Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej

48 odpowiedzi na ten temat

#41 Share krzysztoff

krzysztoff

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 209 postów

Napisany 28 luty 2012 - 13:47

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Widziałem w tym roku na Premierach przyczepkę z Metal- Tech-u i szczerze mówiąc to blachę na podłogę lepiej położy byle jaki wiejski spawacz. Totalna fuszerka, żeby na podłodze był kilku milimetrowy "stopień".

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Dzisiaj, 22:06
  •  

#42 Share mainbrain

mainbrain

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 12 marzec 2012 - 23:00

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Michal511, opony regenerowane różnią się między sobą diametralnie. Niestety nie da się na wszystkim zaoszczędzić, ale mimo wszystko jestem zdania, że w przyczepach rolniczych opony regenerowane są w zupełności wystarczające.
Do autora wątku. Jak pisałem przed chwilą w innym temacie: skup się na prawdziwych producentach przyczep, tj. Metal-tech, Pom-Eko.

#43 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 08:33

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Podejrzewam że Wieltol i Zasław jest jednym z najlepszych producentów. Dlatego że już kupę lat produkują naczepy i mają maszyny i robią z porządnej stali. Nabrali bardzo dużego doświadczenia.

Metal tech był fajny, ale parę lat temu, teraz to już nie to.
Co amsz na myśli pisząc o prawdziwych producentach??
|dla ciebie tylko jest dwóch. a przecież producentów jest kupę.
Pronar, Zasław WIelton nie wspominając z zagranicy.

#44 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 13 marzec 2012 - 08:52

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej strautmann ma na 14 tonowa dobrom cenę a jak dobrze się potarguje toi taniej od polskiej a sprzęt jest niezły

#45 Share karol0604

karol0604

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, myślistwo

Napisany 06 kwiecień 2012 - 18:35

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Odnawiam temat, sam jestem na etapie wyboru przyczepy o ładowności 14 ton, czy może ktoś dokonał takiego zakupu w niedalekiej przeszłości i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?? Ja w głównej mierze biorę pod uwagę takie marki jak:
Wielton,
Metal Tech,
Metal Fach,
Pronar.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#46 Share sthil007

sthil007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisany 15 kwiecień 2012 - 21:51

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Wielton nie polecam skrzynia się rozszczelnia ciężko wyegzekfować naprawe gwarancyjną, metal tech co do wykonania nie słyszałem zastrzeżeń podobno są miękie i wysokie na resorach potrafią się zabujać, metal fach nie mam pojecia, pronar posiadam dwie 14 z awari jedno kolo wystrzelilo na postoju a na jednej oponie wyskoczyła "bula" opony nalewki bandenmarkt, jest jeszcze jeden mankament brak smarownika przy dzwigni od otwierania przednich burt na uchył( może już to zmienili bo moje maą już 3 lata)pozatym dobrze się sprawują są szczelne, hydraulika pneumatyka ok.

#47 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 05 luty 2013 - 18:28

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej

PROXIMAMICHAL: Zgodzę się z tym, że przy zakupie przyczepy za ponad 60 tys. kombinacje z zaczepami ze szrotu nie leży w mojej naturze ;) Chodzi głównie o homologacje. Są to nowe przyczepy i w razie ''W'' doczepi się do tego począwszy policjant kończywszy na ubezpieczycielu.

Jak na razie będzie z nimi pracowa ciągnik o mocy 240KM także myślę że problemów nie będzie.

Jakie kupiłeś ??

Ja mam pronara ponad 4 lata, narazie wszystko Ok.

Z ciekawości zapytam jaką masz wpisaną w MF maksymalną masę ciągniętej przyczepy??? Z tego co ja wiem to zespół pojazdów może ważyć 40t a same 2 przyczepy będą miały DMC 38t a ciągnik jeszcze pewnie pod 10t masy włąsnej. Ja jak rejestrowałem Aresa 735 to diagnosta od 40t odjął masę ciągnika i w dowodzie mam ze mogę ciągnąć 31,9t. Akurat zestaw hl+brandys mi sie mieści bo mają razem DMC 30,8t

Edytowany przez piootr, 05 luty 2013 - 18:31.

#48 Share agronomek

agronomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza,, siatkowka,,

Napisany 03 grudzień 2013 - 14:36

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej Witam, Chciałem odnowić temat bo podobie jak kolega stoje przed wyborem przyczepy 14 ton,z tym ze do mnie bardziej przemawia ZASŁAW sa tez Pronar, Metal-tech,no i pytan ie do was na temat systemu drzwiowego co sadzicie, czy warto brac ta opcje? 3tys dopłaty,a i jeszcze jaka opinie ma firma DOUBLE STAR opony?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#49 Share lukasz27

lukasz27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 588 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 18:34

Wybór zestawu 2x14t, czyli wybór przyczepy czternastotonowej witam czy ktos może cos napisac o przyczepach 14 ton firmy metal fach ? może ktoś juz takie posiada i mógłby się wypowiedzieć. pozdrawiam

Edytowany przez lukasz27, 23 grudzień 2013 - 12:00.

sprzedam kombajn fortschritt E 517