wojtek8244

Miarka zoometyczna (tabela)

Polecane posty

wojtek8244    7

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś ma tabelę do mierzenia wagi dla bydła? Potrzebuję tabelę od 120 cm obwodu klatki piersiowej. Czy ktoś ma coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

chcesz miezyc odsadki przed sprzedaza,czy sprawdzac jak przybieraja na wadze? mam taka miare lecz takich malych nie miezylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8244    7

Chcę sprawdzać co jakiś czas wagę. Chciałbym wiedzieć jak rośna cielaki (mam takiego 8 miesięcznego ).

 

A pro po tabelki to w niej miara zaczyna się od 181 cm... Ja potrzebuje od 120...

 

Ta na dole jest dla trzody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

120-153kg,125-172,130-192kg,135-214kg , 140-236kg , 145-260 , 150-285kg , 155-310kg , 160-338kg , 165-373kg , 170-410kg , 175-448kg ,180-489kg. a dokladniej to se podziel. tylko przy miezeniu zwiez ma stac prosto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelcz    3

No na możej tak też mniej więcej pisze...A skąd to bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

No na możej tak też mniej więcej pisze...A skąd to bierzesz?

skad mam te pomiary? jesli o to pytasz to z miary pochodzacej z greene u mnie sprawdza sie dobrze zaruwno na bykach jak i jaluwkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

Witam. 70cm obwodu=32kg wagi,80cm=46kg, 90cm=66kg, 100cm=93kg, 110cm=120kg, 120cm=153kg. Z ciekawości zapytam czy ktoś kontroluje przyrosty byczków tak od 100kg wzwyż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez donweter1989
      No to mamy 2019 rok więc pora na nowy temat. To jak tam w cennikach bydła w tym roku do góry czy do góry😛 Do jakiej ceny za żywiec wołowy dobijemy w tym sezonie? czy to skupy nas dobiją?
      Kontynuacja tematu: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/263888-cena-bydla-2018/
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Poszukuję tabeli wysiewu do siewnika nordsten ns1030 oraz jak przeprowadzić próbę kręconą tzn ile obrotów kolbą bądź kołem?. Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam czy ktoś z was prowadzi dwa oddzielne gospodarstwa z zoną chodzi mi oto ze żona chce mi oddać paliwo z swoich hektarów+ za bydło bo ja jestem na wacie same paliwo da się przepisać ale bydło w gminie nie wiedzą bo jestem jedynym takim przypadkiem i mają to w d*pie żeby to sprawdzić czyli jeden głos w te czy inną stronę nie robi dla nich różnicy.
    • Przez tompp
      Dzień dobry, chciałbym zapytać czy ktoś z Użytkowników jest posiadaczem schładzalnika do mleka Alfa Laval RFT 800 i mógłby się podzielić tabelą pomiaru mleka do tego modelu? Moja dotychczasowa uległa niestety zniszczeniu. Pozdrawiam serdecznie
    • Przez poziomka
      Mamy krowe  w 2 laktacji która się wycielila  15.02 miała ciężko poród bo lep  uciekalał cielakow i i dopiero złapiac za szczękę wet dał radę.  Dostała glukoze i wapno pierwszego dnia drugiego tak samo później przyjechał lekarz obadal i dal leki od gorączki nic nie pomogła to kolejnego dnia leki znów i płukania nic nie pomogło i teraz dał magnez bo mówi że może ma coś w środku miał ktoś coś podobnego? Co jej może być 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj