Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak przerobić sadzarkę do rozsady

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze :D

Napisany 29 styczeń 2012 - 15:21

Jak przerobić sadzarkę do rozsady Witam zakładam ten temat po chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto się z tym spotkał lub coś takiego robił a mianowicie chodzi mi o to jak przerobić sadzarkę do rozsady z takiej sekcji sadzącej o takiej jak na fotcehttp://moto.allegro....2026888784.html na tarczową sekcje sadzącą http://allegro.pl/sa...2029413393.html, jeśli ktoś coś wie to niech napiszę i w ogóle czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego za odpowiedzi z góry dziękuje :)

Edytowany przez Klepk995, 29 styczeń 2012 - 22:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak przerobić sadzarkę do rozsady Dzisiaj, 17:22
  •  

#2 Share izydor6280

izydor6280

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3430 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 18:53

Jak przerobić sadzarkę do rozsady popraw pierwszy link
a dlaczego na talerzykach, potrafi zasadzic nawet korzeniami do gory :D

Polska B

#3 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 21:49

Jak przerobić sadzarkę do rozsady chce po prostu inną sekcje sadzącą a że mam sadzarkę to interesuje mnie czy dało by się ją przerobić bo jakoś kupca na tą moją nie ma , a w tej co ja mam też jak źle podasz sadzonkę to korzenie będą oglądać niebo

#4 Share Mariuszczs

Mariuszczs

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 124 postów

Napisany 29 styczeń 2012 - 22:44

Jak przerobić sadzarkę do rozsady Dlaczego by się miało nie dać - z pierwszej wywalasz to czego nie ma druga a potem dorabiasz i montujesz do pierwszej to co ma druga a czego nie ma pierwsza.

#5 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 31 styczeń 2012 - 20:07

Jak przerobić sadzarkę do rozsady ładnie napisane :P tylko słyszałem że ta pierwsza pracuje na innym działaniu niż ta druga i sam nie wiem z co najpierw się mam wziąć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share LUKASZ82mtz

LUKASZ82mtz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 194 postów

Napisany 01 luty 2012 - 11:33

Jak przerobić sadzarkę do rozsady koledzy a gdzie można by kupic takie radlice i koła zagniatające orjentuje sie ktos tez chciałem zrobic taką sadzarke sam tylko 4 rzedową ale brakuje mi rozeznania. radlice koła czy tarcze pasowało by kupić

#7 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 01 luty 2012 - 12:54

Jak przerobić sadzarkę do rozsady Z własnego doświadczenia ci powiem, że takie przeróbki wcale nie wychodżą tak tanio jak to się wydaje na początku, zaczniesz jeżdzić za różnymi duperelami za które w sklepie sobie przecież sobie liczą i to całkiem sporo, elektrody tarcze, paliwo, jak sam nie będziesz tego robił to majster też skasuje swoje i w końcu jak dobrze policzysz to wyjdzie nie wielka różnica w porównaniu do tego co byś kupił orginał. Ja na twoim miejscu tą co masz zawiózł bym na złom,( drogawy jest, na początku stycznia był po 1zł a podobno poszedł trochę w górę) do tego co dostaniesz dołożył i kupił gotową (nawet używki się czasem fajne trafiają jak nowej nie chcesz)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#8 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 01 luty 2012 - 21:02

Jak przerobić sadzarkę do rozsady na złom nie będę zawoził bo i tak ona ciężka nie jest więc co ja za nią wezmę , i chyba zrobię tak jak mówisz bo z tymi przeróbkami to różnie bywa i kupie nową a z tej coś innego wykombinuje , ale znów jakby była możliwość to może by i to taniej wyszło ale nie sądzę ,

#9 Share gieno77

gieno77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Wędkarstwo

Napisany 05 luty 2012 - 13:18

Jak przerobić sadzarkę do rozsady Sam nie tak dawno robiłem podobną sadzarkę wszystkie części do niej można kupić na zwykłym składzie gdzie takimi handlują.pamiętam że za samo koło dogniatające facet zaśpiewał 100zł,jak to wszystko przeliczyłem dałem sobie spokój z gotowymi częściami i wszystko robiłem od podstaw sam.Myślę że nie wiele taniej mnie to wyniosło ale robiłem ją pod troszke inne zastosowanie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Klepk995

Klepk995

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 976 postów

Napisany 10 luty 2012 - 21:34

Jak przerobić sadzarkę do rozsady ja tak przemyślałem tą przeróbkę i doszedłem po waszych wypowiedziach do wniosku że jednak lepiej jak kupie oryginalną bo skoro prawie w jednej cenie wyjdzie to po co mam jeszcze czas tracić na przeróbkę ale dziękuje za wszystkie odpowiedzi