Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły.

61 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PrezeS92

PrezeS92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo ;D

Napisany 05 grudzień 2009 - 11:31

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Witam wszystkich! Mam prośbę do was abyście pomogli mi w jednej kwestii. Otóż Potrzebuję utworzyc dodatkowe wyjście hydrauliczne z rozdzielacza lub pompy i powrót. Potrzebne mi to do dodatkowego rozdzielacza przy ładowaczu i szczerze mówiąc nie mam bardzo pomysłu jak to zrobić. Przydał by się krótki opis i jakieś fotki. Z góry dzięki!!
Pozdrawiam!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Dzisiaj, 03:46
  •  

#2 Share piotrek19812

piotrek19812

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 11:40

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. a masz juz jakis wyjscie czy nie

#3 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 924 postów

Napisany 05 grudzień 2009 - 11:51

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. jeśli nie masz jeszcze wyjścia hydraulicznego to pod podłoga w kabinie znajduje się zaślepiona rurka wychodząca z rozdzielacza (sekcja obok podnośnika TUZ) wystarczy wyprowadzić szybkozłącze rurką i już masz, natomiast powrót możesz bezpośrednio wprowadzić do kurka wlewu oleju (pod siedzeniem z prawej strony)

#4 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 05 grudzień 2009 - 14:04

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Do powrotu możesz też użyć 2 wyjścia hydraulicznego które znajduje się po lewej strony i jest na samej zwojnicy.

#5 Share PrezeS92

PrezeS92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 13:57

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Wiecie dopiero się przymierzam zrobić bo węże zawsze można do kupić tylko nie wiem czy mi to zda egzamin. Mam ładowacz mikrus 1a on nie ma własnej pompy, potrzebuje zrobić tak jak w c-330 prosto z pompy przez rozdzielacz i powrót też przez rozdzielacz. Czy to w ogóle da się zrobić.

#6 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 15:37

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Z jednego wyjścia będzie zasilanie , a drugim powrót , jest mały problem ,dzwignia rozdzielacza musi byś w położeniu roboczym , ale przy każdym wzroście ciśnienia dźwignia wróci do położenia neutralnego i odetnie dopływ oleju do ładowacza

#7 Share PrezeS92

PrezeS92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 06 grudzień 2009 - 16:36

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. No właśnie. Co by tu zrobić żeby było dobrze ??

http://img709.images...apabitowag.png/

Mógłby ktoś opisać poszczególne wyjścia rozdzielacza

#8 Share zylaczek

zylaczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 07 grudzień 2009 - 19:57

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Opis: 1- wyjścia na siłownik podnośnika; 2- wejście zasilania rozdzielacza (prosto z pompy);3 i 4 wyjścia na tzw kiper(kiedy w jednym masz włączysz kiprowanie to w drugim masz swobodny powrót np przy owijarce) Jest jeszcze jedno wyjście poniżej wlotu zasilającego(od spodu), te prowadzi do filtra oleju (pod siedzeniem z lewej strony), powrót każdego oleju czy to z podnośnika czy z kipera

#9 Share PrezeS92

PrezeS92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 16:50

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. A to gdzie jest powrót z rozdzielacza??

#10 Share zylaczek

zylaczek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 08 grudzień 2009 - 22:07

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Czytaj uważnie! wyjście poniżej wejścia (oznaczonego "2")od spodu, przykręcane na trzy śruby ósemki (albo dwie nie pamiętam). U mnie fabryczne jest rurka wspawana w blachę i w ten sposób przykręcona.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ZETORRRRRR

ZETORRRRRR

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 14 grudzień 2009 - 19:10

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Co do wyjść hydraulicznych to wiem że są dwa tylko że zaslepione a z powrotem musiałbyś pokombinować z wyłączeniem podnoośnika tylnego jak Ci nie potrzebny i tam podłaczyć ;)

#12 Share PrezeS92

PrezeS92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 20 marzec 2010 - 19:38

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. A jeżeli podłączył bym przewód od razu z pompy(omijając orginalny rozdzielacz) to czy nie popsuł bym pompy i tego drugiego rozdzielacza? A co jesli dałbym trójnik to czy cisnienie nie było by za małe na ten ładowacz? A moze zawór mechaniczny do przełanczania cisnienia bo przeciez tuz będzie mi jednak potrzebny... Pomóżcie...

#13 Share danielr

danielr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 22 marzec 2010 - 20:21

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Cześc przeczytałem tem temat i niestety musze Ci powiedziec że w t-25 jest za niskie ciśnienie bo tylko 100 bar a mikrus potrzebuje 160 bar. Sam mam mikrusa 1a(tylko że mam przy nim orgnał pompe ze zbiornikiem) i gdy miałem ustawione cisnienie na zaworze przelewowym 110bar to ładowacz był słaby i był problem żeby podniesc pelen chwytak obornika a po wyregulowaniu na 160bar to chodzi az milo i troll nie ma szans. Wydatek pompy mikrusa przy 430-540obr/min. WOM wynosi 23l/min. u mnie chodzi ciagnik na 1200obr/min co daje około 350obr/min WOM i ładowacz jest szybki. Pomysl czy jest sens podłączac do hydr. ciągnika czy zrobic jakas pompe zakładaną na WOM.

#14 Share Pawel253

Pawel253

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 15:43

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Oglądając filmiki na YT napotkałem jeden w którym T-25 orał pługiem obrotowym Lemken. A w komentach gośc sie pytał jak on to obracał, odpowiedział że hydrauliką. A na jakimś forum czytałem że w każdym T-25 są 2 wyjścia hydrauliczne. W swoim Władku nie mogę ich znaleźć, a książke od ciagnika nie wiem gdzie mam. Napiszcie jeśli wiecie gdzie są wyjśćia.

#15 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 15:58

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Są 2 wyjścia podaj jaki masz rocznik Władka,bo starsze Władki miały bardziej schowane.

#16 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 17:58

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. mam władka z 79 roku był rozdzielacz dwu sekcyjny teraz mam założony 3 sekcyjny od fadromy jedna podnośnik druga do tura trzecia na wyjście z tyłu do wywrotu przyczep i teraz muszę go przystosować do kombajnu ziemniaczanego karlik muszę mieć z tyłu dwa wyjścia hydrauliczne coś muszę wymyślić ,kiedyś wybierałem 60 tką teraz mam większego i nie chcę dusić ziemniaków oponami do anny starcza jedno wyjście karlik musi mieć dwie może ktoś wybiera ziemniaki władkiem i podpowie

#17 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 czerwiec 2011 - 18:33

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Ja w swoim z 78 miałem jedno wyprowadzenie do połowy podłogi,a drugie pociągnąłem od rozdzielacza przewodem hydraulicznym.

#18 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów

Napisany 20 czerwiec 2011 - 18:42

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. 1 jest bardziej schowane,2 widać gołym okiem gdzie jest.

http://www.fotosik.p...e1a5bdfcfb.html

Edytowany przez Piotruniu25, 20 czerwiec 2011 - 18:43.

#19 Share tommy83

tommy83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 20 czerwiec 2011 - 19:20

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Ja w swoim T25 te schowane końcówke pociągnąłem przewodem i przymocowałem koło gniazda świateł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Mentos223

Mentos223

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motocross,motoryzacja :)

Napisany 20 czerwiec 2011 - 20:29

Sterowanie 2 wyjsciami hydrauliki w T-25. Szczegóły. Zacznijmy od tego że może kolega nie ma ich w ogóle wyprowadzonych ja mam władka z 1978 roku i do pługa do śniegu z przodu musiałem je wyprowadzać z rozdzielacza bo były zadeklowne korkami tutaj zdjęcie :)
Dodany obrazek
Polska moc :)