Skocz do zawartości

Zdjęcie

case czy polmot

31 odpowiedzi na ten temat

#1 Share remik9999

remik9999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 19:40

case czy polmot Witam.Mam taki dylemat niedlugo mam zamiar kupic troche sprzetu i mam problem z wyborem ciagnika.I wpadlem na pomysl abym napisal to na forum a wiec doradzcie mi jak posiadacie Case Jx 90 czy Polmot 9014 H i na jakie awarje sa narazone i jak sie sprawuja sie przy turze.Prosze o szybka odp.Z gury thx
PS.i jakie maja wyposazenia w standardzie czy maja radio SZCZEGOLNIE

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case czy polmot Dzisiaj, 16:22
  •  

#2 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:39

case czy polmot Ty się dobrze czujesz ? Porównujesz jakiegoś polmota do CASE ? Gdybyś porównywał jakiegoś JD do CASE to tak ale nie taki krzak polmot od razu odpada

#3 Share grubymaro5

grubymaro5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna
    Rolnictwo

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:42

case czy polmot wolałbym już jak coś to case bo do polmota to nie jestem przekonany
mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

#4 Share skrzynia662

skrzynia662

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo
    mechanik

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:43

case czy polmot ja bym na twoim miejscu wybrał polmota

#5 Share gajor24

gajor24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:43

case czy polmot tez sie lekko zdziwiłem polmot niby cos nowego ale jednak case lepszy. znajomy ma polmota 100 niby mu działa jak narazie. ale taka nędza w środku. a ile ty chcesz wydac netto??

#6 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:47

case czy polmot POLMOTA to porównaj do mtza i ursusa (i tu wielu obrażę) lub zetora!!!!!!!! chociaż podejrzewam że polmot to najgorszy z wymienionych. ale wielu użytkowników tych że wymienionych marek będzie twierdziło że to dobry jak nie bardo dobry sprzęt..

#7 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:47

case czy polmot Case jx to nic specjalnego , a polmot to ło Jezu a żeś dowalił lol , to tak jakbyś poloneza do seata porównywał , jx jest sporo lepszy . Rozmawiałem z serwisantami z firmy Maszrol tak sobie gadaliśmy o różnych sprzętach i oni się śmiali z tych polmotów że w zasadzie nie wiadomo dla czego ludzie je kupują bo non stop jeżdżą i je naprawiają a z placu znikają w mgnieniu oka , polecali farmtraca , mówili że dobry sprzęt mało awaryjny ursusa nowego też strasznie ganili podobno materjały to tragedia mają też w ofercie NH i właśnie o nich też dobrze mówili . Ja na Twoim miejscu bym się jeszcze zainteresował DF agrofarmem . Jeśli case albo polmot to bierz case bez zastanowienia .
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#8 Share marcin12392

marcin12392

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:49

case czy polmot Polmot H to lekko zmieniona wersja VALTRY A.
W polmocie jest silnik perkinsa i troche zmieniony wygląd zewnętrzny.

#9 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:49

case czy polmot ja mam stare ursusy ale jeździłem pol-motem 10014 u kuzyna i powiem że szału nie ma, mała kabina śmieszna wentylacja, wyjące wspomaganie, po dwóch latach użytkowania ok 900mtg zaczynały się pokazywać przecieki na lewej zwolnicy. Maska z przodu pęka przy uchwytach. Ogólnie to radził bym ci case bo ten pol-mot nie za bardzo jak na nowy ciągnik drobne niedociągnięcia się znajdą. Valtra A i Massey Ferguson 4455 to to samo co pol-mot.

Edytowany przez szymon1089, 28 styczeń 2012 - 21:05.

#10 Share Theursus3p

Theursus3p

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo
    Motoryzacja

Napisany 28 styczeń 2012 - 20:51

case czy polmot

POLMOTA to porównaj do mtza i ursusa (i tu wielu obrażę) lub zetora!!!!!!!! chociaż podejrzewam że polmot to najgorszy z wymienionych. ale wielu użytkowników tych że wymienionych marek będzie twierdziło że to dobry jak nie bardo dobry sprzęt..

Zgadzam się z Tobą kolego... Polmot to składak ma trochę od tego, trochę od tamtego! Przede wszystkim nie nadaje się na ciągnik główny w gospodarstwie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share arko2255

arko2255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:07

case czy polmot Ja proszę, żeby wypowiedzieli się posiadacze danych ciągników, a jest ich trochę na forum.
Myślę, że pol-mot jak najbardziej jako główny ciągnik, ale case to raczej od serii jxu.

#12 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:28

case czy polmot z polmota to taka valtra jak nie powiem co . case to firma polmot to składak ,fotony też miały być super i wyszło jak wyszło.

#13 Share marcin12392

marcin12392

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:36

case czy polmot Niki24 a widziałeś te ciągniki??
ja oba testowałem a żeby było ciekawiej są produkowane w jednej fabryce w Turcji
Tu masz dowód: http://www.hattattarim.com/en/home/

#14 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:45

case czy polmot dowód czego?że robili tam valtrę ok tylko co to ma wspólnego z polmotem trzeba by porównać części wstawione do obu maszyn i jakość ewentualnych zamienników a to nie jest takie proste.reszta to czysty marketing .po 1000 mth okaże się co to jest

#15 Share marcin12392

marcin12392

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:53

case czy polmot Czyli uważasz że czesci na taśmie są sortowane na lepsze i gorsze i tak montowane do ciagników??

A wracajac do tematu to w wyposażeniu jest:
-radio:
-przdnie obciażniki:
rewers mechaniczny,;
-klimatyzacja,
i pare innych pierdółek

#16 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 28 styczeń 2012 - 21:55

case czy polmot Jak czytam powyższe wypowiedzi na temat Polmota to za przeproszeniem żal du... ściska... Żaden z Was nie posiada tego ciągnika, a udajecie tak zajebis... specjalistów jak byście wszystkie rozumy pozjadali, a tak naprawdę nic nie wiecie na temat tych sprzętów - bo przecież co można wiedzieć na temat czegoś co się widziało tylko na obrazku lub sąsiad kuzyna, krewnego psa sąsiada powiedział...

#17 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 28 styczeń 2012 - 22:05

case czy polmot

Jak czytam powyższe wypowiedzi na temat Polmota to za przeproszeniem żal du... ściska... Żaden z Was nie posiada tego ciągnika, a udajecie tak zajebis... specjalistów jak byście wszystkie rozumy pozjadali, a tak naprawdę nic nie wiecie na temat tych sprzętów - bo przecież co można wiedzieć na temat czegoś co się widziało tylko na obrazku lub sąsiad kuzyna, krewnego psa sąsiada powiedział...

Tak piszesz ale mój kuzyn który go ma, drugiego takiego by nie kupił i nie poleca go. Nawet przysyłają do niego klientów z agromy sępólno jak ktoś o nie pyta bo nie mają na stanie i kuzyn odradza.

Edytowany przez szymon1089, 28 styczeń 2012 - 22:06.

#18 Share remik9999

remik9999

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 22:07

case czy polmot Znaczy mi ciagnik nie jest potrzebny jako glowny tylko do prasy i ladowacza kosiarki do malych maszyn

#19 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 28 styczeń 2012 - 22:12

case czy polmot

Tak piszesz ale mój kuzyn który go ma, drugiego takiego by nie kupił i nie poleca go. Nawet przysyłają do niego klientów z agromy sępólno jak ktoś o nie pyta bo nie mają na stanie i kuzyn odradza.

Kolego może i tak - nie wnikam czy jest to dobry czy zły ciągnik i nie zamierzam go oceniać bo z nim nie miałem do czynienia... O wiele byłoby normalniej na tym forum gdyby każdy pisał o tym o czym coś naprawdę wie...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share zetor7045xD

zetor7045xD

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 28 styczeń 2012 - 22:51

case czy polmot Weź sobie wstydu nie rób nie dość że on ci się będzie sypał ten polmot czy jak to tam to potem kto ten krzak od ciebie kupi??? Zastanów się dwa razy co szybciej sprzedaż ? Case jest to dobry wybór ja mam Mx100c miałem Case 4230 i zero awaryjności jak narazie

Dodaj odpowiedź