Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gaspardo Nina 3.0

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Benito

Benito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 23:27

Gaspardo Nina 3.0 Witam.
Zwracam się z prośbą do posiadaczy siewnika Gaspardo nina o wyrażenie swojej opinii o tej maszynie. Na forum jest mało informacji odnośnie siewników zbożowych tej marki stąd pomysł nowego tematu. Interesują mnie (a może i innych) przede wszystkim: awaryjność, jakość wykonania, uwagi odnośnie użytkowania. Cena trochę wyższa od Poloneza, ale wygląda na ciekawą alternatywę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gaspardo Nina 3.0 Dzisiaj, 19:52
  •  

#2 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 00:27

Gaspardo Nina 3.0 Napisz dokładnie jaka cena?? a jak nie chcesz pisać na forum to proszę o wiadomość prywatną. Powiem tak podobał nam się ten siewnik, i braliśmy go pod uwagę ogólnie same dobre rzeczy o nim słyszałem ale jak przyszło do kupna to moim zdaniem cena jaka za niego chciał dealer była moim zdaniem nie adekwatna do maszyny i marki. Może to takie było odczucie bo wtedy akurat euro było po 4.5zł. Osobiście w podobnej kasie wybrałbym pottingera ewentualnie dołożył troche kasy i wybrał amazone. I zapomniałem powiedzieć ze mówiłem tutaj o siewnikach talerzowych.

#3 Share sidors

sidors

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 09:34

Gaspardo Nina 3.0 Ja kupuje za 29 tys. netto w tym nadstawka komputer i redlice piersiowe sztuk 23.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 17:50

Gaspardo Nina 3.0 To ja podczepiam się pod post Benito :) Też mnie interesuje nina 300 na talerzach. Oferte rok temu dostałem na 36tys netto. Ale napewno była zawyżona o conajmniej 10%.

#5 Share Benito

Benito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:08

Gaspardo Nina 3.0 Cena podobna jak u kolegi Demolka19. Siewnik na 25 talerzach, hydrauliczne znaczniki i komputer. Gaspardo raczej dopiero wprowadza na nasz rynek siewniki zbożowe z kółkowym wysiewem. Maschio ma dobrą opinię odnośnie siewników pneumatycznych punktowych.
Do kolegi Młody89. Jeżeli liczyć siewnik po cenach katalogowych to faktycznie robi się ponad 36000 netto za goły siewnik bez znaczników, komputera i podestu (przy obecnym euro 4.30), ale od czego są "promocje".
Przy cenie netto 4000 wyższej od Poloneza na redlicach talerzowych robi się ciekawa alternatywa. Nie twierdzę, że Polonez jest zły. Jest dużo pozytywnych opinii na jego temat na tym forum, ale po poznaniaku raczej szukam już czegoś innego i ciężko jest mi się przekonać do kolejnego produktu z Kutna (chyba, że Kongskilde, ale to już inny przedział cenowy).

#6 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:40

Gaspardo Nina 3.0 U mnie polonez (za którym ja się opowiadałem ze względu też na atrakcyjną cenę) odpadł w przedbiegach, krotko mówiąc był za delikatny i niedorobiony okiem mojego taty, oczywiście nie mówię że to zła maszyna.
Dalej idąc bylismy zainteresowani gaspardo ale jak przyszło do handlu i dealer po doliczal wszystkie dodatki to naprawde cene wtedy z kosmosu dawał a było to jeszcze w zeszłym roku, nie wiem czy sie sam pomylił w obliczeniach czy chciał nas tak ładnie wydymać na kase ale to już jego zmartwienie. Jak macie dobra oferte na Gaspardo to gartuluje ;)
A Kongskilde nie jest takie strasznie drogie, jak Ci się kolego wydaje. Nas taki własnie siewnik na talerzu, ze znacznikami hydr. podestem, dzielonymi zgrzebłami tymi droższymi, spulchniaczami śladów i elektrycznymi ścieżkami kosztował mniej niż ty tutaj napisałeś cenę Gaspardo.
Także cena za jaką możesz kupić daną maszynę to tak naprawdę to czy dealer chce Ci coś sprzedać czy chce na Tobie zarobić.

#7 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 03 luty 2012 - 17:56

Gaspardo Nina 3.0 Młody89 to ta promocja ktora trwa na maschio nina to jest cena za zupełnego golasa? :blink: Móglbys napisac chociaz skąd mniej wiecej był ten diler? :)

#8 Share majranjd

majranjd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 03 luty 2012 - 18:31

Gaspardo Nina 3.0 Talerzowcy - pozwólcie, że tak się do was zwrócę - jaką regulacje głębokości macie zamiar, albo jaką już dobraliście do tych talerzowych redlic żeby wam się nie zapadały w pulchnej niedawno zaoranej glebie? Szczególnie przy siewie rzepaku.
DEZERTER

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Benito

Benito

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 04 luty 2012 - 12:32

Gaspardo Nina 3.0 @up
Witam. Do swojego siewnika na talerzach dobieram zespół dogniatająco - kopiujący.

#10 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 05 luty 2012 - 22:42

Gaspardo Nina 3.0 Kolego demolka19
Nic nie wiem na temat promocji gaspardo, ani nie znam na dzień dzisiejszy cennika także nie mogę Ci odpowiedzieć.

Kolego majranjd
Bywają jednostki odmienne od ogółu borykające się z odmiennymi problemami niż ty napisałeś. Kupujące tak naprawdę to co im jest potrzebne a nie z mody. A rzepak?? Nie wszyscy muszą siać ostatnio tak popularną roślinę, jedni preferują sprawdzony burak cukrowy na płodozmian i są z tego faktu zadowoleni.

#11 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 01 marzec 2012 - 22:58

Gaspardo Nina 3.0 Młody89 rozumiem
Dzwoniłem ostatnio do dilera i powiedział mi za ninę w full wypasie 34tys netto. Ciekawe co miał na mysli przez słowa "full wypas" :P wprzyszłym tygodniu planuje sie do niego wybrać i się dopytać co tam mi w nim oferuje za tą cenę :) dołaczam się do pytania majranjd bo też mam rzepak, ale i buraki ;)

#12 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 02 marzec 2012 - 00:02

Gaspardo Nina 3.0

Talerzowcy - pozwólcie, że tak się do was zwrócę - jaką regulacje głębokości macie zamiar, albo jaką już dobraliście do tych talerzowych redlic żeby wam się nie zapadały w pulchnej niedawno zaoranej glebie? Szczególnie przy siewie rzepaku.

Niektórzy producenci rozwiązali ten problem. Przykładowo w Unii Polonezie jest ogranicznik opadania redlic, gdzie ustalamy na jaką głębokość może zagłębić się redlica. Innym, lepszym rozwiązaniem jest zespół rolek kopiująco- dogniatających na który się na stawiam. Bajer dobry, lecz bardzo drogi...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#13 Share demolka19

demolka19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 05 marzec 2012 - 07:47

Gaspardo Nina 3.0 Koledzy a co myślicie o hydraulicznym docisku redlic? Zdaje to egzamin na cięższych ziemiach czy to tylko mit? ;)

#14 Share Laver

Laver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 348 postów

Napisany 25 maj 2012 - 10:18

Gaspardo Nina 3.0 Taką ofertę dostałem mysle ze do negocjacji jeszcze.

Siewnik zbożowy NINA 300 producent Maschio-Gaspardo
- szerokość 3m
- redlica podwójna talerzowa COREX
- pomost roboczy z balustradą i schodkiem
- oświetlenie
- skrzynia pojemność 500 litrów
- znaczniki hydrauliczne do pionu
- przekładnia bezstopniowa
- komputer do ścieżkowania
- centralna regulacja głębokości pracy
- zagarniacz dokładny multicontrol
Cena netto 33.000,-zł

VAT 23%

Cena brutto 40.590,-zł (gwarancja 3 lata)

Edytowany przez Laver, 25 maj 2012 - 10:21.

#15 Share bizon1

bizon1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 318 postów

Napisany 26 maj 2012 - 19:47

Gaspardo Nina 3.0 Ja też miałem dylemat jaki siewnik talerzowy wybrać a miałem do wyboru: polonez 3D, gaspardo nina , kuhn wszystkie z zespołem dogniatająco-kopiującym i amazone special na rotecach 25mm i wybrałem amazone bo cena była atrakcyjna, siewnik dużo lżejszy ,beznarzędziowa zmiana głębokości pracy oraz cena gwarantowana w złotówkach. Jeszcze nim nie pracowałem ale myślę że będę z niego zadowolony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share agrocomplex

agrocomplex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 26 maj 2012 - 20:53

Gaspardo Nina 3.0 Witam

Lever z tego co wiem to obecnie na nine 3m jest promocja i cenę masz bardzo dobrą
Maschio ma złotówki

pozdrawiam

Wesoły staruszek

Dodaj odpowiedź