Polecane posty

remik9999    0

Witam.Mam taki dylemat niedlugo mam zamiar kupic troche sprzetu i mam problem z wyborem ciagnika.I wpadlem na pomysl abym napisal to na forum a wiec doradzcie mi jak posiadacie Case Jx 90 czy Polmot 9014 H i na jakie awarje sa narazone i jak sie sprawuja sie przy turze.Prosze o szybka odp.Z gury thx

PS.i jakie maja wyposazenia w standardzie czy maja radio SZCZEGOLNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Ty się dobrze czujesz ? Porównujesz jakiegoś polmota do CASE ? Gdybyś porównywał jakiegoś JD do CASE to tak ale nie taki krzak polmot od razu odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

wolałbym już jak coś to case bo do polmota to nie jestem przekonany


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

tez sie lekko zdziwiłem polmot niby cos nowego ale jednak case lepszy. znajomy ma polmota 100 niby mu działa jak narazie. ale taka nędza w środku. a ile ty chcesz wydac netto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

POLMOTA to porównaj do mtza i ursusa (i tu wielu obrażę) lub zetora!!!!!!!! chociaż podejrzewam że polmot to najgorszy z wymienionych. ale wielu użytkowników tych że wymienionych marek będzie twierdziło że to dobry jak nie bardo dobry sprzęt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Case jx to nic specjalnego , a polmot to ło Jezu a żeś dowalił lol , to tak jakbyś poloneza do seata porównywał , jx jest sporo lepszy . Rozmawiałem z serwisantami z firmy Maszrol tak sobie gadaliśmy o różnych sprzętach i oni się śmiali z tych polmotów że w zasadzie nie wiadomo dla czego ludzie je kupują bo non stop jeżdżą i je naprawiają a z placu znikają w mgnieniu oka , polecali farmtraca , mówili że dobry sprzęt mało awaryjny ursusa nowego też strasznie ganili podobno materjały to tragedia mają też w ofercie NH i właśnie o nich też dobrze mówili . Ja na Twoim miejscu bym się jeszcze zainteresował DF agrofarmem . Jeśli case albo polmot to bierz case bez zastanowienia .


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam stare ursusy ale jeździłem pol-motem 10014 u kuzyna i powiem że szału nie ma, mała kabina śmieszna wentylacja, wyjące wspomaganie, po dwóch latach użytkowania ok 900mtg zaczynały się pokazywać przecieki na lewej zwolnicy. Maska z przodu pęka przy uchwytach. Ogólnie to radził bym ci case bo ten pol-mot nie za bardzo jak na nowy ciągnik drobne niedociągnięcia się znajdą. Valtra A i Massey Ferguson 4455 to to samo co pol-mot.

Edytowano przez szymon1089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theursus3p    3

POLMOTA to porównaj do mtza i ursusa (i tu wielu obrażę) lub zetora!!!!!!!! chociaż podejrzewam że polmot to najgorszy z wymienionych. ale wielu użytkowników tych że wymienionych marek będzie twierdziło że to dobry jak nie bardo dobry sprzęt..

Zgadzam się z Tobą kolego... Polmot to składak ma trochę od tego, trochę od tamtego! Przede wszystkim nie nadaje się na ciągnik główny w gospodarstwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Ja proszę, żeby wypowiedzieli się posiadacze danych ciągników, a jest ich trochę na forum.

Myślę, że pol-mot jak najbardziej jako główny ciągnik, ale case to raczej od serii jxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5

z polmota to taka valtra jak nie powiem co . case to firma polmot to składak ,fotony też miały być super i wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki24    5

dowód czego?że robili tam valtrę ok tylko co to ma wspólnego z polmotem trzeba by porównać części wstawione do obu maszyn i jakość ewentualnych zamienników a to nie jest takie proste.reszta to czysty marketing .po 1000 mth okaże się co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin12392    0

Czyli uważasz że czesci na taśmie są sortowane na lepsze i gorsze i tak montowane do ciagników??

 

A wracajac do tematu to w wyposażeniu jest:

-radio:

-przdnie obciażniki:

rewers mechaniczny,;

-klimatyzacja,

i pare innych pierdółek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Jak czytam powyższe wypowiedzi na temat Polmota to za przeproszeniem żal du... ściska... Żaden z Was nie posiada tego ciągnika, a udajecie tak zajebis... specjalistów jak byście wszystkie rozumy pozjadali, a tak naprawdę nic nie wiecie na temat tych sprzętów - bo przecież co można wiedzieć na temat czegoś co się widziało tylko na obrazku lub sąsiad kuzyna, krewnego psa sąsiada powiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak czytam powyższe wypowiedzi na temat Polmota to za przeproszeniem żal du... ściska... Żaden z Was nie posiada tego ciągnika, a udajecie tak zajebis... specjalistów jak byście wszystkie rozumy pozjadali, a tak naprawdę nic nie wiecie na temat tych sprzętów - bo przecież co można wiedzieć na temat czegoś co się widziało tylko na obrazku lub sąsiad kuzyna, krewnego psa sąsiada powiedział...

Tak piszesz ale mój kuzyn który go ma, drugiego takiego by nie kupił i nie poleca go. Nawet przysyłają do niego klientów z agromy sępólno jak ktoś o nie pyta bo nie mają na stanie i kuzyn odradza.

Edytowano przez szymon1089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Tak piszesz ale mój kuzyn który go ma, drugiego takiego by nie kupił i nie poleca go. Nawet przysyłają do niego klientów z agromy sępólno jak ktoś o nie pyta bo nie mają na stanie i kuzyn odradza.

Kolego może i tak - nie wnikam czy jest to dobry czy zły ciągnik i nie zamierzam go oceniać bo z nim nie miałem do czynienia... O wiele byłoby normalniej na tym forum gdyby każdy pisał o tym o czym coś naprawdę wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Weź sobie wstydu nie rób nie dość że on ci się będzie sypał ten polmot czy jak to tam to potem kto ten krzak od ciebie kupi??? Zastanów się dwa razy co szybciej sprzedaż ? Case jest to dobry wybór ja mam Mx100c miałem Case 4230 i zero awaryjności jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trakorzysta    8

Podpinając się do tematu ma pytanie czy lepiej kupić Zefir czy Polmota H? Ciągnik miałby być głównym oraz współpracować z turem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

kup zetora proxime plus i bedziesz heppy. a tworaca tematu mimo ze mu odrazdaja polmota to widac i tak go wezmie czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

Kolega podał link do tej fabryki w Turcji i tam jest ze Valtra i Polmot są robione w tej samej fabryce.Ganicie tego

Polmota a mało który miał z nim do czynienia.Wej ć w galerię polmota i popytaj posiadaczy tych maszyn.U nas w okolicy to praktycznie w każdej wiosce przesz ostatnie kilka lat kupili po kilka ciągników.Jest tylko jeden case w okolicy który jest już kompletnym złomem ale takiej roboty co on robił to mało który widział.wszystko w nim się sypie.Jak masz kupować case to kup NH będzie taniej.Ja jestem za polmotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arko2255    8

Mozliwe, ze jakby sie pol-mot zepsuł to nowy temat na forum by sie od razu pojawil, ale jakby to byl case to wlasciciel dusil by to w sobie. Niektorzy na forum piorą mózgi ludziom jak platforma. Do tej pory jezeli chodzi o pol-moty jakiegos wysypu postow od wlascicieli o ich awaryjnosci nie ma, oczywiscie najwiecej maja do powiedzenia Ci ktorzy nie wiedza nawet co to za maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj