Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share chuckm

chuckm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 02 luty 2012 - 23:01

Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot Witam. Chce założyć rozdzielacz 4-sekcyjny do minitraktora Mitshubishi MT1801D. Moje pytanie jest następujące 3sekcje będą wykorzystane do tura jedna do szybkozłącza na tył do siłownika jednostronnego działania. Przy zakupie rozdzielacza powiedziano mi że jedną sekcję przerobią tak aby była możliwość współpracy z siłownikiem jednostronnego działania. Czy taki rozdzielacz moge wpiąć bezpośrednio za pompą szeregowo? a dokładnie mówiąc Pompa > Rozdzielacz 4sekcyjny > Orginalny rozdzielacz na tył ?? Widziałem z tyłu jest zamontowały malutki siłownik dzieki któremu moge ustawiać "kąt" np. pługa. Tam jest rozdzielacz z Wyjściem P-zasilanie i powrót jest z napisem TF?? może lepiej tam zrobić trójnik do zasilania i powrotu i tam podpiąć ten zasilacz 4sekcyjny ??? Dodam jeszcze że ten siłownik pracuje niezależnie od podnościka osprzętu tylniego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot Dzisiaj, 02:34
  •  

#2 Share mercedes250d

mercedes250d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Zainteresowania:wszechstronne

Napisany 03 luty 2012 - 11:09

Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot Możesz podpiąć się tak jak napisałeś ''szeregowo '' z tą sekcją do wywrotu to też mądry pomysł .jeden warunek to że rozdzielacz powinien mieć zawór przeciążeniowy (bezpieczeństwa).

Edytowany przez mercedes250d, 03 luty 2012 - 11:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share chuckm

chuckm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 luty 2012 - 19:10

Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot Rozdzielacz wyposażony jest w zawór przelewowy. CIekawi mnie tylko czy mogę podpiąć się pod te wejścia gdzie jest ten mały rozdzielacz na siłownik z tyłu. Tam wystarczyło by że wkręcił bym trójniki i był by miód (mała integracja w orgyinalną hydraulikę traktorka) w innym wypadku jeśli pozostanie mi podłączenie tylko szeregowo będę musiał rozciąć rurkę która doprowadza ciśnienie pod siedzenie, zarobć końcówki i reszta już wężami.