Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cielaki z firm

252 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 luty 2012 - 17:39

Cielaki z firm witam ma takie pytanie czy opłaca się kupować byczki od takich firm:http://allegro.pl/ci...2076112972.html i czy są takie firmy w województwie Mazowieckim lub Lubelskim??

Edytowany przez jazda, 03 luty 2012 - 09:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cielaki z firm Dzisiaj, 17:20
  •  

#2 Share 0711piotrek

0711piotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 02 luty 2012 - 17:58

Cielaki z firm W lubelskim jest http://www.agrostar.info/ to sprawdzona firma ja ostatnio brałem rumuny od nich, zresztą wpadnij do mojej galerii.

#3 Share patryk3512

patryk3512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 02 luty 2012 - 18:00

Cielaki z firm Zdecydowanie NIE! Cielęta chore ,zamawiasz lm a okazuje sie że zostawiają ci jakięś mieszańce z hf .Do tego wysoka cena.Jak kupisz wydasz dużo kasy na weterynarza a i tak ci padną.Więc zdecydowanie nie odradzam lepiej poszukaj po okolicznych rolnikach

#4 Share argoz

argoz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 02 luty 2012 - 18:14

Cielaki z firm Od Starowników brałem kilka lat, tylko teraz coś ładnego to i tam jest mało. Ja jak wybrałem 1 czy 2 naprawde ładne z całego dnia to i tak dobrze bo czasami wcale nie ma, chodzi mi takich w wadze 100-140kg.

#5 Share 0711piotrek

0711piotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 02 luty 2012 - 18:18

Cielaki z firm To zależy dla kogo bo mi przywieźli dobre ale to znajomi .

#6 Share pinki2008

pinki2008

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze, rośliny uprawne ( nowinki technologiczne) i wiele innych

Napisany 02 luty 2012 - 18:32

Cielaki z firm też podłączam się do pytania kolegi "jazda" czy można znalezsc cielaki w mazowieckim i łódzkim ( bliżej) łowicza itp. bo sam jeżdze na pgr pod warszawe i też jest ciężko wybrać coś naprawdę ładnego i w doberj cenie

#7 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 luty 2012 - 18:34

Cielaki z firm no brał bym takie do 90kg byczki

#8 Share Arek3125

Arek3125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to maszyny rolnicze, gospodarstwo, tworzenie i obrobka filmow.

Napisany 02 luty 2012 - 18:41

Cielaki z firm Ja biore z Bykpola i polecam, było tak ze dzwonie i ze sa LM a przyjechałem były HF ale odsadki wiec brałem, ale ci co woza te cieleta mowili ze jest tak ze ja zadzwonie to sa zajade nie ma (mam 1.5 godz. drogi) no wiec taki jest interes ;)

Edytowany przez Arek3125, 02 luty 2012 - 18:44.

#9 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 02 luty 2012 - 19:52

Cielaki z firm

To zależy dla kogo bo mi przywieźli dobre ale to znajomi .

skąd ci przywozili i po ile???? oczywiście jak możesz napisać

#10 Share simental10

simental10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 02 luty 2012 - 22:15

Cielaki z firm A poleciacie kupno cieląt ze Starego Sącza ?
Ich strona internetowa : http://byczki.pl/
a tu ogłaszają się na allegro : http://allegro.pl/ci...2075834213.html
Ktoś z was zamawiał , jeżeli tak to były zdrowe w jakich ilościach i czy przy zamównieniu simental'erów przywieźli wam mieczańce hf ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share nespe

nespe

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 02 luty 2012 - 22:53

Cielaki z firm Ja zamawiałem...mieli Mi przywieść byczki...dzwoniłem parę razy niby byłem 1 na liście mieli zadzwonić jak do Mnie będą wieść ale ani nie zadzwonili ani nie przywieźli ... Jeśli chodzi o Bykpol byłem w filii okolice Leszna...dzwoniłem "są śmiało mozna przyjechać i sobie wybrać"...przyjechałem są ale tylko HFy...ale Ta firma chyba już tak ma...

#12 Share jaro1003

jaro1003

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 03 luty 2012 - 08:15

Cielaki z firm

Zdecydowanie NIE! Cielęta chore ,zamawiasz lm a okazuje sie że zostawiają ci jakięś mieszańce z hf .Do tego wysoka cena.Jak kupisz wydasz dużo kasy na weterynarza a i tak ci padną.Więc zdecydowanie nie odradzam lepiej poszukaj po okolicznych rolnikach

no już nie przesadzaj że ci padną od razu ja kiedyś brałem ze Starego sącza i byłem zadowolony zarówno z obsługi jaki zdrowotności cielaków, z jednym czym mogę się zgodzić to wysoka cena niestety, a od okolicznych rolników też czysto mięsnych nie kupisz tylko co najwyżej mieszanki

#13 Share 0711piotrek

0711piotrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 luty 2012 - 09:30

Cielaki z firm Mi przywozili z rumunii po 15 zl/kg a w polsce za takiego trzeba dać 20 zl/kg a jak dla mnie to poczekali na pieniadze bo już długo z nimi współpracujemy i nigdy nie było problemu .

#14 Share patryk3512

patryk3512

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 03 luty 2012 - 12:03

Cielaki z firm Nie przesadzam kupiłem w listopadzie 3 byczki z bykpolu i został mi tylko 1 pomimo że weterynarz był nawet 2 razy dziennie i pakował w nie kroplówki i zastrzyki do tego zaraziła się reszta dużych byków i jednego musiałem się pozbyć pomimo tego że miałem go zamiar trzymać do kwietnia.A ten jeden który został dopiero teraz zaczyna dochodzić do siebie i przybierać na wadze.

#15 Share Dinek94

Dinek94

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisany 03 luty 2012 - 14:33

Cielaki z firm Witam ja się dołączę do tematu :D Ja mam do Olsztyna ok. 100 km jak się nie mylę. I właśnie się pytam was czy się opłaca kupić byczki z BYKPOL-u ?.

#16 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 03 luty 2012 - 14:52

Cielaki z firm widzę ze odpowiedzi są rożne ale chyba wezmę jednak kilka byczków na początek a reszta okaże się później

#17 Share jaro1003

jaro1003

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 04 luty 2012 - 08:55

Cielaki z firm

Nie przesadzam kupiłem w listopadzie 3 byczki z bykpolu i został mi tylko 1 pomimo że weterynarz był nawet 2 razy dziennie i pakował w nie kroplówki i zastrzyki do tego zaraziła się reszta dużych byków i jednego musiałem się pozbyć pomimo tego że miałem go zamiar trzymać do kwietnia.A ten jeden który został dopiero teraz zaczyna dochodzić do siebie i przybierać na wadze.

to naprawdę szczerze współczuję,

#18 Share Grześ

Grześ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 495 postów

Napisany 04 luty 2012 - 18:48

Cielaki z firm Już gdzieś pisałem na AF o bykpolu nie warto zawracać sobie nimi głowy chyba że chcesz marnego hf to polecam. Może nie padnie.
The Truth Is Out There

#19 Share jazda

jazda

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 04 luty 2012 - 20:44

Cielaki z firm

Już gdzieś pisałem na AF o bykpolu nie warto zawracać sobie nimi głowy chyba że chcesz marnego hf to polecam. Może nie padnie.

Ale ja nie chce brać z Bykpolu tylko z okolicy jest taka firma i jakoś jeszcze w to się nie pakowałem ale czas spróbować

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share simental10

simental10

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 07 luty 2012 - 12:41

Cielaki z firm A poleciacie kupno cieląt ze Starego Sącza ?
Ich strona internetowa : http://byczki.pl/
a tu ogłaszają się na allegro : http://allegro.pl/ci...2075834213.html
Ktoś z was zamawiał , jeżeli tak to były zdrowe w jakich ilościach i czy przy zamównieniu simental'erów przywieźli wam mieczańce hf ?