Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki siewnik polecicie ?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beczka57

beczka57

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, motocykle, rolnictwo oraz ładne dziewczynki :D

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:00

Jaki siewnik polecicie ? Witam, chciałbym żebyście mi pomogli.
Miałem poznaniaki 82r. i dzisiaj poszedł za 1500zł i miałem taki kłopot z nim: mam słabe ziemi i do tego redliczki były wytarte i siewnik na tym polu szedł w ziemi i się zabijały.

Mam na siewnik 1500zł - 2000zł max.
Najlepiej żeby był to jakiś zagraniczny ale poznaniak też może być ale z dobrymi redliczkami.
Jestem z woj.opolskiego i szukam siewnika z tego województwa no i może być dolnośląskie.
Jeśli wiecie jakiś siewnik (bo wiadomo jak to na wioskach każdy coś wie) to dajcie telefon.
Albo link allegro itp.

Z góry dzięki ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaki siewnik polecicie ? Dzisiaj, 19:08
  •  

#2 Share gadek5228

gadek5228

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Zainteresowania:Ogólnie rolnictwo :D Nagrywanie i montaż filmów na YT. Rolnictwo jest moją pasją,którą chcę ciągle rozwijać ;) Strona Agrofoto.pl pozwala mi na to. Dziękuję:)

Napisany 31 styczeń 2012 - 19:28

Jaki siewnik polecicie ? Najlepiej to najpierw pochodź po różnych składnicach z maszynami w swojej okolicy,może coś się znajdzie ;) http://otomoto.pl/si...st-A130013.html ta firma chyba ma niezłe siewniki,zagraniczne tylko ze aż z lubelskiego ;) musisz szukać po ogłoszeniach i internecie to może coś wypatrzysz dla siebie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share adamgaleon

adamgaleon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisany 29 marzec 2012 - 19:24

Jaki siewnik polecicie ? dopisuję się do tego tematu bo nie mogłem znaleźć podobnego, więc do rzeczy posiadam Zetora 6245 i chciałbym kupić jakiś siewnik do zboża na 2,5m + jakiś agregat lub brona tylko że nie mam pojęcia czy on sobie poradzi, ziemie u mnie to 2 i 3 klasa teren równy czasami jakaś lekka górka, jeśli możecie to mi podpowiedzcie.

Dodaj odpowiedź