Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wiwalator    0

rok temu kupywalem 14sztuk z bykpolu po ok 1250zl, sam wybieralem,jeden troche przychorowal tylko. teraz najwiekszy ma ok 550kg.. a nieorientujecie sie jaka firma prowadzi sprzedaz cielat z okolic Tarnobrzega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

http://allegro.pl/cielaki-tanioo-i2485999226.html'>http://allegro.pl/cielaki-tanioo-i2485999226.html Czy ktoś ma "zielone" pojęcie o tym sprzedawcy?

 

http://allegro.pl/cielaki-tanioo-i2485999226.html

 

 

Najmocniej przepraszam,że piszę drugi raz to samo ale pomyłka ludzka rzecz,chcialam się dowiedzieć czy ktoś coś wie o tym sprzedawcy,czy to kolejny handlarzyk,żerujący na rolniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kupiłem w pazdzierniku na próbe 20 szt cieląt z firmy ZODAR. Po upływie dwóch miesięcy mogę wystawić bardzo pozytywną opinię..Cieleta od pierwszego dnia pobytu u mnie jadły bez problemu, jedynie wystepował lekki kaszel,który tylko obserwowałem z lekkim niepokojem.Cieleta ładnie przyrastaja,kaszel ustapił, gołym okiem widać przyrosty.jak najbardziej polecam cieleta z tej firmy.Zamierzam teraz zakupić od nich w lutym kolejne 20 szt, mam nadzieje, ze otrzymam taki sam towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

ile placiles za sztuke bo z tego co sie orientuje to troche drogo maja.. same mieszance czy jakies hf tez byly?w jakiej byly wadze jak kupiles i ile przyrosly do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

peres100,Płaciłem po 2200zł za sztukę.Cielęta byłem zobaczyć chyba z miesiąc wcześnej przed zakupem, obejrzałem poszczególne etapy odchowu i umówiłem się z kierownikiem gospodarstwa, że przyjade na wstepnie przygotowaną stawkę cieląt.Na umówiony dzień miałem przygotowane cieleta, także nie odrzuciłem żadnego.Wszystkie są to dobre mieszance,wiekszością czarne i czerwone LM, jeden BB kilka SM i dwa bardzo ładne siwki.Przy zakupie nie ważyliśmy cieląt,ale mysle ze miały ponad 140 kg każdy,ten BB moze troszke był mniejszy. Na dzien dzisiejszy się bardzo wyruwnały i pobieraja paszy ile bym im nie dał, naprawde mają ładnie porozpychane brzuszki.Waga na dziś to bite 200 kg/szt.Dzisiaj dzwoniłem i zapisałem sie na lutego po 20 szt, niestety cena sie nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

2200 to bardzo drogo jak na cielaka 140kg ale wiele juz slyszalem opinni na temat cielakow z zodara ze bardzo ladnie rosna. w jakim teraz sa wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Większość urodzona koniec czerwca 2012r, kilka sztuk w lipcu.Faktycznie nie jest tanio, ale jak na razie nie mam z nimi żadnego kłopotu i przedewszystkim nie widziały lekarza wet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

wzuć jakies zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

OK zrobie jakieś fotki to postaram się wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Z Zoodarem współpracowałem prawie od początku pierwsze cielaki kupowałem po 1300 miałem od nich w sumie ok 100szt;jedno muszę przyznać dosyć poważnie traktują klijenta nie ma naciągania jak u innych i wpychania szajsu na siłę ,oczywiście sztuki trafiają się różne to tylko mieszańce od naszych poczciwych krasul.Niestety musiałem zrezygnować z współpracy ze względu na cenę-znalazłem alternatywę ale z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę.

O ile wiem to teraz jest 2200+VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gekon    0

Kupował ktoś z was może cielaki z firmy Agrostar ? Jak jest ze zdrowiem tych cielaków ,polecacie kupno u nich czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ja brałem dwie partie pierwsza w kwietniu to jeszcze w miarę a druga we wrześniu to lipa strasznie chorowały leki dwa tyś. pierwszy był kaszel temperatura po kilku dniach biegunki od paru dni grzybica chociaż szczepiłem od grzybicy w listopadzie i tak sprawa wyglada. Niech by sie wiecej osób wypowiedziało na temat Agrostaru bo sam jestem ciekawy jak odchów cielątek u innych wyglądał. Tego samego dnia i ten sam kierowca gdzieś w okolice Siemiatycz zawiózł też cielaki może jest ta osoba na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

Te pierwsze to nie są simentale tylko HO bo mam też takie,a w tym drugim to za 900zł to napewno najmniejsze a tu takich już nie ma a za 1100 to się nie opłaca hf bo za 1300 to napewno mieszańce będą w trzecim by sie nawet opłacało 0d 650zł do 900zł to by nawet bym sie pokusił ale tylko jak ja bym wybierał a kupił ktoś już od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

No właśnie pytam czy ktoś kupował u nich, mam do nich stosunkowo blisko. Więc mnie zainteresowały, tylko pytanie jak ze sprzedającymi i jaki mają towar. A zdjęcia to pewnie przykładowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

no to bym na twoim miejscu do tego trzeciego Sie przejechał.Jak coś zawatwisz bądź zrobisz im tam zdj to daj znac na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Dobra będe miał na uwadzę. A że tak spytam jesteś też zainteresowany?

 

A może ktoś słyszał o tych firmach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz16    9

Witam. Czy orientuje się ktoś gdzie można by było kupić młode jałoszki hodowlane hf z papierami i pochodzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do was pytanie czy u Was też jak kupicie cielaki około 5-6 tygodniowe to po tygodniu od kupna wam chorują..
      Zaczynają się biegunki, gorączki, cielaki robią bokami, kaszlają..
      U mnie kiedyś tak nie było ale teraz ostatnie dwa rzuty to ciągle cielaki chorują
      Dodam że cielaki są odchowywane w jednej oborze A byki już w innej 
      Pozdrawiam
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj