Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły.

61 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Buszmen11

Buszmen11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, wędkarstwo, kobitki:)

Napisany 03 luty 2012 - 20:23

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. mam taki zawór http://allegro.pl/za...2058931373.html
co do powrotu. u mnie powrót od oryginalnego rodzielacza jest takim wężem mocowanym opaskami i szedł kiedyś przez nagrzewnicę, którą wywaliłem (raz że nie było miejsca na rozdzielacz a dwa że nie używałem nigdy jej). z nagrzewnicy wziąłem taką końcówkę z 4 wyjściami, ( 3 są przelotowe, a jedno ma zaworek zwrotny) zaspawałem jedno przelotowe wyjście. pod to z zaworkiem podłączyłem powrót z rozdzielacza od tura, a pod pozostałe powrót z org. rozdzielacza i przewód do zbiornika z olejem.

w planach jest jednak przeróbka układu-dołożenie dodatkowego zbiornika na olej, zrobienie powrotu z rozdzielacza tura bezpośrednio do zbiornika, zamontowanie zasilania i powrotu rozdzielacza od tura przewodami o większej średnicy, wstawienie węża łączącego niepotrzebne wyjście z rozdzielacza z powrotem (teraz jest zaslepione korkiem ale tur wtedy wolno opada i cieknie spod korka, no i słychać pompę wtedy jak opuszcza się na obrotach)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Dzisiaj, 03:28
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Dzisiaj, 03:28
  •  

#62 Share jaro606

jaro606

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 03 luty 2012 - 20:30

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. ok. dzięki.