Skocz do zawartości

Zdjęcie

regulator siłowy R50 nie opuszcza

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 19:22

regulator siłowy R50 nie opuszcza Witam,padł mi regulator siłowy stary typ,założyłem nowy,podnośnik ma swój udzwig podnosi dżwignią przy siedzeniu lecz nią nie opuszcza-kombinowałem regulować długości cięgien i bez efektów(opuścić da sie tylko dżwignią przy kierownicy),co może być przyczyna????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
regulator siłowy R50 nie opuszcza Dzisiaj, 05:24
  •  

#2 Share maxtronix

maxtronix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 01 luty 2012 - 20:55

regulator siłowy R50 nie opuszcza Wszystko dobrze sprawdziłeś, może została jakaś zaslepka? Dobrze cięgła skręciłeś? Najlepiej odkręć je i bez nich spróbuj, będzie większy zakres regulacji, ja u siebie oba wyrzuciłem i dopiero teraz zkończyły się problemy.

#3 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 06 luty 2012 - 20:28

Wszystko dobrze sprawdziłeś, może została jakaś zaslepka? Dobrze cięgła skręciłeś? Najlepiej odkręć je i bez nich spróbuj, będzie większy zakres regulacji, ja u siebie oba wyrzuciłem i dopiero teraz zkończyły się problemy.

A czy może być przyczyną jakieś nieprawidłowy złożenie regulatora np jakiegoś zaworka kulowego?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 10 marzec 2012 - 20:27

Wszystko dobrze sprawdziłeś, może została jakaś zaslepka? Dobrze cięgła skręciłeś? Najlepiej odkręć je i bez nich spróbuj, będzie większy zakres regulacji, ja u siebie oba wyrzuciłem i dopiero teraz zkończyły się problemy.

Koledzy dziś cały dzień kombinowałem z ustawieniami tych cięgieł i nic za żadne skarby nie mogę opuścić tą dżwignią przy siedzeniu,może ktoś z was ma jakiś patent na sprawdzenie tego regulatora poza ciągnikiem,myślałem nad pneumatyką może zadać ćiśnienie od powrotu oleju z siłownika i kombinować regulacje z obu stron,może ktoś z was ma jakieś foty gdzie jest opisane który otwór jest zasilanie a który powrót,prosze o pomoc

#5 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 11 marzec 2012 - 21:16

regulator siłowy R50 nie opuszcza Koledzy PROSZĘ O POMOC możecie mi opisać po kolei otwory którymi jest zasilanie a który powrót na rozdzielacz, oraz którym króćcem jest wyjście i powrót oleju z siłownika dwustronnego działąnia w tym regulatorze
lhttp://allegro.pl/re...2192353636.html
gdzie znajduje sie w nim zawór zwrotny i zawór przelewowy,liczę na was

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Macin2

Macin2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 19:30

Koledzy PROSZĘ O POMOC możecie mi opisać po kolei otwory którymi jest zasilanie a który powrót na rozdzielacz, oraz którym króćcem jest wyjście i powrót oleju z siłownika dwustronnego działąnia w tym regulatorze
lhttp://allegro.pl/re...2192353636.html
gdzie znajduje sie w nim zawór zwrotny i zawór przelewowy,liczę na was

Problem rozwiązany,regulator siłowy był niekompletny,brakowało małej kulki 10mm i trzpienia w 'fajce' która wychodzi na siłownik

Dodaj odpowiedź