon zo56 na 250 ha.jakoś sobie radzą :lol: chociaż przydałby się nowy


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@lukasz27

Wiem, że cięzko porównac bizona Z056 do E-517, ale mógłbys cos napisac, chociaż o awaryjnosci? Byłbym wdzięczny :lol:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie jest to temat o częściach... :lol: musisz poszukać i tam napisać


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

matey. e 517 nie jest zły. jak się go przejrzy to nawet się nie psuję. ma parę nieprzemyślanych rzeczy ale staram się je na bieżąco likwidować .np. plastikowe łapki od wiatru wystarczy że pęknie pasek napędzający je i po łapkach. koszt 600zl łapki i 200 pasek :lol: zamontowałem sito metalowe osŁaniające te łapki i po problemie. ma strasznie duży heder 7m jak jest równe pole to super ale jak górki to problem.potrafi złapać ziemi. jeżeli chodzi o spalanie to naprawdę nie wiem.leje rano i w pole ale napewno troche pali.jak bedziesz coś więcej chciał wiedziec to pisz bo wsumie nie wiem co Cie dokładnie interesuje :D


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek94    0

Ja posiadam Massey Fergusona serii 87 heder 2,7 tyle co siewak :) z roku 1987 i kosi u mnie 12 ha rocznie i kilka ha u wujka


ursus c-330m+tur, massey ferguson 255 siła pociągowa 15 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bizon Super Z056 1979r. kosi na około 56 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

MDW 524 1993 rok (śmiga jak dziki mój sąsiad nowym tc56 nie ucieknie hehe) i Mdw 517 1990 rok( troszke kulawy,ale daje radę) na 391 ha, ale w tym roku będzie chyba wymina na NH CSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

claas mercator 60 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion85    0

ja mam claasa dominatora 85 z chyba 79roku na własne 8h + niecałe 2 tyg usług bez niedziel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj