Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

to zdaj teraz jakas relacje? :P w skałągach mam ciocie i czasem tam bywam, ale nie oglądałem nigdy tych cielaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
ogólnie hf,ncb kiebsko wyglądają.... a simy drogie 1800zl tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoczek1994    453

Znajomy który bierze ode mnie większość byczków raz kupił partię 15 szt. sm z jakieś firmy czy coś w tym stylu. Pojechał wybrał sobie które mu się podobały, mówi że zadowolony jak nigdy bo i cena nawet dobra. Czar prysł po kilku dniach. Kilka tyś wydane na weta.  Jak sam powiedział, razem z cielakam przywiózł choroby o których istnieniu nawet nie miał pojęcia, ale głównie biegunka z krwią. Co lepsze zaraził również swoje sztuki. Przez co ponad 60szt do leczenia. Po tej przygodzie, jak sam powiedział nigdy więcej nie kupi cielaka od handlarza, ani z żadnej cudownej hodowli. Nie twierdze że tak jest wszędzie, poza tym mógł mieć pecha, i źle trafił.  I jeszcze takie pytanie te 1800zl to za jakiego cielaka ile kg miej więcej?

 

 

 

 

 

Edytowano przez Skoczek1994
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
90kg więcej nie miał. no ogólnie bylo słychać kaszel,takie duszności. Poogladalem i zwinolem żagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
8 godzin temu, Skoczek1994 napisał:

Znajomy który bierze ode mnie większość byczków raz kupił partię 15 szt. sm z jakieś firmy czy coś w tym stylu. Pojechał wybrał sobie które mu się podobały, mówi że zadowolony jak nigdy bo i cena nawet dobra. Czar prysł po kilku dniach. Kilka tyś wydane na weta.  Jak sam powiedział, razem z cielakam przywiózł choroby o których istnieniu nawet nie miał pojęcia, ale głównie biegunka z krwią. Co lepsze zaraził również swoje sztuki. Przez co ponad 60szt do leczenia. Po tej przygodzie, jak sam powiedział nigdy więcej nie kupi cielaka od handlarza, ani z żadnej cudownej hodowli. Nie twierdze że tak jest wszędzie, poza tym mógł mieć pecha, i źle trafił.  I jeszcze takie pytanie te 1800zl to za jakiego cielaka ile kg miej więcej?

 

 

 

 

 

I dlatego do cielaków najlepiej mieć osobny budynek :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikw    71
Dnia 17.02.2018 o 07:18, Rolnik7343 napisał:

I dlatego do cielaków najlepiej mieć osobny budynek :) 

Tu sie z toba zgadzam w 100%

Bral moze ktos cielaki mieszance z rogofarm? Bo miesnego to sie chyba tam nie kupi?

A co do cielat z eko natury to kupilem niecale dwa tyg temu 4 szt od handlrza kolo  Rawicza co ma od nich cielaki i jak narazie jestem z nich bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197
patryk z skąd jestes? niby w środę o 10 mi kazali jeszcze wpaść bo bedzie nowa dostawa.ja chyba wezne z Trzebiszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byczek1996    7

Witam brał ktoś ostatnio te niby "wspaniałe" simy z Eko-natury ?? Albo jakiekolwiek od nich ? ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padalec    15

Z Trzebiszyna tez zdychają, jadą z drugiego kończ Polski całą noc, zbieranina z pół województwa no i drogo. Po 1200 za lepszego HF-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

za mm 1500, 3-4 tyg, 

znajdź tańsze, w małych ilościach, ja tam jałówki głownie biore, cena odpowiednio niższa, no ale nie wiadomo co sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Krzysiek3110 napisał:

za mm 1500, 3-4 tyg, 

znajdź tańsze, w małych ilościach, ja tam jałówki głownie biore, cena odpowiednio niższa, no ale nie wiadomo co sie trafi

A za takie 6 miesięczne to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kret1992    16

Witam. Kupowal moze ktos cielaki od DOBEK.

Interesuje mnie opinia na stan i cene ich cielakow (byczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Kiedys sie tam brało, drogo, a towar różnej jakości, są i super ale zawsze pare gorszych w pakiecie dostaniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kret1992    16

Interesuje mnie 15 szt byczkow miesnych.. bo chcem powiekszyc chodowle zawsze bralem od gospodarzy z okolic ale to maja raz na jakis czas i zalezy co sie trafi. A powiekszam chodowle na 35 szt. Moze polecil bys jakas firme lub handlarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R3mik10520    63

@Kret1992 Handlarze: Koczynasz, Jerzy Wałach, Bogdan Rzeszutek, Stefan Madej - wszystkie zdjęcia cieląt od każdego z nich znajdziesz u mnie w galeri ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

R3mik10520 napisał:

@Kret1992 Handlarze: Koczynasz, Jerzy Wałach, Bogdan Rzeszutek, Stefan Madej - wszystkie zdjęcia cieląt od każdego z nich znajdziesz u mnie w galeri ;) 

daj spokuj bralem od wszystkich prócz madeja, pchają wszystko co się da bo zaopatruja sokołów

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do was pytanie czy u Was też jak kupicie cielaki około 5-6 tygodniowe to po tygodniu od kupna wam chorują..
      Zaczynają się biegunki, gorączki, cielaki robią bokami, kaszlają..
      U mnie kiedyś tak nie było ale teraz ostatnie dwa rzuty to ciągle cielaki chorują
      Dodam że cielaki są odchowywane w jednej oborze A byki już w innej 
      Pozdrawiam
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj