Marcian1234

Kredyt na nowe technologie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcian1234    17

Mam zamiar kupić ciągnik i szłyszałem o takim kredycie jak Młody Rolnik tylko dla osób po 40. Może brał ktoś taki kredy??? I wie wiecej co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus    73

to jest dla osób przed 40, musisz kupić jakąś maszynę nową technologiczną czyli w praktyce możesz kupić wszystko oprócz pługa. Tzn kupujesz np. agregat uprawowy i piszesz w biznesplanie że chcesz osiągać większe plony i chcesz kupić agregat uprawowy. Ale ponieważ agregat jest np 3,6m to potrzebujesz nowego ciągnika który go pociągnie gdyz stary traktor nie da rady.Tak to mniej więcej wyglada. reszta szczegółów to Ci w banku powiedzą bo sporo zależy od banku - jedne dają do 15lat inne do 7. procent jest 2 z hakiem (normalnie jest cos koło 8 ale tu dopłaca agencja)ale procent nie jest stały więć jakby NBP podniósł oprocentowania a agencja by nie dołożyła więcej to procent się zwiększa. No ale t w wypadku jakiegos krachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0
Napisano (edytowany)

A może jest jakiś kredyt po 40 z dopłatą od agencji

Edytowano przez ZETOREK135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

No właśnie jest taki kredyt po 40? Bo jak przeczytałem to mojemu ojcu to się strasznie zainteresował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Nie zgodzę się z jedrus bo mój tata bral taki kredyt trzy lata temu a mial juz po 40. A procent ma nie cale 2%


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14
Napisano (edytowany)

to był chyba kredyt na nisko towarowe gospodarstwa tak mi się wydaję

Edytowano przez jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe technologie to kredyt dla ludzi po 40-ce a warunki prawie te same co młody rolnik-czyli można kupić każdą maszyne bo to przecież nowa technologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

Poczytaj o kredycie CSK bo chyba tez mozna brac po 40-stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

W tym kredycie na nowe technologie to agencja spłaca tylko cześ oprocentowania czy tez cześc kredytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0
Napisano (edytowany)

a na kredyt na Nowe Technologie trzeba być na KRUS-zie?????

Edytowano przez ZETOREK135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

czyli chyba bardziej sie oplaca starac sie o kredyt CSK niz nowe technologie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

czyli chyba bardziej sie oplaca starac sie o kredyt CSK niz nowe technologie??

 

 

 

dlaczego tak sądisz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus    73

kolego idź do banku bardzo wiele zależy od banku np. włąsnie młody rolnik niby do 40 a są banki które daja po 40 także, wszysto zależy jaki masz majątek itp. rzeczy bo oni żądają na zabezpieczenie 150% wartości kredytu, w banku Ci powiedzą co i jak oni to widzą. Proponuję odwiedżić kilka bo każdy trochę inaczej podchodzi do sprawy. Agencja w kredycie nowe technologie dopłaca do oprocentowania tzn kapitał musisz oddać sam + 2% odsetek i innych kosztów kredytowych(prowizja)a agencja płaci te pozostałe 6% odsetek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaden Bank nie da ci kredytu jesli masz juz skonczone 40 lat

 

Liczy sie dzień złożyłenia wnioseku kredytowego w banku, jeśli złożysz go nawet 1 dzień przed datą urodzin to pomimo że proces kredytowy bedzie trwał miesiac, a umowe podpiszesz majac juz40 lat to i tak dostaniesz kredyt MR.

 

Ale jesli wniosek złożysz po dniu ukończenia 40 lat to żaden bank nie udzieli ci kredytu MR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Długo trzeba czekać na przyznanie kredytu.Dodam że brałbym w BS w którym oddziale nikt nie brał jeszcze w tym roku.I czy na preferencyjny trzeba czekać kruczej ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin7340    0

jak wezmę kredyt na Nowe Technologie to w 2014 mogę wsiąść Prow jak oczywiście będzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj