Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SZMEKK    21

Witam wszystkich , czy moglibyscie mi udzielic informacji na temat olejow jakie powinny byc stosowane w tym cviagniku.

Co do silnika i ile ?

Co do hydrauliki i skrzyni biegow i ile?

Czy wspomaganie kierownicy ma osobny olej? jesli tak to jaki i ile ?

Ogolnie jakie oleje polecacie i gdzie??

Jak wasze SAMCE odpalaja w bardzo niskich tem ? i czy macie jakies swoje sposoby na sprawny rozruch?

pozdrawiam serdecznie SZMEKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

ja mam lambo 1506DT i to jest ta sama budowa ciągnika jak twoja.

jak co to moge powiedziec co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel2793    0

do silnika wlałem ole turdus ...nie pamiętam ile :)

wspomaganie ma osobny olej:) jest zbiorniczek z tyłu nad podnośnikiem

mi pali dośc dobrze do -15 :D wyciągam ssanie (na pompie taki mały kapturek trzeba wysciągnąc), podpompowuje mu paliwo z 10 razy i odpala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez nikt933
      Mam zamiar pozmieniac wszystkie oleje w moim ciagniku. Czy ktos moze mi powiedziec jakiej firmy mam kupic? Kolega zaproponawał mi do silnika: Mobil Delvac HP 15W/40, a do skrzyni Agrol- U.
      Czekam na inne propozycje.
    • Przez sosek xu li
      Witam od jakiegoś czasu mam w posiadaniu Massey'a 3125 Autotronic i zanim wystartuje w pole chciał bym sie dowiedzieć parę rzeczy.
       
      - Czy można włączać przedni napęd i blokadę mostów w czasie jazdy?
      - czy mogę używać opcji żółw-zając niezważając na prędkość? I czy mogę cały czas na przykład używać zająca?
      - Jaki olej do hydrauliki...Czy zbyt rzadki olej może po rozgrzaniu spowodować ze na wolnych obrotach ciężko kręcić kierownicą?
      - Czy ktoś ma instrukcje jak obsługiwać komputer?
       
      Z góry dzięki.
    • Przez Rolnik1111
      Witam
      Ostatnio wyczytałem na różnych forach że obecnie produkowane paliwo ma małą zawartość substancji smarujących,jedni mówią że to przez normy ekologiczne a inni że przez oszczędność producentów paliwa a układy Common Rail są na to bardzo wrażliwe i mocno skraca to ich żywotność.
      Podobno dolanie oleju do dwusów(Np:Mixol) naprawia ten problem,co o tym myślicie?
       
      http://www.daciaklub...179faccceb7c7f4
       
      Ja myślę że to ma sens tylko zamiast Mixolu lepiej dać jakiś lepszy olej.
       
      P.S Przepraszam za literówkę w nazwie tematu.
    • Przez Andrzej23
      Witam potrzebuje olej do tych marek . Interesuja mnie oleje silnikowe bo nie chce placic w serwisie kupe kasy za olej kory moge kupic w hurtowni . Problem polega na tym ze nie wiem czy lepszy bedzie total czy shell a moze mobil ma ktos moze jakies rozeznanie jakiej firmy bedzie najlepszy olej .
    • Przez rekin19k
      Witam. Przejrzałem forum i tego nie znalazłem wiec pytam. Nie dawno kupiłem Celtisa niedługo ruszam w pole wiec trzeba go trochę przejzec a mianowicie chciałbym wymienić wszystkie oleje w ciągniku. Wiec mam prośbę czy mógłby mi ktoś wymienić jakie oleje i ile tego potrzebuje. Nie chce wyrzucać kasy w błoto a może ktoś ma taki i mógłby mi coś powiedzieć na ten temat. Z góry wielkie dzięki!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj